Widok

nie polecam szkoły

Drogi rodzicu jeśli jesteś na etapie wybierania szkoły dla dziecka to tej nie polecam. Może i jest wysoki poziom nauczania to nauczyciele według mnie są nieinkompetentni i od samego początku wprowadzają atmosferę lęku stresu i niezdrowej rywalizacji tzw. wyścig szczurów. Już w pierwszej klasie sprawdziany w drugiej raz w tygodniu sprawdzian z każdego przedmiotu skutek dziecko zniechęca się do nauki. A wytyczne Ministerstwa ta szkoła ma gdzieś bo zgodnie z nimi dziecko do 3 klasy podstawowej nie miało być oceniane (system oceniania literowy od A do D) nie miało być sprawdzianów a są. Zajęcia dodatkowe są ale odpłatne, ciągły brak papieru toaletowego mimo że rodzic ma obowiązek dostarczania go do szkoły. W Gdańsku są szkoły o wyższym poziomie nauczania ale robią to bezstresowa. Ta szkoła inaczej nie potrafi co świadczy o braku odpowiednich kwalifikacji i kompetencji grona pedagogicznego.
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 2
 
bezpieczeństwo: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
A mi się bardzo podoba szkoła , kameralna , przyjazna dla dziecka. Moja córka chętnie do niej chodzi. Do nauczycieli też nie mam żadnych zastrzeżeń. Tak na prawdę zawsze znajdą się osoby niezadowolone z czegoś.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pierwszy raz słyszę, że w klasach I-III nie powinno się robić sprawdzianów. Moje dzieci chodzą do innej szkoły i mają sprawdziany tez co tydzień, nawet dyktanda nie zapowiedziane i jakoś nie narzekam bo wiem, że jak pójdą do IV klasy to dopiero będzie zderzenie z rzeczywistością. Trzeba było dać dziecko do szkoły, w której nic nie wymagają i wychowywać je bezstresowo, ale co potem? Takie dzieci później nie dają rady w starszych klasach.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry