Widok

nnt. Firany na terenie Gdańska, gdzie można kupić ?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
wszystkie sklepy likwidują a w zamian banki macie jakieś namiary na sklepy z firanami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupowałam ostatnio w OBI bardzo duży wybór i ceny bardzo przystępne:) Polecam
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupowalam na Zaspie zaraz obok tylnego wejscia do DK "Młyniec"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sklep z firanami jest we wrzeszczu na grunwaldzkiej na przeciwko zatoki. Nad restauracją NEWSKA. Schodami do góry ;)
www.ajka.com.pl - nauka jazdy konnej, spacerki dla dzieci na kucach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Jagiellońskiej (początek falowca - u góry jest biblioteka, na dole fryzjer, sklep z częściami samochodowymi, szklarz i komis AGD) jest sklep firmowy z firanami :) bardzo dobre ceny i duży wybór :) można tylko kupić na metry albo zlecić uszycie/wszycie taśmy :)



ostatnio zauważyłam też sklepik firmowy z firanami w Oliwie - na przeciwko pętli tramwajowej, koło sklepu zielarskiego - to jest chyba osobny budyneczek :) stał tam od zawsze, a ostatnio przeczytałam, że to właśnie sklep firmowy z firanami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W liroy Merlin jest ogromny wybór i dobre ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysylka kurierem na terenie calej Polski i wysylka zagranice http://www.kaszmir-firany.pl/ polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

o ile większe buty na zimę? (34 odpowiedzi)

chce kupić mojej 2,5 letniej córce buty na zimę, bo teraz jest przynajmniej wybór, obecnie nosi...

dobry okulista w Gdańsku-poradzcie (19 odpowiedzi)

szukam okulisty moja Mała 8 m ma zeza ale nie wiem do kogo pójsc - interesuje mnie prywatnie...

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

do góry