Widok

nietuzinkowy mężczyzna poszukiwany

Poszukuję faceta z dużym poczuciem humoru, inteligentnego, lubiącego rozmawiać na różnorodne tematy, o miłej powierzchowności.Lubiącego kino, spacery, koncerty...Najlepiej wysokiego,( gdyż ja mierzę 170 cm) i w podobnym wieku.Teraz coś o mnie: wesoła i miła dziewczyna o blond włosach i jasnych oczach, atrakcyjna i podobno inteligentna, ale to już wszystko kwestia oceny;).Zainteresowanych zapraszam na priv.Proszę o pobłażliwość w ocenie postu stałych bywalców forum hehehe ;).
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Zainteresowanych zapraszam na priv

Rozumiem, że przy okazji robisz test na inteligencję przyszłym absztyfikantom?
Wysoko poprzeczkę umieściłaś... ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Cóż, nikt nie powiedział, że życie jest lekkie.Nietuzinkowy to nietuzinkowy ;).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musi znaleźć nietuzinkowe rozwiązanie lub w nietuzinkowy sposób dojść do priva ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Majka :) to forum coraz bardziej mi się podoba.Jest tu dużo wesołych osób szok :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@37-latka - potwierdzam jest :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety mężczyzn nietuzinkowych brak :((( , trzeba z tuzinkowymi przebywać ;)...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Niestety mężczyzn nietuzinkowych brak :((( , trzeba z tuzinkowymi przebywać ;)...

I korzystaj dziewczyno, nim twe wdzięki przeminą!:p

Później zostaną tylko inne stare panny i koty:)
Choć czytając tego posta nie wiem, czy już nie wkraczasz w ten pierwszy etap:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie będę starą panną już nigdy :P.Mam inny status :P:P:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panna z odzysku? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm cóż niestety, albo i stety właściwie :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie Ty jedna i nie Ty jedna zadowolona z tego faktu ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nas się nie da nie lubić, prawda Majka? ;))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
" Nas się nie da nie lubić, prawda Majka? ;))"

Prawda :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lubić, nie lubić... a jak nazywa się to pośrodku?;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Średnio lubić? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Optymistka:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@ Anty

Jak nie wiesz jak nazywa się to pośrodku to mów na to 'pipi' ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Musi znaleźć nietuzinkowe rozwiązanie lub w nietuzinkowy sposób dojść do priva ;-)

Teraz może, bo jest zalogowana, ale bardziej oryginalnym nickiem ;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym wieku to kochanka sobie znajdź nietuzinkowy: z jachtem ciekawymi pomysłami na shopping raz w tygodniu na wyspach- miastach polskich galeriach ;0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
I dzięki takim oczekiwaniom polki nie rozmnażają się bo w słowniku znalazły słowo "nietuzinkowy''
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę ty też się nie rozmnażaj, bo krzywdę zrobisz ludzkości z takim podejściem do innych, chyba, że znajdziesz cudowną kobietę, pozytywnie nastawioną do świata, to wtedy jest szansa, że dziecię otrzyma część fajnych genów ;).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idealistka...czemu Ty tak źle życzysz jakiejś biednej kobiecie ;-)
Chłopie...zluzuj gumkę bo zbytnio uciska ;-p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lepiej niech tę gumkę ma... ;P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak myślisz o TEJ gumce to faktycznie niech ma,zawsze!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
... a o której inka gumce ty myślisz.... ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie domyślasz się wdr-ku? A myślałam że coś tam wiesz o (po)życiu ;-p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wie na pewno, bo co najmniej raz nie użył ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@μ:

Tutaj pewności nie ma, chyba, że badania DNA robił ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dawno mnie nie było , ale nic się nie zmieniło , jak zawsze można się pośmiać i lubię wasze poczucie w przepychankach , dla jasności mam na myśli humor.
Niodmiennie pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a podobno wszystkie dzieci są nasze :) ja czasy wczesnego idealizmu mam już za sobą .Nie jestem atrakcyjny młodość minęła więc nic się nie wydarza i gumek nie noszę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hahahaha no wiesz jak to tak, bez gumki to niebezpieczne.Atrakcyjność, inteligencja i normalność to sprawy indywidualne ;).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A owe 'wydarzenia' to tylko młodości przypisane? :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@k.a.:

Może zdrówko już nie dopisuje ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Idealistka

"no wiesz jak to tak, bez gumki to niebezpieczne"

Może po prost wystarczają mu takie, które można dostać w każdym kiosku.

Wiele osób w tym wątku pisze młody=atrakcyjny, atrakcyjny=młody.

Dla mnie atrakcyjność to trochę więcej. Zobaczyć zgrabną kobietę to jedno ale jak ona się odezwie to cały czar może prysnąć.

Z kolei kilka zmarszczek w niczym mi nie przeszkadza, a jakby było jeszcze o czym porozmawiać to w ogóle bym ich nie widział.

O sobie też nie myślę, że moja atrakcyjność zamyka się w fizyczności i umiem sobie wyobrazić, że mając trochę więcej zmarszczek i szpakowate włosy (albo mniej włosów) będę atrakcyjnym mężczyzną (chociaż może nie takim na widok którego wzdychałyby nastolatki;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Michał zgadzam się z tobą, bardzo często czar pryska, gdy się ktoś odezwie ;) i nic tu nie pomoże, że ktoś wygląda, jak z żurnala ;).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> często czar pryska, gdy się ktoś odezwie

No baaa... Ileż można wciągać brzuch na bezdechu? ;>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A kiedy ostatnio spotkaliście kogoś, kto się odzywał i chciało się go słuchać bez przerwy?
Chodzi mi o kogoś, kto nie był wami!:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj Anty :PPP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem pełen podziwu:)
Ja w... hmm... 2005?:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobra jest zabawa przy programie 1z10 dyskretnie można zrobić rozeznanie ;0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl a kuchnie juz zrobiles?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdzasz czy zmieścił się w lipcu? ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze trzy cechy byś wymieniła i już byłby tuzinkowy:p

I tak szczerze, to kiepska wymiana, masz 9 oczekiwań, z czego sama spełniasz... nawet trudno powiedzieć, bo czy atrakcyjna ma miłą powierzchowność? Inteligencji nie jesteś pewna, a wesołość może być tylko bierną formą poczucia humoru. Musisz coś dorzucić do puli!
Albo coś odjąć;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oj Anty, wcale nie musi niczego dorzucać ;-) Może znajdzie się ktoś, kto posiada wszystkie wymienione cechy i w zupełności wystarczy mu to, co autorka wątku zaproponowała od siebie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, tylko nie będzie należał do naszego gatunku:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Tak, tylko nie będzie należał do naszego gatunku:p"

A do jakiego? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takiego, który zawsze odpowie jej, jaka jest forma czasu przeszłego czasownika "mieć" w trzeciej osobie rodzaju męskiego, albo jak nazywa się drobny węgiel;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam kolegę który jest nietuzinkowy bo żyje z trzema paniami w różnych częściach Polski .No :) ma cechę szczególną . Dla każdej z nich jest idealny. Pasuje jak ulał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj, Anty, to chyba Ty masz za dużo wymagań ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z pewnością, ale mogę sobie jeszcze na nie pozwolić:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe jak długo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
8 do 12 lat dłużej niż kobieta;)
Twierdzicie, że szybciej dojrzewacie, więc macie!:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Anty
To wcale nie chodzi o wiek tylko o to co sobą reprezentujesz i co możesz zaoferować.

Jeżeli wydaje Ci się, że mając 49 lat będziesz miał powodzenie jak trzydziestosiedmiolatka to masz rację - wydaje Ci się ;)

Gdyby 37-latka miała nick 30-latka albo 45-latka to jej posty czytałoby się równie przyjemnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dwa pierwsze akapity same sobie zaprzeczają, albo nie chodzi o wiek, albo ma on znaczenie - zdecyduj się!

>Jeżeli wydaje Ci się, że mając 49 lat będziesz miał powodzenie jak trzydziestosiedmiolatka to masz rację - wydaje Ci się ;)

Facet 49 letni może bez problemu poderwać 37 latkę. 49 letnia kobieta raczej ma nikłe szanse na poderwanie 37 latka.

Facet 30-35 lat jest w szczytowym okresie jeśli chodzi o powodzenie (ma szanse u kobiet w każdym wieku), potem z każdym rokiem jest słabiej, a po 40 zaczyna odczuwać istotny spadek swoich szans w pewnej grupie wiekowej;)
Kobieta ma podobnie, tylko o 10 lat wcześniej.

>Gdyby 37-latka miała nick 30-latka albo 45-latka to jej posty czytałoby się równie przyjemnie.

Nie mylmy tematów;)
Masz racje, rozmawiałoby się równie przyjemnie czy miałaby nicka 12-latka czy 99-latka, no ale wzięcie miałaby inne.

Rozmowa do podrywu jest jak teoria do praktyki;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anty...jak Ty mało jeszcze wiesz o życiu...chyba nie miałam większego "brania" u trzydziestokilkulatków jak teraz a mam 45+ ;)...czyżby działała zasada "zakazanego owocu" ? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>czyżby działała zasada "zakazanego owocu" ? ;-)

Pewnie chcą spróbować z "mamuśką" i interpretują Cię jako kuguara;)
Czy myślą o Tobie jako o życiowej partnerce?

>Mam koleżankę 40-stkę, która wygląda na 25 lat.

Cała? Bo też znam taką zadbaną, ale jak spojrzeć na niektóre elementy jej ciała, np dłonie, to od razu widać, że 25 latką to ona nie jest:d

>A ze mną chciał się ostatnio umówić 26-latek, więc chyba nie jest tak źle z kobietami kolego;).

Trudno to określić. Trzeba było się umówić, wybadać intencję i wtedy z chęcią bym posłuchał:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hahaha mamuska-kuguar, zarty masz super:p.Nie umowilam sie, bo lubie tepic bezczelnosc hehe, ale jak kiedys sie spotkam z mlodocianym to dam ci znac.Kolezanka 40-stka wyglada super, pewnie jest wybrykiem natury, moze tez kuguarem, a ty powinienes sie cieszyc, ze takie cuda jak one istnieja, bo jak bedziesz mial 70 lat to moze na ciebie taka spojrzy chociaz hehehe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taaa..mamuśka-kuguar,dobreee;-p.
Widzę że jedynie mężczyźni mają patent na wieczne "branie".Wam wiek w niczym nie przeszkadza i naiwnie myślicie że 20-stka jest z 50-latkiem z miłości. Rzucają dla nich "stare" żony a potem siedzą w domach w kapciach z wielkim porożem.
Anty...mało kobiet -kuguarów znasz. Potrafią być bardzo atrakcyjne w pełnym tego słowa znaczeniu. I wyobraź sobie że wybierane są na partnerki a nie dla nabrania doświadczenia w łóżku przez młodszych partnerów.
Co do "mamuśki" to raczej w naszym kręgu kulturowym 12-latki bardzo rzadko zostają matkami ;-p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@inka-inka

"naiwnie myślicie że 20-stka jest z 50-latkiem z miłości"

Oczywiście, że ze szczerej, prawdziwej i wiecznej miłości... do pieniędzy i wygodnego życia ;)

Ja naiwnie myślę, że pięćdziesięciolatek dobrze wie o co chodzi w takiej relacji i patrzy na to trzeźwym okiem.

PS
W tym wieku zaczynają się niedobory wapnia i rogi nie rosną ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobrze...nie będzie to pokaźne poroże ale takie małe,subtelne różki które będzie mógł ukryć pod zgrabnym,firmowym (!) kapelutkiem ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Kolezanka 40-stka wyglada super,

Musiałbym zobaczyć, aby uwierzyć;)

>ty powinienes sie cieszyc, ze takie cuda jak one istnieja, bo jak bedziesz mial 70 lat to moze na ciebie taka spojrzy chociaz hehehe.

Jak będę miał 70 i taka na mnie spojrzy, to z pewnością z całkiem innego powodu niż mógłbym marzyć:d

>Wam wiek w niczym nie przeszkadza i naiwnie myślicie że 20-stka jest z 50-latkiem z miłości.

Nie należę do naiwnych, więc podejrzliwie bym patrzył na 20 interesującą się nawet facetem po 40.

>Rzucają dla nich "stare" żony a potem siedzą w domach w kapciach z wielkim porożem.

Jakich domach, jakich kapciach? Toć im się tylko poroże ostanie po takiej 20stce:D

>Anty...mało kobiet -kuguarów znasz. Potrafią być bardzo atrakcyjne w pełnym tego słowa znaczeniu. I wyobraź sobie że wybierane są na partnerki a nie dla nabrania doświadczenia w łóżku przez młodszych partnerów.

Z pewnością wybierane są z wielu powodów, ale dla jakich celów?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
49 latek to musiałby wyglądać jak George Clooney, żebym się z nim umówiła :P.Przeginasz znowu.Kobiety w dzisiejszych czasach bardzo o siebie dbają.Mam koleżankę 40-stkę, która wygląda na 25 lat.A ze mną chciał się ostatnio umówić 26-latek, więc chyba nie jest tak źle z kobietami kolego;).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>49 latek to musiałby wyglądać jak George Clooney, żebym się z nim umówiła :P.

Biedny Sadyl... ;P ;)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Łeeee... tam.
Pażiwiom..pasmotrim ;]

Moja 37-latka, póki co, nie narzeka :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widocznie masz ten blysk w oku, to nieodparte cos ;).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Widocznie masz ten blysk w oku

Gały mam wyłupiaste i błyszczące... ale błysku nie zrzucałbym na karb szczególnych cech osobowości a raczej na tryb życia ;]
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A skąd wiedziałabyś, że to czterdziestodziewięciolatek ?

Dla mnie widocznym znakiem jak przesuwa się granica 'wieku dojrzałego' jest serial 'Czterdziestolatek' z Andrzejem Kopiczyńskim

Tytułowy bohater ma nastoletnie dzieci, sztuczkową marynarkę i siwe włosy - 'jedną nogą' jest już na emeryturze i prowadzi 'osiadły' tryb życia.

Dzisiejsi czterdziestolatkowie nie odróżniają się od trzydziestolatków, a o emeryturze to nawet nie myślą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt!

Wielokrotnie przywoływałem sobie ten serial do pamięci.
Główny bohater, który już w zasadzie "spoczął na laurach" i co najwyżej czeka go romans z piosenkarką :)

A ja bym chciał mieć znowu 40 lat.. ależ człek był młody wówczas :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oj oj . nawet nie wiesz jak 60 latki podrywają panów w znanych polskich kurortach.Można by pracę doktorską popełnić ;0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze chciałeś masz :P: Jestem atrakcyjna, miła dopóki mi ktoś 3 razy nie nadepnie na odcisk ;), mam duże poczucie humoru, chciałam być skromna, ale mnie zmusiłeś, a więc jestem inteligentna według siebie :P:P:P.Dodatkowo mam super geny i bardzo młodo wyglądam i nie obawiam się, że mi czas ucieka i nie rzucam się dzięki temu na kogo popadnie hehehe.Dodatkowo lubię się powygłupiać.Mam w sobie dużo empatii.Uwielbiam gotować:P.No i ten dystans do świata hehehe.Same ochy i achy, ale wcale się nie chwalę, ja po prostu mam talent :PPPP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaczynam żałować, że nie jestem facetem ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
> Zaczynam żałować, że nie jestem facetem

Przy Twoim wzroście? ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Spadaj :P
Jakbym była facetem, to wyższym ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwsza myśli : gdyby transplantacja świadomości była możliwa to moglibyśmy się na tydzień zamienić.... po chwilowym zastanowieniu - nie to jednak za duże ryzyko ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście, bo od Twojej żony przez tydzień spokojnie dowiedziałabym się, ile przeskrobałeś w małżeństwie ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie żałuj tylko próbuj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To czemu sama?
Przecież zgodnie z tym co mówisz, powinnaś absztyfikantów masowo odprawiać.. bo iluż można? ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Masowo moze nie, ale zdarza mi sie zbyc kogos.Poza tym czasu jest malo u mnie ze wzgledu na to, ze przewrocilam swoje zycie do gory nogami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> czasu jest malo u mnie

To dosyć częsta przypadłość kobiet wywracających swe życie do góry nogami. Niestety: słabo wróżąca przyszłym związkom, których pielęgnacja wymaga zaangażowania i czasu.
Dużo prościej w tej sytuacji o kochanka bez zobowiązań ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie zgadzam sie z toba, ze nie mozna sie zaangazowac.Jestem w stanie znalezc drogocenny czas, gdy bedzie cos wiecej niz tylko iskrzenie.Faktycznie o kochanka jest bardzo latwo, gorzej o kogos, kto usiadzie z toba na chwile na plazy i pogapi sie razem na mor.ze np tak po prostu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Jestem w stanie znalezc drogocenny czas, gdy bedzie cos wiecej niz tylko iskrzenie.

O!
Znowu gadasz ludzkim głosem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wrrrr....:p;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>> Jestem w stanie znalezc drogocenny czas, gdy bedzie cos wiecej niz tylko iskrzenie.
> O! Znowu gadasz ludzkim głosem :)

Dla mnie to raczej strzał w stopę, bo logicznie rzecz biorąc, będzie miała czas, gdy będzie coś więcej niż iskrzenie, a jak ma zaistnieć to "coś" skoro wcześniej nie będzie miała czasu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ech jak ty nic nie rozumiesz hehehe. Mężczyźni faktycznie są z marsa, a kobiety z wenus.Iskrzenie kiedyś mija, chociaż jest ważne bardzo, ale nie ma jak rozmowy i porozumienie intelektualne, które zostaje na zawsze.Znajdę czas i na iskrzenie i na beziskrzenie :P...Strasznie się mądrzysz Anty...;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A i nie mów o mnie w trzeciej osobie, bo to wkurzające :P.Masz minusa :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
>Strasznie się mądrzysz Anty...;)

A to tylko jedna z moich zalet:p

>A i nie mów o mnie w trzeciej osobie, bo to wkurzające :P.Masz minusa :P

Odpisywałem na posta sadyla (wedle tego, co zacytowałem).
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umawiasz się z młodszymi?;)

>chciałam być skromna

Skromność jest przereklamowana;)
Dużo lepsza jest świadomość swoich zalet i wad (a także umiejętność dostrzeżenia, jak niewiele je różni).
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nigdy nie umawialam sie z mlodszymi, ale wszystko zalezy od tego jak duza jest roznica, wszak mezczyzni podobno wolniej dojrzewaja hehe :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Słuszną linię ma nasza władza"

Nidgy nie umawiaj się z młodszymi.
Jeżeli ktoś definiuje siebie poprzez bycie młodszym od Ciebie to naprawdę szkoda czasu.

Co innego umówić się z fajnym facetem. Jak się nawet kiedyś okaże, że jest od Ciebie młodszy to i tak bez znaczenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Nidgy nie umawiaj się z młodszymi. Jeżeli ktoś definiuje siebie poprzez bycie młodszym od Ciebie to naprawdę szkoda czasu.

"Nauczaj co praktykujesz";)

>Co innego umówić się z fajnym facetem. Jak się nawet kiedyś okaże, że jest od Ciebie młodszy to i tak bez znaczenia.

Równie dobrze mógłbyś napisać "umówić się z fajnym facetem. Jak się kiedyś okażę, że ma żonę i dzieci, to i tak bez znaczenia":d
"Fajny facet" lekarstwem na wszystko! I nic się nie liczy!

Cóż, każdy ma swoją filozofię życia. Dla mnie szczerość, uczciwość i transparentność to podstawa zdrowych relacji międzyludzkich. Robienie dobrego wrażenie ukrywając prawdę to oznaka lęku przed odrzuceniem.
I zwykle problem nie leży po stronie odbiorcy, lecz to autor kłamstwa uważa, że musi kłamać, bo sam nie zaakceptowałby prawdy, gdyby ją od kogoś otrzymał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
@Anty

Porównujesz informację o wieku do posiadania żony i dzieci ?
Fajni faceci nie zdradzają swoich żon -> to nie byłby fajny facet :)

"Robienie dobrego wrażenie ukrywając prawdę to oznaka lęku przed odrzuceniem"

sam postawiłeś tezę, z którą sam polemizujesz

Dla mnie wiek jest takim samym 'parametrem' jak rozmiar buta albo odzieży.

I pytanie 'Czy umawiasz się z młodszymi?' jest dla mnie takie samo jak 'Czy umawiasz się z chudszymi?'

I wiek i rozmiar mniej więcej widać 'na oko' - nikt niczego nie ukrywa. Nie chodzi też o okłamywanie kogokolwiek ani o ukrywanie prawdy.

Raczej chodzi mi o to, co jest dla mnie ważne kiedy poznaję druga osobę -> jej wiek czy może to czy lubię z nią przebywać albo czy siebie pociągamy nawzajem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
>Fajni faceci nie zdradzają swoich żon -> to nie byłby fajny facet :)

"Fajni faceci niefajnie kończą":p

>Porównujesz informację o wieku do posiadania żony i dzieci ?

Jakiś czas temu rozmawiałem z pewną studentką i pytałem: czy żonaty facet, w trakcie rozwodu, który szuka sobie nowej dziewczyny, powinien o tym powiedzieć czy nie. Koleżanka uznała, że gdyby powiedział, to nie miałby u niej szans, gdyby go poznała i polubiła, to przymknęłaby oko na kłamstwo. I nie był to pierwszy przypadek, gdy usłyszałem coś takiego od kobiety.
Ludzie tak mają w wielu kwestiach. Kiedyś były badania na temat kłamania w CV; co by zrobił pracodawca, gdyby dowiedział się, że pracownik, który już jakiś czas u niego pracuje, nałgał jak pies w CV? Większość odpowiedziała, że by im to nie przeszkadzało - bo wystarczy, że dobrze pracuje.
I podobnie jest z tym wiekiem. Ktoś ma 50, wygląda na 40 a określa się jako 35 latek; podrywa taką 20, a po pół roku okazuje się, ile ma lat. Dziewczyna jest już zakochana po uszy, więc przymyka oko i niby wszystko gra. Z tym, że nic nie gra! Bo tak się nie robi, bo to zwykłe świństwo! To emocjonalna przemoc, wykorzystanie przewagi zdobytej manipulacjami, by zdobyć coś, na co uczciwie nie miałoby się szans. Z moralnego punktu widzenia, to jak kradzież, przemoc czy gwałt.
A że pewna grupa ludzi przemyka oko na kłamstwo, to świat schodzi na psy, a miłość zanika.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Anty, czy ja już mówiłam, że jestem w tobie zakochana?! ;-) znaczy w twoim myśleniu :-D przynajmniej w temacie uczciwości i miłości. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak ktoś kłamie w spr wieku, czy rowodu, to będzie też kłamał w innych kwestiach - bo poprostujest kłamczuchem. Jak owym studentkom to nie przeszkadza, że będą oszukiwane, to powinny być szczęśliwe z przystojnym 50 udającym 35 ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anty tym mi zaimponowałeś.Chociaż mnie wkurzasz momentami to cię polubiłam ;):P.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Anty, czy ja już mówiłam, że jestem w tobie zakochana?! ;-) znaczy w twoim myśleniu :-D

To uczucie jest w pełni odwzajemnione:)
Żałuje tylko, że tak rzadko mogę się nim cieszyć;)

>Chociaż mnie wkurzasz momentami to cię polubiłam ;):P

Taka moja natura:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze zrozumiałem ...? Czterdziestolatek umawia się z 38 latką , która twierdzi że jest 35 latką to jest to gwałt na 40-latku ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Dobrze zrozumiałem

Abstrakcyjne sformułowanie:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W wieku podobnym (37-40 lat ) to już inteligencja powoli wygasa :) mężczyźni nietuzinkowi walczyli o pozycję i ja zdobyli dom wybudowali dziecko spłodzili reszta to aktorzy na scenie swego życia. Podobno nie ma kiepskiej roli jest tylko życie bez wyobraźni i niekompetencji . Szukaj młodych "saperów", ja zbyt dobrze poznałem kobiety, żeby to to było dla mnie interesujące hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Foto cos tam jestes tak irytujacy, ze nie mialbys szans nawet jakbys wygladal jak Clooney.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
LEDWO coś napisałem o mężczyznach "nietuzinkowych" i jusz jeste rytujacy .Jestem fe ee ...
jestem typem Brada P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ooo Chmurka rozchmurzona ;).Hmmm Brad mówisz ;)....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już mnie rozpracowano w innym wątku :) a z Bradem mogę się identyfikować nie tylko w młodości ale i teraz kiedy ON i ja mamy swoje latka .Wraz z latkami ubywa kolagenu w skórze i robi się cięższa i opada.
Oo ! gdyby tylko piekni ludzie robili kariery lub pokazywano ich w ti -vi to na pewno byłbym na szkiełku :) ale jak ta zodiakalna chińska Świnia nie mam parcia na szkło ani ambicji bycia kimś
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale masz przecież jakieś zalety, jak mówi Twój horoskop (jednak Dzik brzmi lepiej ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W każdym można zaobserwować zalety i je rozwijać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Używasz atramentu sympatycznego? Twoje wpisy znikają ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To dla tych którzy patrzą głębiej :)
Zrobiłem edycję bo napisałem zbyt długi tekst i w końcu wyciąłem wszystko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chciałbym być odebrany ze jestem czy chcę zostać odnaleziony jak w tytule dyskusji . Mam moją Panią . Myślę że jest TU gdzieś wertuje wątki i mnie namierza ;)
kto wie pod jakim nickiem się ukrywa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehehehe pochlebiaj sobie dalej :)...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam ( czasem ) poczucie humoru hehehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Myślę że jest TU gdzieś wertuje wątki i mnie namierza ;)

Lubisz kryminały, prawda? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie czytam kryminałów wystarczą mi wiadomości TV
Lubię realizm magiczny Coelho
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie, przystojny i nie narcyz toć to szok i nie ma parcia na szkło ;).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nigdy sobie nie zrobiłem zdjęcia portretowego, narcyzm odpada to dla delikatnych dość przestraszonych czy rozczarowanych życiem ale... ci co ćwiczą selfi zostają zawodowcami :) tzn znajduja to co lub kogo chcą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobrze .Dzięki za poświęcony czas .Uciekam do pracy . Miłego popołudnia i wieczoru w miłym towarzystwie,
Życzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I uważasz, że jak nie jesteś gwiazdą filmu, albo rock'n'rolla, to już nie jesteś kimś? :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie miałem ciekawości jak to jest być " kimś ' ,wiem za to że zawsze będę oceniany, redukowany,szanowany,obśmiewany,pytany,podejrzany,dobry, brzydki ładny,mądry dla innych głupi itp., od tego się nie uwolnimy bo tak działa społeczeństwo to dla społeczeństwa jest ważne aby każdy był KIMŚ dla mojego jednostkowego istnienia nie ma to najmniejszego znaczenia bo JESTEM i to mi wystarcza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zabrzmiało to na zasadzie: 'Panie Boże, jakiego mnie stworzyłeś, takiego mnie masz...' ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do rodziców chyba ;) ja bym Boga do tego nie mieszał oj nie ; )
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Śliczne dziecko, nigdy nie będziesz samotne
Tak jak drzewo wzniesiesz się do niebios
Tak lekki przeniesiesz się, powoli
Tworząc drogę do niczyjej wyspy

Błyszcz i unieś głowę wysoko
Chwyć się, nigdy nie będziesz samotne
Gdyż życie jest wszystkim, czego potrzebujesz

Wybacz nieuprzejmości, tak gorzkiej i zazdrosnej
Brakuje światła w ich dniach zaczernionych kłamstwami
Świeć jasno by ujrzeć całą swą chwałę
Nie potrzebujesz płakać, bądź silny a polecisz

Błyszcz i unieś głowę wysoko
Chwyć się, nigdy nie będziesz samotne
Gdyż życie jest wszystkim, czego potrzebujesz

Błyszcz i unieś głowę wysoko
(To wszystko, czego potrzebujesz)
Chwyć się, nigdy nie będziesz samotne

Błyszcz i unieś głowę wysoko
(To wszystko, czego potrzebujesz)
Chwyć się, nigdy nie będziesz samotne
Nigdy nie będziesz samotne
(Bądź silna a polecisz)
Nigdy nie będziesz samotne
(Śliczne dziecko)
Nigdy nie będziesz samotne
Anette Olzon Shine
Muzyka daje niezłego powera
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daj trochę...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
CZemu tu piszesz, nie wiesz co to miłość? to wyrzeczenia kompromis i pomocna dłoń jak jesteś na dnie. Stać Cje na to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piszesz o miłości czy pracy w pomocy społecznej lub resocjalizacji?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Starszy pozna mlodsza (4 odpowiedzi)

Masz 18 lat i szukasz takowej relacji z facetem 35+ ?

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...

Trans osoby z Trójmiasta (72 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

do góry