Widok

nnt. świecące kafelki

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej, mam problem, mam nowiutka kuchnie, i teraz stwierdzilam, ze lepiej by pasowaly na podloge kafelki takie 'lustrzane' a nie matowe jakie wybralam:/ niestety wszystko jest juz polozone, meble itd. poradzcie, czy jest jakas farba albo cos tam zeby pomalowac kafelki matowe zeby byl efekt jak tych gladkich lustrzanych? moze wasi mężowie fachowcy cos wiedzą na ten temat?? moze jest dla mnie szansa zeby sie nie denerwowac tym :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jak Tobie poradzić ale powiem Ci ze my mamy ludstrzane kafelki i je przeklinam! Jak dla mnie czysci sie je okropnie. Ciagnie sie kurz za szmata. No i jak umyje to widac smugi a jak potem sie po tym chodzi to zostaja sllady i wyglada jakby podloga nie byla myta.Nie wiem,moze myje zlymi srodkami ale moja kolezanka tez na to narzeka.Poza tym fugi nie sa rowno z kaflami tylko nizej i ciagle zbiera sie w nich syf.

Moze ktos mi poleci jakis dobry plyn do takich podlog:)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
magda ja mam to samo. wybrałam matowe kafle a potem bardzo chciałam aby się błyszczały. Kupiłam specjalny środek do tego celu. Nie pamiętam jak się nazywał-taki polecili mi w castoramie i innych sklepach. Nakładałam to gąbką ręcznie na całą powierzchnie. Schło bardzo długo-2dni. Efekt początkowo fajny tzn ładnie się świeciły ale trzeba bardzo dokładnie i równo nakładać bo smugi zostają. Po kilku myciach podłogi-MASAKRA. Plamy i podłoga wyglądła tragicznie. Najgorze że bardzo ciężko to zmyć i musiałam kupić kolejny środek Atlas do zmywania. Szorowałam na kolanach szczotką, zdarłam sobie całą skóre z dłoni aby to świństwo zmyć. Teraz uwielbiam swoją matową podłogę bo bynajmniej nie ma smug i po umyciu widać że jest czysta. też ciągle kombinuje co by zrobić ale chyba pozostaje zmiana kafli a na to się nie odważe żeby zrybać stare, a nie moge naklejan nowych na stare bo będzie uskok przy innych podłogach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha a ten środek to chyba był atlas delfin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje. no to lipa :( a ja mam tylko aneksik i gdzies tak 1,5 m2 podlogi wiec nie boje sie smug po myciu akurat. ale widze ze lepiej tego nie ruszac w takim razie... szkoda :( a moze ktos poleci jeszcze jakis sposob oprocz atlasa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie, lepiej nie ruszac :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam świecące kafelki tak zwany gres polerowany i nie raz przeklinałam je... Ciężko utrzymać je o ładnym wyglądzie. Najpierw muszę je umyć ( płaski mop najlepiej się sprawdza ) a później polerować, bo inaczej mazy są okropne, więc odradzam ;)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo sa dwa rodzaje gresu polerowanego chinski i nie chinski ;) chinskie sie marza kazdy slad widac a te drugie sa super mam w kuchni polozone bardzo pieknie wygladaja i latwo je utrzymac w czystosci nie narzekam fakt byly troche drogie ale przynajmiej nie klne na nie
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam gres polerowany, nie chiński ;) i widocznie nie umiem ich umyć, bo po wyschnięciu zostają ślady ;) Muszę na sucho wytrzeć bo inaczej nie wygląda ładnie ;)

Jednak ja mam powierzchnię 30m2 do wyczyszczenia, w samej kuchni nie widać tak, jak widać na przedpokoju :)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to teraz dałyście mi do myslenia dziewczyny ...
od jakiegoś czasu choruję na takie kafelki :/
chciałam kupic takie do naszego "M"
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jakie krzesło obrotowe dla dziecka? (24 odpowiedzi)

Biurka już są, teraz kolej na krzesła obrotowe. Czy możecie mi doradzić jakie krzesło, z jakiego...

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

do góry