Widok

nowy właściciel schrzanił wszystko! szkoda

Nowy właściciel schrzanił wszystko przez miesiąc! Gratuluję.
To było małe ale fajne miejsce z świetną kuchnią ale odkąd zmienił się właściciel to wszystko się schrzaniło. Wystarczył tylko miesiąc. Stary właściciel pan Edmund którego poznałem przy barze jak opowiadał mi o tajlandii , prowadził to miejsce z pasją i miłością a nowy zrąbał jego pracę na samym początku. No jak może gotować wcześniejszy recepcjonista?? Że niby oryginalne tajskie dania?! Smak jest teraz zupełnie do kitu, Gdzie jest ta małą usmiechnieta pani z Tajlandii która tam zawsze gotowała? Wszystko smakuje teraz tak jak w tej pseudo tajskiej budzie na Portowej. Naprawdę szkoda bo to było świetne miejsce. Czemu własciciel sprzedał taki swietny lokal tak bezsensensownej osobie?? I jak recepcjonista może nagle stać się kucharzem w tajskiej resteuracji? Czy to jest wogóle kucharz? No naprawdę szkoda. Nowy właściciel zepsuł przez miesiąc wszystko to na co wcześniejszy pracował chyba ze cztery lata i lepiej aby tam teraz hotdogi sprzedawał a nie tajskie dania.
Moja ocena
Tajskie Smaki kategoria: Jedzenie na wynos
obsługa: 4
 
jakość potraw: 2
 
czas realizacji: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hue hue Misiu kochany on wtedy nie byl nawet jeszcze wlascicielem wiec juz opowiadasz bzdury.
A po drugie zostal wyszkolony wlasnie przez ta usmiechnieta Tajke. I robi to samo jedzenie.
Jesli masz problem to podejdz i powiedz o nim ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak sie sklada, ze recepcjonista ma doswiadczenie w gastronomii od 9 lat :) i byl wczesniej kucharzem i bardzo często słyszymy pochwały od klientów :) w końcu był szkolony przez tajki od ponad 3 lat.

pozdrawiamy konkurencje i zapraszamy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry