Widok

odradzam !!!

Witam, byłem tam na piaskowaniu i oczyszczaniu. Mimo, że nigdy nie miałem obaw przed wizytami u stomatologa ta wizyta była traumatyczna. Jeżdzenie mi po dziąsłach, po zabiegu miałem całą jamę ustną krwi, po drugie usta zostały pokaleczone podczas zabiegu, maszyna do piaskowania jeździła mi po całych ustach zamiast zębach, pani doktor maszyna wyleciała z dłoni, dobrze że miałem okulary ochronne bo niewesoło by się to skończyło. Jest już 3 dzień po zabiegu a ja nadal mam problemy z jedzeniem, mam całe podniebienie poranione, nie mogę gryźć chleba, po prostu jakaś porażka.
Nie wspomnę tu o wyposażeniu, cały budynek nadaje się do remontu, spróchniałe ramy okien, brud w gabinetach, na parapetach, po prostu masakra, tak jakbym się cofnął do czasów komuny...nie wspominając już o paniach na recepcji i chyba paniach asystentkach, które to przy pacjentach w najlepsze na głos opowiadają sobie historie z życia, dowcipy, plotki, odwrócone opartę o ladę - 3 osoby, ten gabinet to jakaś straszliwa porażka, za obsługę podejście do pacjenta i standard wyposażenia dałbym wielkie 0, wezwał sanepid i zamknął tą ruderę...odradzam i radzę omijać z daleka...
Moja ocena
obsługa: 2
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 1
 
czas oczekiwania: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się z powyższym wpisem w 100 %. Dodam jeszcze, że usługi są tam drogie. Rozczarowanie i niesmak pozostaje po takich wizytach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry