Widok

nowa inwestycja na CZAJKOWSKIEGO

Inwestycje i deweloperzy Temat dostępny też na forum:
Witam, chcę kupić mieszkanie w nowo budowanych blokach przy ul. Czajkowskiego ale w spółdzielni coś kręcą a ta budowa ciągnie się już bardzo długo. Czy ktoś może wie coś na ten temat? I dlaczego te mieszkania się w ogóle nie sprzedają? Od paru miesięcy ciągle taka sama lista wolnych mieszkań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://gdansk-suchanino.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=69490
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem mieszkańcem Suchanina (straycvh bloków), też miałem zamiar tam kupić ale przede wszystkim zapisy umów są niekorzystne albowiem jest tam m.in. taki zapis, że "ostateczna cena mieszkania zostanie ustalona po zakończeniu inwestycji" co oznacza, że niew wiesz tak naprawde ile Cię będzie kosztować, dałem spokój i kupiłem w czerwcu nowe na przełomie morena/wrzeszcz ul. magellana, podobna cena alokalizacja i otoczenie dużo lepsza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Budowa ma się zakończyć jeszcze w tym roku więc pewnie ostateczna informacja o cenie też się pojawi w tym roku i każdy będzie wiedział za ile co kupuje.

http://www.ingro.pl/title,Suchanino_II,investment,180.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo ciasna zabudowa . . . z każdej strony bloki i szkoła na wyciągnięciu ręki a i wyglądając przez okna będzie można zobaczyć co dzieciaki piszą na tablicy ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Właśnie zdecydowałem się kupić nowe mieszkanie przy ul. Czajkowskiego. Obejrzałem wiele mieszkań w nowych i starych blokach w sp-niach i wspólnotach i zdecydowaliśmy się z żoną kupić właśnie na Czajkowskiego. To mała fajna sp-nia mieszkaniowa i jestem przekonany, że ja i moja rodzina będzie tu szczęśliwi. Jest wszystko; szkoły, przedszkola, poczta, biblioteka, parkingi, kilka linii autobusowych, do Gdańska, Wrzeszcza, Oliwy, a nawet Osowy. Jest stacja benzynowa i pełno sklepów. Są piękne, ogrodzone place zabaw, trawniki i wszystko zadbana. Do tego 10 minut do centrum Gdańska i 15 minut do Wrzeszcza. Kupuję nowe mieszkanie i w sp-ni wszyscy chętnie ze mną rozmawiali, byli rzeczowi, otwarci i mili. To jest miejsce dla mnie. Każdy, kto chce sobie kupić nowe mieszkanie proponuje obejrzenie tej inwestycji na Suchaninie, bo warto.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
Marna prowokacja, pewnie jesteś pracownikiem spółdzielni? nikt o zdrowych zmysłach nie kupi kota w worku gdzie nie wiadomo jaka będzie ostateczna cena i kiedy oraz czy w ogóle zakończy się ta pseudo inwestycja, firma BOŚ już się zwinęła, dlaczego? teraz SM szuka wykonawców którzy to dokończą, kręci sie 3-4 dziadków ostatnio wokół bloków ale ja to raczej czarno widzę. Mają czas do końca lipca, po tym czasie bank ma ostro przykręcić kurek, co za tym idzie? ci co kupili, będą musieli "troszkę" dopłacić :)
Ja na szczęście mieszkam w "starym" bloku obok.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Komu ciemnotę wciskasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do dziś mieszkańcy nie maja aktów notarialnych, a teren pod blokami jest w posiadaniu "spółki prawa handlowego".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzisiaj już wszyscy akty notarialne dostali i mieszka im się naprawdę dobrze..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To gratulacje, dobrze się wszystko dobrze skończyło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś może powiedzieć jak się teraz mieszka na Czajkowskiego?
Na stronie spółdzielni są jeszcze wolne mieszkania tylko czy wszystkie sprawy formalne ze strony spółdzielni są ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lol...serio?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry