Widok

nie jestem zainteresowany

Robiac rozeznanie zwłaszcza u tego dewelopera zwróciłem uwage na brak spójności, panie z biura bardzo miłe chcą sprzedać i robią wszystko i to jedyny pozytywny akcent. Ekipa budowlana to 2-3 panów, którzy podczas mojej wizyty remontowali balkony w budynkach juz zamieszkałych i sprzedanych. Robiąc rozeznanie wśród mieszkańców nie spotkałem się z żadną pozytywną opinią, może rzeczywiście wypytałem tylko 50% ale mi to starczy. Czytając jedną z opinii pana budowlańca jestem zdziwiony, bo skoro wszystko takie fachowe i najlepsze, czemu ludziom spadały kafle z balkonów prawie, że na głowę. Jeden z mieszkańców czekał na zniwelowanie tej usterki rok. Zresztą to widziałem na własne oczy, a o pozostałych usterkach o których słyszałem, a było ich sporo, nie bede sie wypowiadał bo nie widziałem. Piszę, relacjonuję fakty.

wypowiedź zmoderowana (admin137, 2015-09-28 15:38:15)

Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 3
 
jakość: 2
 
terminowość: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co za wnikliwość! A skąd Pan wiedział, że 2-3 budowlańców to akurat pracownicy firmy a nie np. podwykonawcy bądź zatrudnieni przez mieszkańców ekipy remontowe? Jak na jednorazową wizytę na osiedlu dysponuje Pan nad wyraz szczegółowymi faktami, które mało co mają wspólnego z rzeczywistością...
Trochę więcej odwagi i prawdomówności następnym razem życzę drogi mieszkańcu / konkurencie z rodu HATE' erów ;)

Ps.A usterki zdarzają się na każdej budowie i dlatego obowiązuje każdego dewelopera gwarancja, aby w razie takiej sytuacji klient miał pewność ich usunięcia. Jeśli znajdzie Pan takiego wykonawcę bez skazy to proszę polecić i napisać coś pozytywnego dla odmiany.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawa uwaga o ekipie budowlanej, nie jestem mieszkańcem ale chyba 2-3 panów nie buduje osiedla? Ej... o usterkach słyszałem ale nie widziałem. Wiem ale nie powiem, super rzeczowe to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry