Widok

o egzaminie pozytywnie ;-)

Zdałam za 4 razem - pierwszych dwóch nie licżę, gdyż nie wyjechałam na maisto i trudno oceniać egzaminatora. Za trzecim razem trafiłam na Panią Emilię - chyba ;-) - pieczątka mało wyraźna (nr G-168) - Pani niezwykle pozytywna (chociaż na początku wydała mi się bardzo oficjalna), starała się mnie rozluźnić ale stres mnie zeżarł i tyle, ale nawet wynik negatywny nie sprawił że było mi jakoś strasznie smutno - myśle że to duża zasługa podejścia Pani Egzaminator, oblewać też trzeba umieć ;-) No i 4 raz i Pan Roman Nowak - każdemy życze aby trafił na Pana Romana - to jak wygrana w totka !! Polecenia wydawane z wyprzedzeniem, pełna kultura i coś czego się raczej nie spodziewałam - pochwała na drodze w trakcie wykonywania manewrów. Poza tym otrzymałam też bardzo cenne wskazówki na przyszłość. Pod koniec egzaminu nawet sobie pożartowaliśmy ;-)
Sam PORD w Gdyni - różnie bywało ale generalnie pozytywnie jak na Urząd !
Moja ocena
obsługa: 5
 
pomoc merytoryczna: 4
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda, pan Roman Nowak to znakomity egzaminator. Wprowadza bardzo sympatyczną atmosferę na egzaminie, co naprawdę jest bardzo ważne. Oblałam u Pana Romana ponieważ popełniłam beznadziejny błąd - ale nawet jak oblewał to w bardzo przyjazny sposób :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry