Widok

niepubliczne przedszkole Kotek w Borkowie

witam proszę o opinię o przedkolu Kotek w borkowie. Mial ktoś do czynienia z tamtymi paniami? Chodzi mi konkretnie o Panią która uczy pięciolatki pisać. I ogolnie jak wasze dzieci się czują w tym przedszkolu lubią chodzić czy tak nie bardzo. dziękuję za odpowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko chętnie chodzi. Jedyne co mi się nie podoba to to że nie ma wykładziny i dzieci bawią się na podłodze/panelach oraz że z rana jest zimno i jest otwarte okno. Prośby działają tak że po wyjściu pani znowu to okno otwiera.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam!W przedszkolu jest Brudno... tak jak koleżanka wyżej pisze nic się nie zmieniło przez rok czasu- Dywanów w salach nadal nie ma dzieci przychodzą do domu brudne!na dwór wychodzą może raz na dwa tygodnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdecydowanie nie polecam. Moje dziecko ma traumę po tym przedszkolu - Pani krzyczała na dzieci(relacja dziecka oraz sama słyszałam przez otwarte okno) i za karę musiały siedzieć na zimnych schodach w korytarzu (samo, bez opieki)! Nie chcę pomyśleć jakie ślady w psychice dziecka mogło to wywołać. Kilkukrotne rozmowy z właścicielką nie przyniosły żadnych efektów - Pani stwierdziła, że każdy ma nieraz gorszy dzień i zdarza się krzyczeć! Właścicielka kilkukrotnie wspominałamia że Panie są zmęczone bo dzieci nie chorują ostatnio i wszystkie są obecne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry