Widok

niestety nie

większość minusów: przy większym ruchu jak w wakacje - obsługa niekompetentna (m.in na wstępie zapomniano o rezerwacji stolika), ze wszystkim jest problem, dań brakuje, o czym uprzedza się ok. 10-15 min po złożeniu kolejnego zamówienia w potrawach króluje cebula (np. zupa tajska,, "surówki"), ceny b.wysokie jak na jakość potraw, jest problem z płaceniem - do tego potrzeba było aż 2 kelnerów i menadżer (!), zniżka dla mieszkańców, nawet po przypomnieniu o jej istnieniu, jest pomijana milczeniem:(
plusy: woda jako starter
ocena: nie polecam, szkoda bo to piękne miejsce :( za tą samą cenę warto zjeść obok za rogiem i być zadowolonym
Moja ocena
Restauracja Stara Stocznia kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: 1
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Opinia pisana na zamówienie?
Wszystkie inne komentarze krótkie i pozytywne.
A tutaj prawie epopeja narodowa.
Brakuje tylko jeszcze nazwy lokalu na rogu.
Byłem tam z przyjaciółmi, jadłem i piłem, a 20% zniżki którą dostałem zostawiłem obsłudze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zgadzam się z przedmówcą !!! zła opinia- pisana jak na zamówienie. Brakuje tylko strzałki idźcie ... tu.... bo lepiej .
Ja będę wracała. Inne lokale, choć nowe, nie do zapamiętania: ani pod względem-dizajn ani pod względem-kucharz.
To dokładnie odwrotnie niż w Starej Stoczni. Kto pójdzie będzie wiedział o czym mówię. Polecam!!! Zniżka 20% - fajna rzecz.
Moja ocena 6.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry