Widok

onkologia na Zaspie??

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
jaka jest Wasza opinia na temat oddzialu onkologicznego na Zaspie. Pilnie potrzbuję informacji na ten temat, a także na temat dr. Moniki Nowaczyk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem pacjentką dr Nowaczyk jeszcze z WCO, uważam że jest to b. dobry specjalista, i dobry człowiek. Wiem, że wielu pacjentów przeniosło się z WCO na Zaspę pomimo złych warunków lokalowych. Obecnie warunki się znacznie poprawiły. Ja sama po kilkuletniej walce z nowotworem polecam dr Nowaczyk. Barabara
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja rowniez jestem pacjetka dr Moniki Nowaczyk jestem bardzo zadowolona bo jest bardzo dobrym specjalsta ma bardzo dobry kontakt z pacjentem polecam .Teresa
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jestem od trzech lat pacjentką dr.Moniki Nowaczyk-zaraz po mastektomii piersi.Z czystym sumieniem mogę polecić p.doktor innym pacjentom.Jest bardzo profesjonalna,fachowo i z cierpliwością podchodzi do chorego,każdego traktuje indywidualnie.Taka postawa pomaga zdrowieć!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Może to przypadek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Obecnie leczy sie moj maz oraz syni jestesmy zadowoleni z opieki dr. Nowaczyk jest b przystepna i podchodzi do pacjenta indywidualnie z sercem zawsze ma mozliwosc wyjscia z sytuacji gdzie wydawaloby sie ze juz nie ma mozliwosci leczenia . POLECAM
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nowaczyk może i ma wiedzę , ale jest nie ludzka ... już się wypaliła w swoim zawodzie , nie szanuje pacjenta traktując przedmiotowo typu (a niech umiera) smutek i przykro po wizycie u dr Nowaczyk
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To odradzam rowniez dr Joanne Pikiel, a z dobrym podejsciem to moze Rafal Dziadziuszko?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram. Lekarz ze znieczulica, z wielka laska odpowiada na pytania pacjenta, ciagle jej nie ma z roznych powodow. Nie wglebia sie w swoich pacjentow, jest niedokladna, popelnia bledy. Lepiej wybrac lekarza ktory ma serce i czas dla swoich pacjentow.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szpital na Zaspie to miejsce ogólnie nie godne polecenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Pilotów 21 (13 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Liceum-jakie polecacie? (10 odpowiedzi)

Hej. Potrzebuje namiary na dobre liceum zaoczne,ponieważ chciałabym maturkę dokończyć. Czy macie...

do góry