Widok

osiedle nowe Banino dewelopera moje marzenie

ODRADZAM! Kupiliśmy dom od właściciela tej firmy. Na jego budowach są źle zaizolowanen fundamenty, tak naprawdę wcale nie są zaizolowane, źle wykonane opierzenie dachu. W domach po kilku latach wychodzi wilgoć na ścianach. Jak ktoś chce mam zdjęcia fundamentów które sami musieliśmy odkopać i zaizolowac bo Pan Sobieralski właściciel firmy nawet nie odbiera telefonów.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś duża nagonka na to nowe osiedle. To chyba już któryś post z kolei. Czyżby ktoś się uparl?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Też jestem właścicielem mieszkania na osiedlu moje marzenie i potwierdzam pełna fuszerka mam wilgoć w domu grzyba na suficie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim tępie w jakim budują to chyba nie nagonka ... podłoże nie przygotowane totalnie i w ekspresowym tępie postawione budynki na glinie ...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałbym się zapytać pana czy to jest fuszerka A jak z odbiorem mieszkania jest w terminie mieszka pan na tym osiedlu marzen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mogę zdjęcia podesłać. Nie robią nagonki na nowe osiedle bo dla mnie może się budować ale do Sobieralskiego ma taki żal jak do nikogo w życiu. Nie lubię kretaczy i nieuczciwych ludzi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co ten deweloper takiego zrobił?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A o którym budynku mówimy? Przy KP czy przy Pszennej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a mi sie wydaje ,ze Mirka ,mieszkanka Banina, G...... i mieszkanka to jedna i ta sama osoba ....spójrzcie na IP......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a mi się wydaje, że mają tego samego dostawce internetu - nie znasz ostatniej cyfry numeru IP
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mną ktoś aktualny nr do Pana sobieralskiego? Bo na stary nie odpowiada A mam do poprawienia sufit w mieszkaniu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

....dziwny zbieg okolicznosci cosik.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No raczej dziwne nie jest. Przy tylu fuszerkach, to lepiej schować głowę w piasek. A ludzie dzwonią, ludzie dzwonią...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no niestety nie. Nie jestem Mirka, a Pan Sobieralski powinien dokładnie wiedzieć od kogo nie odbiera telefonów.... Podpisywałam się jako mieszkanka lub jako mieszkanka Banina (tylko przez niedopatrzenie), nie mam nic do ukrycia, bo mam potworny żal do człowieka, który mówił, że jego słowo jest więcej warte od pieniędzy i że jest bardzo konkretnym człowiekiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z opinią. Też mam podobne problemy i mimo nacisków brak reakcji na zgłaszane fuszerki. Pewnie dlatego deweloper zmienił nazwę firmy i czeka na następnych naiwnych , wierzących , że deweloper jest uczciwy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie tak. On już co najmniej 3 raz zmienił nazwę. Na dodatek jak już udało mi się go spotkać, to nawet się nie zatrzymał, tylko odchodząc powiedział że jest po zawale. Nie wiem jak on daje rade, b naliczyłam, że już chyba z 5 zawałów przeszedł bo z kim nie rozmawiam, lub jak jeszcze odbierał ode mnie telefony, to zawsze jest świeżo po zawale...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Szambo - wywóz (34 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry