Widok

okna....jakie wybrać?

Jestesmy na etapie wyboru okien do domu jednorodzinnego. Do wyboru mamy okna o profilu Veka z Vetrexu, Avanti z Megabudu i Salamander z Diplomexu. Chcemy okna białe, bez okleiny, z lepszym okuciem antywłamaniowym. Okno tarasowe i balkonowe ze szkła bezpiecznego. Którą z tych firm polecacie, a która odradzacie i dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy na profilu Salamandra właśnie z Diplomexu i polecam zarówno okna jak i współpracę z tą firmą :) wicej info mogę podać na maila
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zdecydowałem się na założenie okien firmy Internorm.Mam sporą powierzchnię szkloną i zależało mi na jak najmniejszej utracie ciepła.Okna mam drewniano-aluminiowe a drzwi tarasowe równiez ze szkła.Solidne wykonane szczelne i pomimo że drzwi przesuwane mają swój cięzar przesuwja sie lekko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem warto zainwestować w najnowszą technologię na rynku , czyli szeroki profil 85-90 mm ,co najmniej 6 komór i pakiet 3-szybowy. Osobiście bym polecał profil VEKA ALPHALINE z klinem docieplającym lub ALUPLAST IDEAL 8000 ENERGETO (na MTP zdobyli złoty medal 2013r. ) W razie bliższych pytań 881672080.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To mogę wam polecić energooszczędne okna o grubości 85 mm w doskonałej cenie i to klasy A Premium w cenie o 20% niższej niż odpowiedniki więcej na : http://www.wnd-okna.szczecin.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Ozdoby,dekoracje na ścianę... (31 odpowiedzi)

Szukam inspiracji dotyczących tego co można umieścić na nowo wymalowanej ścianie... Czy ktoś mam...

rachunki za prad z Energii - licznik "inteligentny" (10 odpowiedzi)

Witam. Mam taki problem : od poczatku tego roku to juz drugi rachunek za energie elektryczna,...

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

do góry