Widok

nowych ludzi

Poznajmy się Temat dostępny też na forum:
Siema, wprowadzilem sie do gdyni i szukam ciekawych osob do spedzania czasu, wspolnych wypadow domowek itd.

Pzdr
Piotrek 24 lata (soutskii@gmail.com)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez koreczków helskich, nie masz szans się tutaj wkręcić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ledwo wszedłeś i już się do domów wpychasz. Potencjalnie podejrzane zachowanie ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żeby chociaż zaprosił na nocny spacer, bez podtekstów, żeby porozmawiać, itd., a tu proszę...domówka od razu. Masz rację Sam, że to potencjalnie podejrzane zachowanie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
On się nie wprasza tylko chce nas zaprosić . Pioterk tylko nie wiem czy wiesz , ale my to drinki i panienki tylko z górnej półki ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
" On się nie wprasza tylko chce nas zaprosić . Pioterk tylko nie wiem czy wiesz , ale my to drinki i panienki tylko z górnej półki ;P"
@wdr - nie zapominaj, że tu są tez kobiety, a my w panienkach raczej nie gustujemy ;-)

poza tym panowie, dlaczego od razu bojkotujecie każdy wpis towarzyski???
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Majka - absolutnie nie! Ale jak się na domówkę zaprasza, to wypada lodówkę stosownie zaopatrzyć, przede wszystkim w koreczki helskie^^
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Hal - przepraszam, ale nie znam koreczków helskich :-) może dlatego, że wódki nie piję, a takie zagryzki to raczej do czystej ;-)
Poza tym ja nie mówię o tym jednym wątku. Dajcie ludziom szansę, może kogoś by poznali...
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"@Hal - przepraszam, ale nie znam koreczków helskich"

Mi zdarzyło się stać w jedną i drugą stronę w takim koreczku ;))) Dodam, że na trzeźwo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@u-t - w takich to i ja stałam :-) i takie znam. Ale @Hal - mówi o koreczkach w lodówce ;-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Sprytnie ułożone na gotowanych jajkach na twardo, można dodać odrobinę kopru siekanego, opcjonalnie kleksik majonezu. Doskonałe na domówki, "must have" w każdej lodówce imprezowicza^^
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ok w Paniach & Kobietach - właśnie wam załatwiam wejściówkę na najlepszą domówkę w 3m ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@wdr - ja myślałam, że po znajomości, pomyślisz o panach dla nas ;-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panowie to trójmiejska extraklasa żaden nie ma kolczyka w uchu i wszyscy przed 80-tką ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ci do 80, to co??? kolesie? faceci? czy jak? :-))
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sami faceci cross, sam,sadyl,hal,ja no i bakuś jak tylko to zobaczy na pewno będzie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to kusisz :P
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Panowie to trójmiejska extraklasa żaden nie ma kolczyka w uchu i wszyscy przed 80-tką ;P"

Jakby nie patrzeć, Ty też jesteś przed 80-tką :) Chyba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o sobie też mówiłem , tylko kobitki się tak nie ekscytujcie to domówka nie jakiś wieczór panienski ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Grabówek

Muza musi grać. (2287 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry