Widok

o szkole

Drodzy Rodzice. Jeżeli Wasze dziecko chce zdawać geografie na poziomie rozszerzonym w tej szkole to odradzam. Pani nauczycielka jest jedyna od wielu lat. Nie potrafi zarazić przedmiotem uczniów, lekcje są nieciekawe, panuje harmider. Dziwię się, że "nowa" Dyrekcja szkoły mając takiego nauczyciela proponuje profil klasy mat-geo. Ponadto drodzy Państwo, w szkole liczą się procedury, regulaminy i rozporządzenia , które zwykle nijak mają się do rozwoju intelektualnego uczniów. J. polski, j. angielski, matem. jeżeli p. S nie odejdzie, (nie wiem jak inne przedmioty np. biol i chem. ale slyszałam ze ok.) na naprawdę wysokim poziomie nauczania. Pozdrawiam
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
wyposażenie: 5
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
bezpieczeństwo: 5
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Profesor z geografii wybiera się na emeryturę. Jakie procedury mają się nijak do rozwoju intelektualnego uczniów? Proszę o uzasadnienie tezy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

uzasadnienie nie przeszło blokady antyspamowej. Widać dyrekcja szkoły wrazliwa jest na krytykę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

O publikacji wypowiedzi decyduje administrator strony. Nie wiem jak Pan/i rozumie blokadę antyspamową i wpływ dyrekcji na prezentowane na portalu posty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry