Widok

opryskiwacz ogrodowy cisnieniowy flora best z lidla kto taki ma?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam jezeli ktos ma opryskiwacz z lidla florabest prosił bym o kontakt na maila talbotsolara@o2.pl pilna sprawa , szczegóły wytłumacze, nie chce kupic ani sprzedać

pilna sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Nie wiem, czy nie za późno na kontakt. W 2012 r. kupiłam opryskiwacz, ale dopiero tydzień temu postanowiłam go użyć. Niestety nie umiem, a raczej nie da się ustawić dyszy na rozpylanie.
Proszę o kontakt
k.koscielecka@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupiłam opryskiwacz ciśnieniowy flora best w lidlu uszczelka była za duża i nie ma ciśnienia potrzebnego do oprysku .nie wiem gdzie można dostać taką uszczelkię do tego typu spryskiwacza proszę jeśli ktoś mógł by mi coś poradzić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mozna na allegro smart komplet uszczelek kture pasuja w wiekszosci do wszystkich sprzedawanych w supermarketach za jedyne 7 zlotych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Brama garażowa (24 odpowiedzi)

Witam,poszukuję firmy z okolic Redy, Wejherowa, Rumi która zajmuje się montażem i sprzedażą bram...

Zakup mieszkania w trójmieście (73 odpowiedzi)

Witaj Was wszystkich rodowitych trój-mieszczan jak i trójmiejskich imigrantów, ;) tych drugich...

Ozdoby,dekoracje na ścianę... (31 odpowiedzi)

Szukam inspiracji dotyczących tego co można umieścić na nowo wymalowanej ścianie... Czy ktoś mam...

do góry