Widok

nnt Dlaczego fryzjerzy nie słuchają? - fotki

Wiem, że powinnam zamieścić ten wątek w innym dziale, ale tu będzie większy odzew.

Czy wam też zdarzyło się, że fryzjer zrobił Wam zupełnie inną fryzurę niż chciałyście? Byłam ostatnio w salonie przed ślubem i weselem kuzyna i chciałam konkretną fryzurę - przedstawiłam fryzjerce zdjęcie na tablecie. Fryzjerka popatrzyła chwilę i od razu stwierdziła "Aha, ok". Nie jest to skomplikowana fryzura - same powiedzcie?

Oto fotki - na pierwszym kok jaki chciałam mieć, na drugim to co wyszło fryzjerce... Nie mówię, że mi się nie podobało, tylko było to ZUPEŁNIE coś innego...:/

image

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzeczywiście zupełnie inna fryzura. Ta pierwsza przepiękna, taka naturalna. A nie oponowałaś w trakcie czesania że coś nie tak?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ładny wyszedł kok,tylko rozumiem nie taki jakbys chciala,ja tez przewaznie mam pecha do fryzjerek,nie zawsze jestem zadowolona,inna fryzura niz na zdjeciu ktore pokazalam! tylko twoje uczesanie wyszlo ładnie, mnie jak czesala na chrzciny kobieta,niedosc,ze byla niedelikatna,ciagneła za mocno za wlosy itp to wogole nie spytala sie mnie jaka bym chciala miec fryzure ,tylko zaczeła robić.efekt koncowy- myslalam,ze spadne z krzesła jakies kurde gniazdo na glowie jej wyszlo!!masakra.Kazalam poprawic, bo mi sie nie podoba,to juz z tej zlosci,zaczela mowic,ze jakbym miala jakies fajne spinki,to by mozna bylo cos tu pokombinowac( dobra fryzjerka to z niczego zrobi cos fajnego ,ze tak powiem). Wrocilam do domu i zrobilam fryzure po swojemu.Zajuję,ze nie wyszlam z tego salonu i nie podziekowalam tej fryzjerce i jeszcze trzeba bylo ja dobrze opitolić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co innego fryzura modelki, niejednokrotnie tylko pod zdjęcie. Co innego fryzura która ma wytrzymać kilka godzin czy dzień. Nie zawsze będziesz J.Lo ze zdjęcia.
Inna sprawa, że w usługach pracuje mnóstwo osób po kursach, a te.....
dopiero na naszych głowach się uczą, dobrze jak ma im kto podpowiedzieć co i jak, ale jak takiej osoby nie ma.... to masakra będzie za każdym razem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem o co chodzi, czy to z moimi oczami cos nie teges...ale ja na tych dwoch zdjeciach widzę tą samą fryzurę , nawet zdaje mi się ,ze tą samą osobę( usunęłas jakies zdjecia juz? )
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja też się zastanawiałam czy czasem czegoś z oczami nie mam bo mi też się wydaje ,że te koki są takie same:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tam było jeszcze jedno zdjęcie - przyjrzyjcie się widnieje taki szary napis "image" ;)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aaaaa:)) no to szkoda że już go nie ma:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tymi fryzjerami po kursach to nie zawsze tak. Mam znajomą co zrobiła kurs, bardzo się rozwinęła - pracuje przy sesjach, pokazach mody, po prostu okazało się że jest dobra i ma dryg. Bardziej traktuje włosy jak materiał do tworzenia sztuki :) Czasem jak ktoś nie łapie zawodu to i po kilkuletniej szkole artysty z niego nie będzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sklep Valetta.pl opinie (1545 odpowiedzi)

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl? Jak z jakością tych rzeczy?...

Moda plus size (8 odpowiedzi)

Słyszałam o fajnym sklepie plus size na fejsie...

Dobrej jakości ubrania (20 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...

do góry