Widok

odbior mieszkania

Proszę o pomoc. Niedługo odbieram mieszkanie i chciałabym wiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę przy odbiorze. chodzi mi o sprawy z wykończeniem, gdzie najczęściej budowlańcy odstawiają ,,lipe".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gizella napisał(a):

> Proszę o pomoc. Niedługo odbieram mieszkanie i chciałabym
> wiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę przy odbiorze. chodzi
> mi o sprawy z wykończeniem, gdzie najczęściej budowlańcy
> odstawiają , na wszystko i to dokladnie.okna czy nie sa porysowane.kalorywery czy w odpowiednim miejscu zawieszone i sciany czy sa rowne i instalacja elektryczna gniazdka tv w odpowiednich miejscach.a potem trzeba uwazac na fachowcow bo nie dosyc ze ceny z kosmosu to do tego znikaja...mnie spotkaly takie zdazenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zajrzyj tez czy nie masz dziur pod parapetami :-)))) , czy okna sie łatwo zamykaja i otwierają, drzwi , pomiar metrów kw.mieszkania tez powinnaś sprawdzic bo może się okazac że masz np. 1 m kw. mniej :-) znam takie przypadki a to kupa kasy przeciez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dziękuje za wskazówki. będą mi na pewno bardzo przydatne.Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Mieszkanie (5 odpowiedzi)

Cześć :) Szukam mieszkania, oczywiście w stanie deweloperskim. Ktoś poleci jakąś dobrą...

jakie drzwi ? (27 odpowiedzi)

Drzwi zakupione za około 500zł w markecie mimo, że mają nazwę wzmacniane to całkowicie nie...

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

do góry