Widok

okropna obsluga

Asortyment jest naprawdę dobry jednak obsluga jest dramatycza.jedna z Pan zachowuje sie jak za czasów komuny.Nigdy nie zostalam jeszcze tak potaktowana jako klient.Nie polecam tego sklepu.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 5
 
jakość asortymentu: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Hahahaha ale wy ludzie macie problemy... Rada?! Zmien sklep! Z drugiej str.. Wiem jak taka klientka ę,ą potrafi wpieniac :-P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Asortyment bardzo dobry a obsługa na poziomie,panie zawsze usmiechnięte i mile -pełna kultura,POLECAM.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Popieram wypowiedz poprzedniczki obsługa krytyczna w trakcie obsługiwania Pani pod nosem coś mruczy widać niezadowolenie że obsługuje klienta.Jestem częstą klientką tego sklepu bo w pobliżu nie ma podobnego z takim asortymentem i tylko to mnie tam trzyma.Zachowanie jak za czasów komuny do tego Panie palące w drzwiach papierosy gdzie w każdym miejscu publicznym jest to zabronione oraz ekspedientka używająca wulgaryzmów za ladą.TRAGEDIA
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak masz problem to zmień sklep podobny choć daleko mu do Rybki jest na Zaspie,i masz problem z głowy,zawsze trafiam na dobrą i szybką obsługę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Jest wyraznie napisane że w pobliżu nie ma podobnego więc tam chodzę.Mam prawo wyrazić swoją opinię.Moim zdaniem ekspedientki w sklepie w tych czasach wręcz zachęcają klientów aby robić zakupy tam jest wprost przeciwnie.Czasem zamiast odpowiedzi można dostać uszczypliwą uwagę niby to żart czy nie wiadomo jak to traktować lub jakieś blużnierstwa po nosem które dobrze słychać z drugiej strony lady. .Ogólnie ekspedientki tego sklepu nie są pozytywnie nastawione do klienta.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawie kazdego dnia wpadam do tego sklepu po male co nie co. Nie raz bylem swiadkiem sytuacji, ze panie ekspedientki sa mile dla klienta a dany klient nie powie nawet dziekuje. Pani ktora tak negatywnie wypowiada sie na na ich temat jest wychowana chyba w czasach komuny i do tego pewnie pracowala w jakims urzedzie wiec tak ona kiedys traktowala interesantow jak opisuje w/w sytuacje, dla mnie bzdurne i wyssane z palca. Obsluga przemila, jak panie widza, ze robi sie kolejka nawet 3 osobowa odrazu podchodza i szybko obsluguja. A pomijajac to wszystko to kazdy z nas ma lepsze i gorsze dni i nie zawsze jest sie usmiechnietym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Jest tyle sklepów rybnych masz wybór więc po co tam chodzisz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry