Widok

osiedle RÓŻANY STOK

Różany Stok Temat dostępny też na forum:
witam.czy ktoś kupił mieszkanie na budowanym właśnie Różanym Stoku? Czy ktoś wie jak idą postępy budowy? dziękuję za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam,

My tez kupiliśmy tam mieszkanie. Ostatni raz z deweloperem rozmawiałem przed świetami, w październiku mieli jakąś obsuwę przez wadliwą ziemię czy cos takiego, ale w grudniu bardzo dużo nadrobili. Zima całkiem łaskawa jest wiec może trochę wyprzedzą plan. Nie wiem jak im poszło w styczniu, ale z tego co wiem to prawie cały czas budowa trwała
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

dziękuje za info i pozdrawiam przyszłych sąsiadów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

witam
rowniez chcialem zakupic tam mieszkanie ale gdy zobaczylem w jakiej bliskosci bedzie moje mieszkanie w stosunku do budynku ktory mial byc przed moim mieszkanie to sobie odpuscilem....
budowa zaczeta... fundamenty stoja , sciany tez juz widac ale od pewnego czasu cisza na budowie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

dziękuję za info. ja kupiłam szereg 2 poziomowy i mam ogród na ten domek jednorodzinny .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam odgrodzić sie od patologi z działek jakimś wysokim murem....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Patologia mieszka właśnie na różanym stoku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

wiem że przez działke budowlana szła ścieszka na ogródki działkowe i do monopolu . deweloper muru chińskiego :) nie przewidział w projekcie. pozdrawiam mieszkańców i "patologie Różanego Stoku. za jakieś 1,5 roku lub ciut wcześniej dołączę do was. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

...też osobiście wielokrotnie widzieliśmy jak na własnie tej działce przewracali się o własne nogi mieszkańcy działek :)
Monopolowego na szczęście już przy RS 1 już nie ma ale 2 bloki dalej jest żabka to przenieśli sie tam, a zabudowa działki skutecznie utrudniła im przejście :) :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wszyscy komentują ludzi z działek fakt są osoby które nom przywracają się o własne nogi ale są też tam porządki ludzie ale popatrzcie wkoło siebie w blokach też są ludzie którzy się zataczaja i nie są z działek
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Po Twojej polszczyźnie wnoszę, że właśnie na działkach się osiedliłaś :P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam, czy mogłabym się z Panią skontaktować? Też kupiłam mieszkanie na RS. Kilka kwestii mnie niepokoi i chciałam zapytać czy Pani też ma jakieś problemy. Może być mailowo. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chodzi mi o kontakt z Panią
~słoneczko :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja również kupiłam tam mieszkanie. Możemy wymienić sie spostrzeżeniami.
Mój mail:
magda_a3@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

przyszłych sąsiadów zapraszam do kontaktu sylwia.karolina1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo chetnie opowiem o postepach prac i jakosci tych prac gdyz jestem wykonawca robot dachowych i elewacyjnych. Tel. 575005185
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wykonawcy zaczynają szukać swoich pieniędzy. Znany schemat: wybudować i przy okazji wykończyć kilku mniejszych wykonawców.
Doskonale widać że w pracach elewacyjnych i dachowych prace ustały; na pogodę nie bardzo może narzekać - taką pogodę w styczniu można sobie tylko wymarzyć. Podejrzewam że dotychczasowe źródło opóźnień też ma ten sam powód.
Inwestor chyba jest już bardziej zainteresowany swoją kolejną inwestycją, którą finansuje z Różanego Stoku.
Termin marcowy chyba też możemy włożyć między bajki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prace dachowe i elewacyjne ustały bo po co robić skoro nie płacą... Fakt jest taki ze 2 razy schodzilismy z budowy a po powrocie prace były kontynuowane okrojonym składem pracowników. W razie pytań na temat budowy jestem do dyspozycji. Tel. 575005185
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzownilem pod ten numer, ale telefon jest wyłączony, komuś udało się dodzwonić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktos kontaktowal sie moze z deweloperem i ma jakieś informacje na temat terminu odbioru?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wstępnie podobno około połowy lutego będzie można wchodzić z robotami wykończeniowymi. Wtedy też mają być odbiory techniczne. Takie info dostałem od dewelopera w zeszłym tygodniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś z Państwa zgodził się na odstąpienie od kar umownych ze strony dewelopera wynikających z przesunięcia terminu zakończenia budowy? Chodzi mi o te oświadczenia, które deweloper przesłał jakiś czas temu do nabywców?? pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, my nie podpisaliśmy oświadczenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie chce Was martwić, ale codziennie chodzę tam z psem i od trzech miesięcy nie było nikogo na budowie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

bzdura. byłam tam w piątek około 11 i pracowali normalnie. w marcu 2018 będziemy mieć już klucze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wczoraj i dziś była wywożona ziemia z placu budowy...
Życzę udanych odbiorów.... Proponuje zabrać ze sobą kogoś kto się zna na rzeczy...
Ale i tak się cieszę że nie kupiłem tam nieruchomości... Bliskość 1 od drugiego budynku powala bliskością... Hehhe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tam jest jak w wiezieniu! :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Szkoda, że komentują Ci co nie kupili...
Takie są niestety uroki miasta - że albo mieszkasz dość ciasno - np. blok, szereg it, albo za grube bańki kupujesz dom "wolnostojący" na działce 800 m2- i tak naprawdę też masz po kilka metrów z każdej strony luzu...
Niestety ale jak chcesz przestrzeni to kupujesz działkę pół hektara na mazurach i mieszkasz jak pan... ale na zad....
Na moje oko układ osiedla całkiem fajny, niestety ciasny, ale citi też nie szaleją z przestrzenią, a do tego robią inne numery... Z tego co pamiętam ceny były całkiem przystępne - lokalizacja bardzo dobra - wszystko ma swoje plusy i minusy. Pozostaje trzymać kciuki, żeby deweloper wywiązał się z tematu uczciwie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wiem że trzeba sobie jakoś uargumentować zakup ale już nie przesadzaj :) Niektóre domy cityhouse same mają tyle ogrodu co cały wasz szereg:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

akurat ja wybrałem inne rozwiązanie kwestii mieszkaniowych, więc źle trafiasz z "waszym"... Śmieszy mnie tylko typowe dla pewnych ludzi wypatrywanie źdźbła w czyimś oku.... Osobiście trzymam kciuki za tych co kupili tam mieszkania/ domy, żeby deweloper wywiązał się ze swoich zobowiązań i żeby później fajnie się mieszkało
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też mnie śmieszysz:-) Akurat według mnie, bez "grubych baniek" spokojnie można dostać coś innego, gdzie nie będziesz "zaglądał innym do talerza". No ale jak ktoś lubi to jego sprawa, na szczęście jest wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rozumiem, że Pan/Pani z konkurencji :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

chodzi oczywiście o ~anonim 194.255.43.* :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyjej konkurencji?:) Mieszkaj gdzie chcesz... Tylko to nie zmieni faktów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I co Cię to obchodzi? Każdego sprawa co /gdzie kupił i jak chce mieszkać . Komuś innemu może nie odpowiadać to gdzie/jak Ty mieszkasz, czym jeździsz itp., ale zwykle ludzie się tym tak nie podniecają, bo przecież co komu do tego. Po co wałkować temat. Życzę wszystkim nabywcom, żeby dobrze się mieszkało.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry