Widok

nie polecam

Marka Temat dostępny też na forum:
Wg mojej opinii zarządca mało aktywny. Blok, w którym mieszkam zarządzany przez tą firmę jest zaniedbany. Jest bardzo brudno (piwnice budynku oblepione pajęczynami z latającymi szczurami po korytarzach..., klatki sprzątane byle jak. Nie istnieje coś takiego jak skontrolowanie pracy zatrudnionej sprzątaczki. Przecież możemy mieszkać w brudzie! Ponadto po reformie śmietnikowej nie dokupiono odpowiedniej ilości koszy na śmieci do segregacji. Śmieci wrzucane są do starych pojemników, które zostały amatorsko opisane. Pojemników jest za mało. Wygląda to żałośnie jak na XXI wiek... Teren wokół bloku niezagospodarowany. No i najważniejsze, że co roku walczymy o normalną temperaturę w mieszkaniach podczas sezonu grzewczego. Ustawiane ciepła zostało polecone jednemu z "członków zarządu wspólnoty", który ma klapki na oczach i kosztem mieszkańców wiecznie przykręca ciepło aby rachunki były jak najmniejsze, a od tego przecież mamy kurki w mieszkaniach! Nie możemy ustawić w domu komfortowej temperatury zimą! Interwencje mieszkańców u zarządcy w tej sprawie bezskuteczne. Płacimy ogromny fundusz remontowy, wysokie czynsze a cena nijak ma się do komfortu mieszkania. NIE POLECAM!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
o który budynek chodzi? jaka firma zarządza?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dołączam się - o kogo chodzi?
Daj chociaż pierwszą i ostatnią literę, to doszukamy reszte
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
z tego co się domyślam to chyba chodzi o Irenal. Oglądałam mieszkania na sprzedaż w wieżowcach przy Wiejskiej, którymi zarządza wspólnota i opis klatek schodowych odpowiada rysopisowi. Swoją drogą zastanawiam się czy zakup mieszkania w tej okolicy jest przyszłościowy. Liczyłam na rewitalizację oraz okiełznanie patologii, ale czy to się w końcu stanie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

tak, tam administruje firma Irenal a budynek jest przy Wiejskiej 7
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Chylonia

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

do góry