Widok

odpowiedz po rozmowie rekrutacyjnej

Jak długo czekaliście na pozytywną odpowiedz po rozmowie rekrutacyjnej? Zawsze wydawało mi się, że jeśli pracodawca jest zainteresowany kandydatem dzwoni w ciągu dwóch następny dni, a potem to już nikła nadzieja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2 tygodnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
od 1 dnia, do tygodznia czekałem... przy czym po tygodniu odpowiedź była 'może tak, może nie...'
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
9 dni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Różnie to trwa, naprawdę. Zależy od pracodawcy i długości procesu rekrutacyjnego. Jedno wiem na pewno: nie warto odkładać poszukiwań pracy na czas oczekiwania na telefon.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po swoim doświadczeniu zauważyłam, że jeśli w ciagu tygodnia po rozmowie jest cisza... to już nie zadzwonią. Jeśli są zainteresowani, dzwonią następnego dnia, albo w ciągu nabliższych 3 dni, żeby pracownik nie uciekł. No i poniekąd jest to też szacunek dla kandydata, żeby nie marnować jego czasu, bo może w tym czasie dostać inną ofertę.
Jak już dzwonili po 2 tygodniach, to była to odpowiedz negatywna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

do góry