Widok

nie polecam

szkoła uznawana za dobrą, natomiast nijak się to ma do rzeczywistości. odradzam bardzo klase humanistyczną, zero rozwoju, dyrekcja nie puszcza na zadne kształcące wykłady i ma gdzieś nasze prośby. Angielski na bardzo niskim poziomie, w ciągu 3 lat zmianiano nam nauczyciela od jezyka 4 razy co jest niepoważne. W klasie maturalnej zmieniają nauczyciela od przedmiotu wodzącego. To co się dzieje w tej szkole to cyrk. Atmosfera w szkole nadrabia wszystko co złe.
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 5
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 2
 
3.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
ciekawe czy na świadectwie miałaś same 6 skoro taki tam niski poziom?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Popieram w 100%
Jestem absolwentką tej szkoły więc wiem, co mówię.
Nam zmieniono tuż przed maturą nauczyciela historii. Facet był beznadziejny poziom bardzo niski przez 3 lata a przed maturą dopiero zaczęto nas czegoś uczyć niestety stanowczo za późno! Zdałam maturę ale było bardzo ciężko z historii zdać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Chyba nie masz na myśli młodego i nieopierzonego pana Michała? On był w porządku!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rozumiem, o co chodzi, na przyszłosc jednak nie polecam żadnej klasy humanistycznej. W każdej dobrej szkole zawsze tak będzie traktowana, poza nielicznymi wyjątkami. Niestety, też nie lubię tego podejścia :/ ale tak jest wszędzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry