Widok

odbiór mieszkania

Czy zna ktoś dobrego fachowca "od odbiorów"? Sama się na tym nie znam i chętnie bym wynajęła specjalistę, który mógłby mi towarzyszyć przy odbiorze mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musisz przede wszystkim dobrze przestudiowac umowę jaka zawarłaś ze sprzedajacym mieszkanie po to abys mogła wyegzekwowac to wszystko za co zapłaciłaś. Zwracasz tez uwagę na to wszystko na co zwracałaś w swoich dotychczasowych miejscach zamieszkania a więc czy działaja wszystkie nosniki energii, czy są dobrze zamontowane, czy tynki sa gładkie i równe, czy okna sie dobrze otwierają, czy drzwi sa dobrze spasowane, czy parapety sa osadzone dobrze i równo....najlepiej gdyby uczestnik odbioru mieszkania dał Ci z pół godziny na samodzielne obejzenie mieszkania...bez takiego "nadzoru" o wiele łatwiej znależc ewentualna usterkę.
pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poczytaj sobie
http://www.odbiormieszkania.pl/odbior-mieszkania-szczegoly.htm
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taka firma by mi się przydała... ale w Trójmieście...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja zona sama odbierala mieszkanie i bez problemu sobie poradzila .nie trzeba fachowca aby odebrac mieszkanie

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Urządzenie pokoiku dziecięcego (7 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Zastanawiam się ostatnio nad aranżacją pokoiku dla mojego dziecka i natrafiłem...

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (28 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

Przeprowadzki (41 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

do góry