Widok

nnt. ile za metr kw. cekolowania z malowaniem?

dziewczyny, wiem że to temat na inne forum, ale może któraś z Was robiła ostatnio remont. jaka jest mniej więcej stawka za metr kwadratowy cekolowania ścian z malowaniem??? ta informacja jest mi bardzo potrzebna, bo nasz fachowiec nas się pyta jaką mu damy cenę i od tego mają się zacząć negocjacje. Czy za sufit liczy się tak samo jak za ściany?
bardzo prosze o odpowiedź. póki co nie wiemy za bardzo jak liczyć...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
25 zl. za metr...niestety

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mam takie info: samo malowanie jednokrotne 3 zł/m kwadrat, dwukrotne 4 zł/m kwadrat, cekolowanie z gruntowaniem na biało 12-18 zł/m kwadrat (zależy od ilości warstw)

http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja mialam szpachlowanie czyli ceklowanie golych plyt na to farba kilka razy do uzyskania koloru, 25 zl za metr.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my cekolujemy szlifujemy i malujemy sami, zmudna robota naprawde potrafi w dol wprowadzic budowlanca :( gdybysmy mieli kase ti pewnie bysmy kogos do tego wzieli ehhhhh ale ceny faktyko ;/

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za odpowiedzi!! kurde, 25zł/metr to straszna stawka, my mamy ok. 60m kw po podłodze, więc za ściany wychodzi nam ok. 4 tysiaki :((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
25zl!!!Moj maz zajmuje sie remontami i bierze 14 zl za dwukrotne szpachlowanie z dwukrotnym malowaniem za metr kw

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
ja cekolowałam i malowałam sama. Okazało się, że to nic trudnego

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja mialam inna sytuacje bo u mnie plyta byla na drewno, jako ze nasz dom jest drewniany. gosc z polecenia, naprawde swietny i malowam chyba z 8 razy czasem jedna sciane zeby dobry kolor uzyskac.
moze i sa tacy za 14 zl /m ale ja takiego dobrego w tej cenie nie znalazlam niestety...
nie mialam wiele scian z plyta wiec duzo mnie to nie kosztowalo az...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj. Jeśli Twój mąż zajmuje się tym faktycznie, to mam pytanie ile policzyłby za wycekolowanie i pomalowanie ścian w 3 pokojach, 12m, 10m, 10m, w mieszkaniu z rynku wtórnego i czy miałby czas w przeciągu najbliższych 8 dni. Lokalizacja Gdansk Orunia Górna. Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
a my cekolowaliśmy i szlifowaliśmy sami... a mamy jeszcze jeden pokój do zrobienia...
ale fakt ten pył jest okropny

pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My płacimy 10 zł za cekolowianie z malowaniem, ale to po znajomości. Mieliśmy też ofertę za 12 zł. Więc te 25 zł to jakieś przegięcie moim zdaniem.

Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
mam takie pytanie. chodzi mi o szpachlowanie. na forum napisali państwo ze ok 10 zł za metr kwadratowy ale to z materiałem fachowców czy z własnym materiałem?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MAteriał własny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
takie są ceny.. tesciowa chciała wziąć na taką fuchę faceta ale jak się dowiedziała że życzą sobie 25zł za metr to stwierdziła, ze synów pofatuguje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem wlaqsnie w trakcie remontu wiec na biezaco...ceny sa masakryczne a z terminami to juz wgole.przewaznie tych za 25zl/m2 to nie ma w najblizszym czasie bo pozajmowani...mi kilku zaspiewalo nawet 32-40zl/m2!!! ja znalazlam w ogloszeniach na trojmiescie kolesia za 18zl/m2...mam zrobiony juz jeden pokoj teraz konczy drugi i przedpokoj...jak narazie jestem zadowlona

imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
drogo piszecie moje panie 25 zł to drogo za 2 krotne cekolowanie z malowaniem..hmm a wiec policzmy pokój 63 m 2*25 zł =1575 zł niby duzo ale,fachowiec bedzie go robił tydzien czyli zarobi 1575 zł niech ma 4 takie pokoje ustawione po kolei w miesiacu wychodzi 6300,to wersja optymistyczna zawsze sa jakies przesuniecia cos tam sobie własciciel wymysli domysli itd faktycznie wyjdzie 3 pokoje w miesiacu 4725 odliczcie zus jakies 700 pln zostaje 4 tys,miesiac urlopu fachowiec tez czlowiek odejmijmy 330 zł ,zostaje 3600 ,teraz trzeba liczyc ze praca nie jest zawsze sa przestoje czasem choroba itd,tak naprawde fachowiec ma w kieszeni po miesiacu 3 tys zł i to jest duzo???zapiepsza od rana do nocy uzera sie z klientami,martwi sie codzien rano czy bedzie mial na chleb,ktos go wykiwa nie zapłaci tam ktos sie bedzie czepiał szczegołów ,tam samemu cos sie zrobi nie tak i trzeba poprawiac a czas leci nikt za to nie płaci,to nie jest lekii chleb nie idzie sie do pracy od 8-16 i nie kasuje po 3 tys z pełnym zusem ubezpieczeniem czy sie stoi czy sie lezy, tu trzeba zapierniczac zeby dzieci wyzywic,łatwo sie ocenia wzioł tyle i tyle a Wasi mezowie ile zarabiaja?a chcecie zapłącic za taka prace 10 zł!!???to lepiej isc do biedronki na kase za 1600 pln i miec spokój
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 8
Piękna riposta.Nie jestem fachowcem ale wykonałem pare set metrów gładzi i wiem że dla człowieka który prowadzi działalność 25 zł za m2 to nie jest wygurowana cena,zależy za co25 zł m2(tzw:skrobanie, gruntowanie,dwukrotna wykładka (ceklowanie)choć dwukrotne często nie wystarcza polecam sufi na trzy razy) uwieżcie to nie jakiś absurd?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zgadzam śię z twoją wypowiedzią i nie pisać cekolowanie tylko SZPACHLOWANIE!!!. Poza tym cekol nie jest tani więc jesli kogoś stać na taki materiał to prawdziwemu fachowcowi tez trzeba zapłaćić.Remąt to ni bol zęba
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
popieram kolezanko sam pracuje tzn zaczynam remontowac po znajomych i wiem jaki to jest ciezki chleb do zarobienia a za metr kw wychodzi mi jakies 7 zł razem ze scianka dzialowa ale to w koncu znajomi a od metra chyba zaczne brac nawet te 15 złortych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam mam pytanie czy za 2 pokoje jeden o powierzchni 10 m/k a drugi 8m/k zerwanie tapet w tych pokojach i cekolowanie z malowaniem za 1200 zł czy to jest rosądna cena dziekuję za odpowiedzi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jestem z tej branży w pełni się z tobą zgadzam też mam czasami dosyć takich marudnych klientów ; za drogo,za długo,nierówno itp.Aż chce się powiedzieć róbcie sobie sami JAK KTOŚ CZEGOŚ NIE ROBIŁ NIE WIE JAKI TO CHLEB.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy nie orientuje się ktoś ile 4 osoby powinny szpachlować 1200m2 na raz.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak nie umiesz robić to się nie zabieraj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra wypowiedź
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to idz do biedronki- tylko wez sobie pampersy ze sobą.co bronisz męża ? nie dziwię się,-tylko wez realia pod uwagę - taki pokój 60 m -robi się 3dni. na GANCE-GANC. przeczytaj dobrze- i górna kwota to jest 600 zł z papierosem ,kawą i palcem w d....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
witam 800 za całość pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zależy od regionu kraju.Mój mąż pracuje w budownictwie i mówi że 25 zł to przesadzają.

ślubowaliśmy 14 października 2006
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak 25zł to rzesada niejest to taka ciężka praca, mój mąż sam u nas w domu cekoluje i maluje i mówi że 15zł za metr to odpowiednia kwota niech ci panowie sie nie przeceniaja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
jak ja szpachlowałem u siebie 500 m to zajeło mi to 7 dni i jest ok u upierdliwego klienta trwa to 11 dni bo szuka dziury w całym .
jedni jednak maja sciany wyszpachlowane a inni mysla !!! ze maja wyszpachlowane-
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tydzień jeden pokoj 60m? Ja z kolega w tydzien robimy cala chate 400m samo szpachlowanie na dwa razy. Do tego ze 2 dni szlifowanie maszyną z z malowaniem na raz. Tynki gladkie jak na stole.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
istnieje cos takiego jak gold BAND JEST TO SZPACHLA BEZ DOCIERANIA ALE TSZEBA UMIEC JA KŁĄSC WOREK 10 KG KOSZTUJE 25 ZŁ MÓJ MAŻ JEST ZŁATA ROCZKA RMONTOWAŁ TYM CAŁE MIESZKANIE U NAS I ZERO KURZU NA SZCZESCIE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram gold band. Byłam przerażona jak mieli mi cekolować a później to szlifować. Zdecydowaliśmy się na gold band. Zero kurzu, bo to się jakoś na mokro ściera...
My wzięliśmy fachowców do tego, w jeden dzień miałam ściany gładkie jak papier
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to wy jestescie normalnie super meny jakies
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakby ktoś był zainteresowany remontem, dogodne terminy to zapraszam na stronkę, można kierować zapytania ofertowe. www.hersen.pl
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gadac karzdy może , a ja to skrzynke piwa wypijam w przeciagu 5ciu minut w tym czasie sciany same sie szpachluja hehe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam kolego. Też szlifuję maszyną (flex giraffe). Co za różnica czy robisz 60m, czy 400m. Moce przerobowe i tak są duże. W dwa dni gładzi nie zrobisz. 60m też musi wyschnąć, tak samo jak Twoje 400.
Nie przesadzaj ze swoją wydajnością. Rozumiem, że trzy dni nakładasz gładź. Następnie przez kolejne 2 szlifujesz i malujesz? A kiedy to wysycha?
Jak robisz całą chatę, to kładziesz gładź i kasujesz od metra. A jak jeden pokój, to zrywasz tapetę, nagle okazuje się, że tynk odpadnie, albo są pęknięcia w murze i inne niespodzianki. Wtedy zanim zaczniesz kłaść gładź
to minie trochę czasu.
Potem ktoś powie:"wziął 25 zł za malowanie" A w rzeczywistości musiałeś zrywać tapetę, skuwać tynki, wynosić gruzy, tynkować. To wszystko zanim zacząłeś kłaść gładź. I kto Ci za to zapłaci?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Istnieje coś takiego jak cennik usług budowlanych i przed przystąpieniem do pracy należy wszystko dokładnie wycenić!!!
Ja na przykład oddzielnie liczę za zrywanie tapet,oddzielnie za gruntowanie.w razie potrzeby wyrównanie ściany,szpachlowanie,przecieranie i na koniec malowanie...
a jeżeli ktoś chce samo szpachlowanie to bardzo proszę 12 zł. za m.kwadratowy i niech sobie przeciera i maluję:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
cekolowanie 18zł
malowanie na biało 7zł
malowanie kolor 9zł


remonty3miasto.strefa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
szlifować na mokrym gold bandzie?przecież wszystko musi dobrze wyschnąć......Fakt,że jak umiejętnie położony to szlifowania niewiele,ale na mokro?a potem zdziwienie,że tynk się odparza,robią się pęcherze.......
my jeden pokój tydzień prawie robiliśmy oby porządnie bylo i much a nie siada......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój m bierze też 25zl za metr ale ma maszynę do szlifowania z odkurzaczem i nie ma syfu na całym domu chyba nic nie pomyliłam z nazewnictwem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
661 283 711 ja miałam tego faceta, polecam naprawdę!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja miałam dobra ekipe z gdańska zrobili remont mieszkania mi i jestem zadowolona sa naprawde wspaniali w tym co robią i sa dokładni i nie drodzy poleciłam ich znajomym i oni tez są zadowoleni . polecam ich 505 -423-816 przyjada poradzą pomogą wybrac materiały naprawde sa wspaniali. polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ja osobiscie polecam solidna i w miare mloda ekipe, chlopaki maja po 30 kilka lat, weseli i bezkonfliktowi, a co idzie dzien po zaliczce przychodza do pracy i nie trzeba po nich wydzwaniac, a w czasie swoich prac sprzataja na biezaco. Mi akurat malowali i cekolowali cale mieszkanie oraz kladli kafle. Mialam ich z polecenia wiec polecam dalej bo sprawdzeni... Jestem z nich zadowolona :O)
Oto numer do ktoregos z nich. 507-475-277 Pozdrawiam i zycze powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
U mnie robiło dwoch panow,solidni mili i znajacy sie na rzeczy...zostawie kontakt moze ktos skorzysta 507250523.
Ps.Za metr kwadratowy zagruntowanie poszpachlowanie razy 2 i pomalowanie i akrylowanie rogow brali 18zł.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wiesniaki takie jak wy robia polowe taniej i na czarno haha wychodza 200zl na dniowkke fachowcy biora wiecej moim zdaniem lepiej wziasc fachowca niz tych co sie tutaj oglaszaja... bo to tacy co robia to od czasu do czasu buractwo zeby na czarno zarabiac 200zl na dniowke....... jak widze ze ktos robi takie cos na czarno odrazu zglaszam i ma potem przjeba ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tak naprawdę zależy od "klasy" w jakiej ktoś pracuje. Jeśli to ktoś kto pracuje dla tych co muszą mieć ściany gładkie jak jedwab i wymalowane że hoho - to sorry ale ktoś kto robi w highclass nie weźmie za to 20zł tylko więcej bo się będzie "piep***ył" z każdym milimetrem pod "lupę" ;)

A jak ktoś chce mieć tak by były gładkie i wymalowane - normalnie to tak 20-22zł za metr to dobra cena :)

Znajomi nie mogli czekać na Męża więc wzięli kolesia, ucieszyli się bo "dobrą" stawkę chciał (nie chcę skłamać ale ok 12-18zł za metr) i co?? Nie dość że robił długo, bardzo długo wręcz, to ledwo skończył to po tygodniu wyszły jakieś dziwne rzeczy :) poczekali aż Mąż miał trochę wolnego po godzinach i im całe mieszkanie poprawiał :/

Dlatego jeśli chcecie by Wam fachowiec robił - to bierzcie kogoś z polecenia, gdzie byliście u kogoś i widzieliście na własne oczy efekt!! Nigdy w ciemno!!
image image

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie że nie można brać fachowca w ciemno. Trzeba pamiętać jednak że trzeba się też spytać danego pracownika czy ma też do czynienia z produktami które wybraliśmy do urządzenia mieszkania. Akurat jestem w takiej sytuacji gdzie polecony b. dobry pracownik nieumiejetnie położył mi tapetę na jednej ścianie w salonie i tapeta jest do zerwania i musimy teraz zrobić to od poczatku i kupowac nową tapetę ://///
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja wzięłam tzw. sprawdzonego," solidnego" i za wyrównanie wg niego krzywych ścian, cekolowanie i dwukrotne pomalowanie przedpokoju i hoolu zażądał 3000 złotych !!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
my z mezem wykanczamy nowowybudowany dom, niedawno z polecenia mielismy dwoch fachowców, mielismy 600 m kw do szpachlowania z dwukrotnym malowaniem.Panowie prace wykonali solidnie, fachowo i wszystko po sobie ladnie posprzątali.Teraz zbieramy gotowke na następne prace i na pewno wezmiemy tych samych fachowcow.A ceny 25 zł za m to jakas masakra,zrobili to za 18 zł i obie strony sa zadowolone.jakby ktos chcial to moge dac namiary
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
poproszę o te namiary! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezeli wiedział bym ze bede w jednym miejscu robił 600m to powiedzial bym pani ze za 15 zrobie poniewaz nie miotam sie na pokojiku 10m gdzie rodzina najczsciej mieszka na srodku pokoju stoji szafa..
Mam prace na dluzszy okres czasu i 25-30zl/m oczywiscie tylko w taki razie bierzemy halogena 500W przystawiamy do sciany i wymagamy idealnej powierzchni od pana ktory ta prace wykonal i policzyl sobie taka wlasnie kwote. A za 12 zl to robia ludzie ktorzy gdzies tam cos widzieli albo sa zdesperowani zawodowo albo poprostu partacza prace..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
oszukujesz koles! a halogena przystaw sobie do głowy. to nie raih ,czy wiedeń. nasłuchałes sie bzdur i powtarzasz. dwukrotna gładz plus przemalowanie 8-10 zł.ile ty palancie chcesz zarobić w tym kraju? wiecej jak na zachodzie? bajki o swoim niepodważalnym doświadczeniu opowiadaj głupim klientom , pracowałem i rajhu ,francji. austri. kanadzie, więc nie pisz bzdur - bo wychodzisz na głupka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
8 czy 10 złotych to może jest warta twoja praca w Kościerzynie panie "fachowiec", jak nie wiesz do czego służy halogen to życzę powodzenia. Ja kasuję 25zł za metr szpachlowania z gruntowaniem i mam roboty na rok do przodu. Samochody też masz w różnych cenach i jakoś nigdzie nie słyszałem że np dealer mercedesa to kretyn bo celuje w zamożniejszych klientów. Jak jesteś pierdoła życiowa i nie potrafisz zarobić to bardzo mi przykro, zbieraj dalej ogórki w Niemczech.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A kim ty jesteś kliencie by obrażać kogoś z Kościerzyny pacanie . Może ta osoba jest źle do informowana . A tobie kurka życze golenia i r******ia kuz w Albanii kretynie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie pozycje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w ciągu roku mam zwykle 5-6 domów do pomalowania, każdy po około 650m, zainteresowanych proszę o tel 502.085.066 lub mieteksowa@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

Spodziectwo, jest ktoś w temacie? (97 odpowiedzi)

Szukam mam synków ze spodziectwem, są tu takie?

do góry