Widok

nnt. wyrobienie paszportu-pomóżcie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej, właśnie się zorientowałam, że skończyła mi się ważność paszportu. we wrzesniu chcemy pojechać gdzies dalej (nie wystarczy dowód), zatem mam pytanie bo nigdzie nie mogę znalezc w necie odp.-czy mogę wyrobic sobie paszport w innym miescie niz mam zameldowanie i czy wystarczy do tego niecały miesiąc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem szczerze mowiac, ale nawet w sezonie letnik wyrobienie paszportu trwa do 30 dni max. wiec nie pytaj na forum tylko lec wyrabiac :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to możesz wyrabiać paszport wszędzie, ale w swoim województwie, nie innym. Czeka się max. 30 dni, więc może być krócej. W sumie to możesz też wyrobić paszport gdzie chcesz, ale wówczas w dziale paszportowym należy napisać jakiś wniosek dodatkowy, no i wtedy się czeka niestety 2 miesiące.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lec wyrobić - termin jest do 30 dni wiec na wrzesien zdąrzysz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE MOŻNA W INNYM MIEŚCIE JA MIESZKAM W BANINI PRACUJE W GDAŃSKU WZW URZĄDU I NIE MOGŁAM ZROBIĆ TAM PASZPORTU MUSIAŁAM JECHAĆ DO KARTUZ BO TAM NALEŻE.
Ślubne dekoracje.
Winietki,księgi ślubne, dekoracje kościoła, sali, wiązanki ślubne.
slubnedekoracje@op.pl
http://www.slubnedekoracje.com

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale musze czekac tez na akt ślubu i dopiero po 25lipca moge zacząć go wyrabiac :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry