Widok

opinia o basenie

Chciałam dodać opinię o basenie,ponieważ ostatnia opinia jest wg mnie bardzo krzywdząca.Jestem klientką ładnych kilka lat.Nigdy nie spotkałam się aby panie na basenie były opryskliwe.C o do mam,które czekają na swoje pociechy pod natryskami zachowują się jakby były w kawiarni.Nie zwracają uwagi na swoje dzieci,które zachowują się jakby były na placu zabaw,a same uskuteczniają między sobą rozmowy..Każą dzieciom szorować się po wyjściu z basenu,a rzadko myją się wchodząc na basen.Jestem osobą dojrzałą i takie zachowanie bardzo mnie denerwuje.Z tego wynika ,że najmniej winne są panie pracujące na basenie.Niech wszystkie mamy przyprowadzające swoje dzieci na szkółki zastanowiły się nad swoim zachowaniem. żałuję że wcześniej nikt nie wpadł na ten pomysł -brawo stała i wierna klientka
Moja ocena
Basen kryty kategoria: Baseny
obsługa: 6
 
wyposażenie: 5
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Opinia, do której Pani nawiązuje jest szczera i prawdziwa. Co do Pani oskarżeń odnośnie mam i dzieci- nigdy nie widziałam,aby dzieci wchodziły na basen bez korzystania z prysznica. Nikt z personelu też nie zwrócił uwagi,że w tej kwestii jest coś nie tak. Jak rozumiem to Pani jest tą osobą,która stale skarży do pracowników,że przeszkadzają Pani pod prysznicem mamy z dziećmi,bo się patrzą na nagie starsze Panie. Proponuję zmienić godzinę odwiedzin na basenie,aby nie gorszyć małych dzieci, Pani się przestanie denerwować i personel również.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry