Widok

nie dla MYJNI BEZDOTYKOWEJ w centrum BOJANA

Z pewnego źródła dowiedziałem się że w samym centrum Bojana tj. naprzeciwko stolarni a obok sklepu warzywnego ma powstać MYJNIA BEZDOTYKOWA. Na pierwszą myśl wszystko ok. fajnie będzie gdzie umyć auto ale nikt na razie nie bierze pod uwagę śmierdzących proszków unoszących się na sąsiadów, ciągły hałas od pistoletów ciśnieniowych i ogromnej kolejki bo cała gmina będzie się do nas zjeżdżała umyć swoje auta.
APELUJĘ O SPRZECIW TAKIM INWESTYCJĄ PRZY ZABUDOWANIACH W BOJANIE
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 94
a ja apeluje o poparcie dla takich projektów
popieram tę opinię 96 nie zgadzam się z tą opinią 4
e czyste bojano, jakieś jaja sobie robisz, pisz sam za siebie. lepiej wg ciebie jeśli beziemy myli na swoich działkach i detergenty puszczali w glebe, popieram pomysł. Fajnie wyjechać z wioski czystym autem
popieram tę opinię 79 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tak jest. Najlepiej nic nie robić. Zostawić tylko Groszka. Reszta precz z Bojana. Ludzie co za zaściankowość się się robi? Przejedźcie się choćby do Przodkowa, Luzina itp. zobaczycie jak wieś może wyglądać.
Jak najbardziej popieram pomysł. I chodzi nie o działkę przy warzywniaku tylko na rogu przy ul. Szkolnej.
popieram tę opinię 58 nie zgadzam się z tą opinią 3
czyste bojano, a jacy tam sasiedzi? kosciol? czy moze pole puste obok???? jakos jak moj sasiad myje auto karcherem to nie przeszkadza... wlasnie niech sie cos rozwija w bojanie.. wspierac trzeba rodzimych.. fryzjer, sklep, pizza zreszta kiepska... wazne zeby cos sie dzialo...
popieram tę opinię 56 nie zgadzam się z tą opinią 3
POPIERAM SPRZECIW! Należy tą sprawę zgłosić do radnego z Bojana, który w imię dobra mieszkańców zablokuje ten projekt. Aby bardziej inwestora zabolało, trzeba zablokować inwestycję już na etapie robót budowlanych. Rozgrzebany plac budowy będzie skutecznie odstraszał innych przed pomysłami inwestowania na terenie wsi Bojano. PRECZ Z MYJNIĄ!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 61
Nie rozumiem.nie chcecie iść do przodu to się wyniesie do lasu.I co to za biadolenie ze trzeba to zablokować przez radnych bo kilka osób ma ze sobą problem.Co z tym Bojanem,co z wami ludzie.
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z całej gminy Szemud nie przyjadą bo np w Szemudzie juz mają taką myjnię na terenie starego SKRu.Za 10 umyłem samochód po zimowych brudach. Polecam
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie zrozumiales ironii fail
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 37
proponuję blokowanie modernizacji dróg. Utwardzone wpływają destrukcyjnie na umysł kierowców, zapier...ają jak idioci. Dziurawe są bezpieczniejsze. Bezpieczeństwo kosztuje, więc precz z dobrymi drogami. Niech nie będzie niczego, ubrać się w siermięgi i zrobić skansen
popieram tę opinię 56 nie zgadzam się z tą opinią 4
Hahaha śmieszne, ale jakże prawdziwe.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobre i trafne!:)
Ja tak nieśmiało od siebie dodam, że pomysł jest zarąbisty, ale byłabym za tym, by troszkę dalej na brzegu tę myjnię postawić. Warto mieć jakąś wizję naszej wioski, zakładając oczywiście, że kiedyś będzie większa, piękniejsza i ciekawsza... a wtedy głupio będzie trochę, że samo epicentrum stanowi myjnia bezdotykowa. No tak czy nie??
No i szkoda, że z Biedrony nici...:(
Odi profanum vulgus... et arceo.
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 3
A Biedronka w epicentrum Ci nie przeszkadza?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 38
mnie nie jest tak malutka, że jej nie zauważyłem
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 1
Popieram, Nie chodzi o sprzeciw dla sprzeciwu, ale jakaś wizja, nazwijmy to szumnie architektoniczna, powinna obowiązywać. Walić bez ładu i składu przy głównej ulicy obiekty quasi przemysłowe to chory pomysł. Jeśli chodzi o Biedronę to mnie osobiście (może poza cytrynowym kolorkiem) nie przeszkadza. Jest czysto, zrobiono mini skarpę od strony kościoła i jest to inwestycja w miarę oddalona od zabudowań mieszkalnych. Zresztą o kolorach i gustach się podobno nie dyskutuje, a zresztą jeśli chodzi o "żywe"kolory, Biedronka nie jest jedyna....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jest! I jeszcze prąd wyłączyć i studnię każdemu kazać wykopać z wiadrem na łańcuchu, a najlepiej kazać chodzić po wodę do Kaczej i prać na tarce. Fajna ironia, podoba mi się. Acha, i najlepiej żeby Gdynia te płyty która położyła do granicy z Bojanem (sam to cholera załatwiałem...) ściągnęła. Coś jest nie tak, nie kurzy się i dziur nie ma, i jechać się da autem i rowerem i nawet na piechotę można przejść....to nie przystoi na takie zadupie... :-)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja mam studnie z wiadrem na łancuchu :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
W dekiel się walnij.......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 32
właśnie nie cała gmina bo w Szemudzie jest myjnia i w Koleczkowie również no i w Chwaszczynie.
więc i z jednej strony nie potrzebna jeszcze w Bojanie kolejna aczkolwiek czemu by i nie :)
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 1
gdzie w Koleczkowie jest myjnia?????
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jest jakaś??
Odi profanum vulgus... et arceo.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
Parowa, w wulkanizacji na Chylońskiej
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dużego gdzie można umyć ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w lazience
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bezdotykowe myjnie i chemia w nich używana są bardzo ekologiczne, woda w obiegu zamkniętym. Dlaczego ludzie jesteście takimi idiotami?

Droga nie, myjnia nie, sklepy nie... ale ze wszystkiego chce się korzystać tylko nie koło domu, najlepiej wioske obok, bo tam Cię nie interesuje.

Ja tam myjnię popieram, jeszcze stację benzynową mogą postawić.
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tak a halas i mgielka wody unoszaca sie w powietrzu na pewno nie bedzie osiadac na roslinach, domach oknach i samochodach w sasiedztwie, tylko spadnie dokladnie na granicy parceli....

Popieram protest.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16
@ja
Mieszkasz w pobliżu planowanej myjni, czy np w Koleczkowie?
Nie chciałbyś u siebie pod domem takiej atrakcji, skoro jesteś taki postępowy?
Wiesz po co wyprowadziłem się z miasta?
Żeby być jak najdalej do jego zgiełku, szumu i hałasu.
Myjnia bezdotykowa nie mieści się w kategorii konstrukcji zapewniających komfort życia za miastem.
Tak to już jest, że większość sprowadzających się tu, dla uroku życia na wsi, szybko zaczyna utyskiwać na brak miejskiej infrastruktury, i tak piękna kiedyś wieś Bojano, zmieniła się w przeciągu 10 lat w peryferyjną dzielnicę, a jak widać apetyt mieszczuchów rośnie....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyste Bojano musisz się przeleczyć , to znaczy, że w Gdyni też śmierdzi i zagraża bezpieczeństwu , ciekawe gdzie ty myjesz samochód i czym, chyba, że jeździsz na rowerze.... maskara co za banialuki ludzie wypisują
świat idzie do przodu, a przez takich ludzi jak ty mam wrażenie, że się cofa do zaścianka.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 3
Prosta sprawa. Pytanko ? A czy nie śmierdzi wam jak niektórzy wywożą na pola rzekomy obornik? To dopiero smród i trucizna. Tydzień albo i dwa temu tak śmierdziało że ho ho. To nie przeszkadzało? Na pewno nie był to tylko świński obornik.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 3
O super pomysł z tą myjnią!
Nie trzeba będzie gnać do Chwaszczyna (tylko żeby ceny były tak przystępne, jak tam).

Mam jednak nadzieję, że ktoś też pomyśli o bezpiecznym wyjeździe, nie tak jak z Groszka-wyjazd sapera :0 trafi-nie trafi, zdążę, nie zdążę.
Zero widoczności i możliwości manewru.

MÓWIĘ MYJNI ZDECYDOWANE TAK!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 4
Wybacz że to napiszę, ale skoro nie potrafisz wycofać z parkingu pod groszkiem na ulicę to daj sobie spokój i przestań jeździć, bo stwarzasz zagrożenie dla innych.. żal mi cię, bo kierowanie autem okazuje się niezbyt łatwe.. lo matko wsteczny? lusterka? boli ze az milo?? moze pojedz do biedronki? nie uczyli na kursie jak sie cofa?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 21
Ej jacuś! Masz piękną umiejętność plucia jadem-BRAWO!
Mam prośbę, byś czytał ze zrozumieniem. Napisane było tak:

"Mam jednak nadzieję, że ktoś też pomyśli o bezpiecznym wyjeździe, nie tak jak z Groszka-wyjazd sapera :0 trafi-nie trafi, zdążę, nie zdążę.
Zero widoczności i możliwości manewru."

Czy to opis braku umiejętności prowadzenia pojazdów, czy braku WIDOCZNOŚCI i POLA MANEWRU????

Tłumaczę Panu jaśnie JACUSIOWI:

-gdy parking jest (a raczej był) pełen, wykonując manewr cofania, a jednocześnie włączania się do ruchu była zerowa widoczność do boku z powodu zaparkowanych aut (niejednokrotnie busów) tuż przy nili jezdni.
-nie mają wpływu w tej sytuacji umiejętności prowadzenia pojazdu, tylko sytuacja braku możliwości jakiejkolwiek zobaczenia pojazdów nadjeżdżających z lewej bądź z prawej strony, a co za tym idzie "włanczanie się do ruchu na czuja".

Pewnie Pan Jacuś jest wprawionym kierowcom zawodowym, królem szos :)
Z chęcią zatem powezmę parę lekcji prowadzenia pojazdów u jaśniepana.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3
Najpierw niech Jaśnie Pan mieszko poweźmie kilka lekcji języka polskiego.

Włanczać? serio?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
Nie wiesz co napisać, to dałeś się wkręcić na taki głupi hak :)

Ja się włanczam, a ty włączasz hehe.

Jeden ju...j, bo i tak ja nie umiem :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
polak, brak znaków interpunkcyjnych
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zdradź, gdzie masz te lusterka zamontowane, że przy wyjeździe spod Groszka ci pomagają.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
myjnia w centrum bojana to masakra, przy myjni biedronka to architektoniczne cudo. Bojano już nie będzie piękną miejscowością tylko hałaśliwą spłuczka dla wszystkich okolicznych aut MYJNIA NIE
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 21
a ja jestem za myjnią, dlaczego mam być jesienią, wiosną napiętnowany błotem z naszych dróg
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 10
Mieszkalem kiedyś obok myjni bezdotykowej. MASAKRA całą noc ruch samochodów i ciagły hałas. Współczucia dla całego osiedla
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5
czy ktoś wie co z tą myjnią ?
samochód brudny jak ch.... a myjni nie widać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
To postaw sobie na działce obok Twojego domu.
Szkodzić innym łatwo, gdy się nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
A ja jestem ZA myjnią .
Teraz każdy, pewnie większość posiadaczy aut myje swoje cuda na posesji. ( co jest zabronione) Używa różnej chemii do tego celu ( od żrącego k.... po specjalistyczną biodegradowalną przyjazną środowisku).
A tak rozpisujecie się o ochronie środowiska !
Jak każdy przyłapany na myciu auta przez odpowiednie służby zapłaciłby karę około 100 zł ,to następne mycie byłoby na MYJCE .
A komu będzie chciało się jechać do sąsiedniej wioski ?
Pojedzie tam gdzie bliżej .
Myjki bezdotykowe jak pisał wyżej kolega pracują na odpowiednio cyrtyfikowanych środkach w obiegu wody zamkniętym z własną oczyszczalnią.Inaczej nie dostaną odbioru.A jeśli komuś coś z wiatrem poniesie drobinki wody w trakcie mycia to można tak ustawić stanowiska i osłonic ,że nie powinno to nikomu przeszkadzać.Piszecie o hałasie .
Podobno myjka ma stanąć obok biedronki .Czy ktoś mieszka przy "biedrze" ? po drugiej stronie ulicy Tak. A samochody(tiry,autobusy ,motory) nie hałasują nawet w nocy - bardziej od myjki.
Ludzie piep.......e farmazony jak przed wybudowaniem biedry, a teraz jak stoi to co już nie boli .
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6
Niech myjka będzie otwarta od 6-22 chociaż i po problemie, nie będzie uciążliwa w nocy jeśli komuś przeszkadza. Trzeba iść na jakiś kompromis. Jak ktoś mówi że "nie" i nie przyjmuje żadnych argumentów, no to co to za rozmowa jest....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
dobrze że to nie mieszkańcy decydują o tym co powstaje w tej "naszej" wiosce Bojano, bo widząc tę dyskusję to tu by nic nie powstało NIGDY co za z***ana mentalność!?



p.s No chyba że myjnię miałby otworzyć Jacek-sklepikarz , Ksiądz albo Grablowski to wtedy wszystko byłoby git!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5
Czekam na myjnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ludzie, czy wy oszaleliście?
Ja rozumiem, rozwój, inwestycje itp, ale myjnia?
Hałas, kolejki samochodów, smród? Każdy chyba widział myjnie i nie jest to zachęcający widok.
I co dalej? Mała fabryczka? Większa fabryka?
Nie rozumiem: wyprowadzić się za miasto, żeby tu zbudować miasto?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kto to jest Grablowski?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uważam, że myjnia byłaby potrzebna w Bojanie. Wiadomo, że powstałaby gdzieś w centrum Bojana. Jeśli sa osoby, które wprowadziły się tutaj, bo szukały ciszy i spokoju, to z pewnością nie kupowały gruntów, nieruchomości w centrum. Jak ktoś chce ciszy - jak ja, to kupuje nieruchomość w pobliżu lasu, w ustronnym miejscu, a nie w centrum i bije pianę, jak wioska chce iść z duchem czasu i się rozwijać. A do miasta nam jeszcze daleko -spokojnie :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie wiem, jakim cudem myjnia się komuś kojarzy z rozwojem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
a mnie myjnia kojarzy się z myciem i czystością, oczywiście lokalizacja jest ważna i przegięciem byłoby jej instalowanie w centrum wsi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Tak jak oczyszczalnia ścieków?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sam sobie odpowiedziaś(eś)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
lokalizacja myjni obok zabudowy mieszkaniowej jest problemem po 22 -otwarta- nie miesci sie w normie decybeli sasiad szybko ograniczy godziny dzialania popieram nie bede zadowolony jesli ktos bedzie budowal myjnie obok mojej dzialki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem za myjnia w bojanie ! codziennie jakims autem musze jezdzic z Koleczkowa do Chwaszczyna i juz mi to bokiem wychodzi ! Niechaj sie stanie myjnia na przedmiesciach metropolii !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
ciekawe jak bedzie sie miala ta myjnia do zakazow podlewania ogrodkow latem w ciagu dnia, czyzby myjnia miala by mieć specjalne przywileje? kto jest wlasicielem tej myjni? Ciekawe czy nie rodzina slynnych okolicznych kaszubskich klanow....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do "kjkj" myjnie mają obieg wody z własną mini oczyszczalnią ,tam się wody nie marnuje jak w przysłowiowym "klozecie".
A masakryczne umiejscowienie myjni jest na
Pustkach Cisowskich ul.Jaskółcza.
Tam mieszkańcy ,ludzie z przystanku i przejeżdżający kierowcy mają przerąbane .Miejsca dla mikrusa.
Ciekaw jestem jaka będzie tam ślizgawka w zimie na ulicy Jaskółczej,
jak z wiatrem będzie lecieć wodna mgiełka .
Tam to dopiero ktoś "POMYŚLAŁ"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Ssss
Hej, mam pomysł. Może zbuduję taką myjnię obok Twojego domu? Jest tam jakaś wolna działka w promieniu 50m? Moim zdaniem budowanie takich myjni poza obszarem miejskim, to w ogóle jest idiotyzm, a tłumaczenie takiej potrzeby ekologią to kretynizm do kwadratu. Koszt ekologiczny ZBUDOWANIA takiej myjni (z wytworzeniem elementów i maszyn) jest większy niż oszczędność środowiska, jaką niby zapewniają.
Taka przeciętna myjnia, musiałaby pracować prawie 20 lat bezawaryjnie, by uzyskać bilans zerowy.
Lepiej myć na własnym podwórku, skoro WSZYSTKIE obecnie środki do mycia pojazdów są biodegradowalne, myjki wysokociśnieniowe tanie (te generują sporo oszczędność wody) a dostępność środków do pielęgnacji auta bezproblemowa.
Po co myć auto w Bojanie, skoro zanim dojedziesz do Koleczkowa i tak będzie brudne?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Maciek , to po co wogole myc auto skoro za 1km znowu bedzie brudne ? haha , to jest dopiero kretynizm do kwadratu.

myjnia sie przyda i jestem za ! Wszedzie buduja myjnie i jakos ludzie z nich korzystaja i nikt od tego nie umarl . Inwestor niech buduje jak najszybciej to przynajmniej bedzie blizej, niech sie nie zraza takimi opiniami bo zawsze przy takich inwestycjach sie jakis "maciek" trafi.

pozdr.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
A ja mam wrażenie, że to nie mieszkańcy się wypowiadają za, tylko inwestorzy próbują stworzyć wrażenie, że mieszkańcy tak bardzo potrzebują myjni.
Żaden normalny człowiek, który wyprowadził się za miasto nie będzie marzył o takim hałaśliwym molochu i tłumie samochodów za oknami.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
trzeba bylo sie przeprowadzic do kielenskiej huty czy na inne podobne miejsce jak sie chce mieszkac na wsi, bo bojano sie juz dawno nie zalicza do grupy wiosek prl , raczej zmierza w desen podmiejskich osiedli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
W kieleńskiej Hucie, za 5-10 lat będzie tak samo jak w Bojanie. Kolonizacja miastowych (w sensie mentalnym) postępuje cały czas.
Co do opinii, że to inwestor napędza pozytywne opinie - to niewykluczone, skoro związany jest kastą, która trzęsie całą gminą. Ciekawe dlaczego nie zainstalują tej myjnia obok stacji w Karczemkach, skoro inwestor tam chyba pracuje? Czyżby klanowi nie pasowała obecność bezdotykówki pod oknami?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdzilem, gdzie by myjnia nie powstala musi miec dostep do mediow, wiec wode bedzie pobierala z wiejskiego wodociagu. Mam nadzieje ze zakaz korzystania z wody bedzie sie tez tyczyl myjni!!

A teraz naszla mnie inna refleksja, czy przypadkiem zeszloroczna inwestycja w rozbudowe zbiornika i wymiana pomp na wydajniejsze robiona za gminne pieniadze nie byla robiona pod ta myjnie?

ktoś wie kto jest właścicielem myjni? Jesli to osoba publiczna, mozna tu napisać, nie obowiazuje wtedy ochrona danych os.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
czy ktoś wie co budują za hotelem na ul Hebla
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To w Bojanie jest hotel??!!!!???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za magnatem podobno ma być kręgielnia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
JO DLA MYJNI W BŁEJANIE ! HEJ !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jakie centrum?! Przez Bojano się przejeżdża w pięć minut, a ty tam jakieś centrum widzisz?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
podobno zięć jednego z radnych,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie, myjnia ok, ale może nie w sąsiedztwie domów mieszkalnych. A poza tym co to za inwestycja - myjnia bezobsługowa, jedyne miejsce pracy to właściciel inkasujący zyski. A poza tym gmina proponująca mieszkańcom rozrywki typu : myjnia, kościół, biedra i hala sportowa to raczej niefajnie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czy wiadomo, kiedy planowane jest otwarcie myjni?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Oby jak najszybciej
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie rozumiem protestów. Kupując działkę sprawdzamy plan zagospodarowania przestrzennego. Jeżeli ktoś kupił taniej działkę w okolicy gdzie plan przewiduje prowadzenie różnego rodzaju usług to nie ma podstaw do pretensji. Jeżeli ktoś chce uruchomić myjnie to gdzie ma to zrobić w lesie a może na środku pola przy granicy parku.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Juz jest miejsce przygotowane przed biedronka to ogrodzone miejsce za komputerowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Plan zawsze można zmienić, co zostało zrobione), w planie pierwotnym była zabudową mieszkalną, ewentualna (w liczbie 1-20 nieuciążliwa (sic!) działalność gospodarcza. Nie chodzi o las, ale tego typu "placówki' umieszcza się koło stacji benzynowej lub bardziej "przemysłowej" części wsi - koło przystanku, straży pożarnej ?, a nie przyklejone do domu mieszkalnego. W ten sposób rozumując zróbmy też punkt segregacji odpadów czy oczyszczalnię obok.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

TAK!!!! dla MYJNI BEZDOTYKOWEJ w centrum BOJANA

A gdyby tak samolot leciał pełen dzieci i się zepsuł. I pilot patrzy tu bym wylądował i uratował dzieci. A tu nici bo myjnia tu stoi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ty czego się napaliłeś? Argumentacja głupia i nawet nie śmieszna. Poza tym zawsze może wylądować w Twoim ogródku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
no takiego matoła z taką argumentacją, to jeszcze nie było maxidekiel
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak nie znasz klasyki to lepiej siedź cicho :-)

P.S. Czy yyy i dd to aby polskie nicki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak się cytuje klasykę -"Misia", to powinno się to robić dokładnie, jak nie, to zaznaczyć, że to parafraza.... zakładam, że znasz to trudne słowo (jako prawdziwy Polak), jak nie sięgnij do słownika. Poza tym yyy i dd to litery występujące w polskim alfabecie więc sugestie i dociekania na temat narodowego charakteru są cienkie... a zresztą co to ma do rzeczy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem ZA myjnia! Może komuś przeszkadza to KTO zamierza otworzyć myjnie? Cieszę się, że nie będę musiała pchać się do Chwaszczyna na myjnie gdzie są wieczne kolejki! Popieram i trzymam kciuki żeby jak najszybciej ruszyła budowa!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
cytujesz klasyka a cudzysłów jest tobie obcy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie KTO, ale GDZIE ! Jeżeli pojawia się kwestia KTO to dlatego, że w cywilizowanym świecie (czyli tam, gdzie obowiązują jakieś zasady, plan zagospodarowania, normy współżycia społecznego, ład architektoniczny) nie daje się nikomu zgody na takie inwestycje w takim miejscu. Niestety...w naszym lokalnym piekiełku czasem ma znaczenie KTO...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm lokalne piekiełko? Dobrze ujęte Bojano. Myjnia tak czy siak powstanie :) tyle w temacie :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Obok Bedronki ma powstać stacja benzynowa z myjnia bezdotykowa, wiec myślę że będzie to dobre dla całej naszej zmotoryzowanej spolecznosci
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
No i fajnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chyba was poj..bało!
Stacja benzynowa z myjnią w centrum i jeszcze się cieszycie?
Wytnijcie jeszcze wszystkie drzewa, zabetonujcie i zróbcie sortownię śmieci ze spalarnią.
Będziecie mieli blisko śmieci wyrzucać i będzie nowocześnie
Nawet na miejskich osiedlach nie ma nigdzie stacji w takich miejscach. Normalnie nie wierzę, że ktoś może uważać to za dobry pomysł.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9
to ta myjnia bedzie stala obok tego wysypiska co ma tam powstac ? zaraz miedzy krematorium a obozem dla uchodzcow ?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz buduja ;] i po temacie!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5
A ja jestem ciekawa, kto zakwalifikował myjnię, jako "nieuciążliwą działalność".
Przecież ta budowa jest wbrew i warunkom zabudowy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jak to kto. Krewni i znajomi królika.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe ilu z tutaj piszących anonimowo hejterów będzie na tej myjni pucowało swoje passaty w tdi :D
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
Panie Adamie kiedy otwarcie myjni ? I liczymy na długie impulsy. By jak najtaniej umyć nasze auto
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
I miękkie i elastyczne węże i dużo proszku ,mało piany i żeby było superowo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak to prawda o tej kręgielni że ma powstać, a też jest jakiś sprzeciw?....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze stacjia potrzebna ,z dieslem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

MBA w Gminie Szemud (18 odpowiedzi)

Wójt z naszych pieniędzy wydał ponad 43 tysiące za swoje studia MBA w Krakowie. Czy ktoś z UG...

Wycinka w lesie Bojano (23 odpowiedzi)

8 lat słyszałem wycie jak to pis wycina lasy bez umiaru. Dzisiejszy spacer po lesie czarnym...

Zaginiona figurka (3 odpowiedzi)

Dziś w nocy z 3/4 kwietnia b.r. doszło do aktu wandalizmu i profanacji. Z kaplicy przy ulicy...

do góry