Widok

nie polecam

Rozwiązanie umowy to istny koszmar. Dwa miesiące temu poszłam rozwiązać umowę z siłownią. Zostałam poinformowana iż mogę to załatwić jedynie z managerem. Poprosiłam na umówienie na następny dzień na godzinę pasującą managerowi, wzięłam wolny dzień z pracy. Przychodzę i okazuje się, że zostałam umówiona w godzinach gdy było inne spotkanie i niestety Pani nie miała dla mnie czasu. Po godzinie czekania przyszła jedna z recepcjonistek (ta sama co kazała mi czekać) i wypisała formularz rezygnacji z członkostwa. Opłaciłam całość z góry, ale jak poprosiłam o dokument potwierdzający, że nie będą mi ściągać z konta tych opłat uzyskałam informację że muszę iść do banku i tam to załatwić. Poszłam do banku, uzyskałam informację, że tylko pure może zrezygnować z pobierania opłat.Tak więc poszłam do tej niekompetentnej obsługi tego nieszczęsnego klubu, ale nie dostałam żadnego dokumentu. Po 3 tygodniach wchodzę na konto i oczywiście opłata została ściągnięta po raz kolejny. W klubie zostałam przywitana oschle i nawet nie usłyszałam przepraszam. Czekam na zwrot już 3 tygodnie i nic...
Nie polecam nikomu. Tak jak tam traktuje się klienta, to chyba nigdzie.
Moja ocena
Pure Jatomi Fitness kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
wyposażenie: 3
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z Paulą w 100 procent. Ja przezyłam to samo .
KOSZMAR
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
treba uważac na pMarcele meneger , Lidke one najbardziej mydla oczy. KŁAMCZUCHY!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dokładnie tak Lidia Gawron , Uwaga ona najbardziej olewa klubowiczów
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry