Widok

nieterminowe wystawianie faktur za usługi

Jestem ich klientką od paru lat. Od początku współpraca układa się źle. Traktują mnie jak przeciwnika, chociaż płacę im za usługi. Faktury przysyłane są z opóźnieniem, po terminie płatności. Ostatnio nie otrzymałam - jak zwykle - faktury za \'konserwację systemu". Pomijam fakt, że umowa jest tak sformułowana, że fakturę trzeba płacić nawet gdy usługi faktycznie nie było. Ale, dwa razy do roku, po każdym półrocznym okresie płatność jest wymagalna. Od dwóch tygodni próbuję doprosić się o wystawienie faktury, która PODOBNO była wystawiona. Nie otrzymałam jej do dziś, za to otrzymałam PISMO WYGLĄDEM SPRAWIAJĄCE WRAŻENIE ŻE JEST OD KOMORNIKA, zapewne mające na celu przerażenie mnie . i udało im się . Skutek będzie taki, że wypowiem umowę o współpracy. ZAWSZE opłacam stałe faktury przed terminem nawet jeśli ich nie otrzymuję. A firma zamiast starać się wyjaśnić sprawę atakuje mnie jak wroga. Sens istnienia firmy to my - klienci. O co im chodzi? Ja nie potrafię tego zrozumieć. Faktem jest , że faktury nadal nie mam

wypowiedź zmoderowana ( 2017-02-05 08:22:34)

Moja ocena
oferta: -
 
jakość usług: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodam, że mój komentarz dotyczy firmy Solid.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowna Pani
Z miłą chęcią zajmiemy się profesjonalną obsługą.
Agencja Ochrony Security tel kontaktowy 602 649 298
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wybrała Pani do realizacji usługi ochrony, firmę stosując zasadę wyboru w oparciu o najniższą cenę Jak się kupuje najtańszy produkt (usługę) to nie można oczekiwać najwyższej jakości "coś za coś" - ubrania, artykuły spożywcze również wybiera Pani najtańsze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry