Widok

operacja tarczycy dr Tomasz Oseka

Witam. O tym ze mam raka dowiedzialam sie 23 listopada operacja odbyła się 10 grudnia 2015. Dzisiaj jestem już w domu. Zadowolona i szczęśliwa. Obsługa pierwsza klasa pielęgniarki wszystkie z powołania. Co chwila przychodziły czy coś boli czy wszystko dobrze czy dodać znieczulenia. Pan dr Oseka jest to fachowiec który według mnie jest ideałem jeżeli tylko potrzebujesz możesz podejść na dyżur wszystko wytłumaczy opowie. Po operacji interesuje się Tobą. Jest lekarzem konkretnym. Przed operacja zadzwonił osobiście i zapytał czy się dobrze czuję czy się nie przeziebilam gorąco polecam !!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
27 grudnia 2015 miałam reoperację tarczycy ,pierwszy zabieg 40 lat temu.Do doktora Osęki trafiłam za namową syna, operacja przebiegła pomyślnie mimo zrostów, wycięto guzki i nie uszkodzono strun głosowych. Po czterech dniach w świetnej formie wróciłam do domu. Zadowolona i szczęśliwa. Persone lwspaniały, pielęgniarki wszystkie z powołania. Co chwila przychodziły czy coś boli czy wszystko dobrze czy dodać znieczulenia. Pan dr Oseka to fachowiec który według mnie ma złote ręce , interesuje się pacjentem zarówno przed jak i po operacji. Jest lekarzem konkretnym, polecam naprawdę najlepszy z lekarzy od tarczycy.Po operacji nie stosowałam ani plastrów ani maści od blizn a po szwie który wykonano w tym samym miejscu nie ma śladu.Jestem bardzo zadowolona z opieki szpitalnej jak i warunków.Nie przesadzę jeżeli powiem że czułam się jak w "leśnej górze"Pozdrawiam cały personeli DZIĘKUJĘ.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry