Widok

osiedlowa knajpka

Hej. mieszkam tu od niedawna i chciałabym się dowiedzieć czy na Karczemkach jest jakaś osiedlowa knajpka gdzie można wypić winko, piwko i coś przekąsić z grupą znajomych? z góry dzięki za info i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedynie Lukullus, choć to niezupełnie jest osiedlowa knajpka. Niestety...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma kompletnie nic....
a lukullus jest slaby....
ciekawe jakie zainteresowanie mial by lokal typu pizzeria...w dobrym wydaniu... wlasnie zeby byl stolik...bylo mozna dobrze zjesc, wypic winko i zeby bylo estetycznie i niedrogo....
naprzyklad taki lokal jest na oruni, co prawda z estetyka nie ma za duzo wspolnego ale cly czas sie cos w nim dzieje tzn. ludzi jest duzo ... chodzi mi o pizzerie Leon...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niby na osiedlu jest już pizzeria "Bella". Ale od lat stamtąd nie zamawiałam (nie mam dobrych doświadczeń) i ilekroć przechodzę obok są w niej pustki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

dziękuję za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obok Lukullusa dobre na telefon - jest też latem miejsce "Pani Burger".
Ciekawy wybór jest w C.H Auchan Szczęśliwa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

w C.H. Auchan gdzie można napić się wina lub piwa ?
KFC ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli próbujesz sprawdzić rynek i otworzyć taką knajpkę to muszę cię uprzedzić że już taka była -pub się nazywała czy jakoś tam -obok kwiaciarni przy Kalinowej i zbańczyła:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie sprawdzam rynku :) wcześniej mieszkałam w Oliwie i było gdzie chodzić:) brakuje mi miejsca na spotkania ze znajomymi. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A najlepiej by było gdyby fresh wystawił parę stolików i knajpka gotowa;)te hot dogi ta kawa i piwko już tam jest tylko brakuje nastrojowego otoczenia;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i czemu w piekarni nie postawią stolików? Przecież jest miejsce A ekspress na kawę też można dostawić;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taa.. piekarnia - winko, piwko heh,,
jest pytanie o knajpkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czyli KARCZEMKI bez KARCZMY ;((((
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Więc historia koło zatoczyła:))) przed wojną karczmy i teraz też karczmy ludziska szukają na Karczemkach ha ha ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

........i niech tak pozostanie.........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

pod Żabką robimy sobie takową. Kupujemy czteropaczki Harnasia jak są w promocji i siadamy na krawężniczek przy Żabce w klatce obok mamy wychodek, a pod drzewkiem jak ciepło możemy odpocząć tylko biega jakiś czarny skurczybyk i trzeba uważać, aby nic na nas nie wydalił, bo zostawia miny czesto, a pani która jest jego właścicielem tylko balkonik hop otwiera i zamyka. Ogólnie kameralnie, sympatycznie i tanio. Często fajna muzyczka disco-polo leci jak podjeżdża klient na rejestracji GKS i po zaopatrzenie do naszej knajpki. Właściciel skurczybyka też czasami podjedzie i fajną nutę zapoda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie.....co sklep to knajpka:);) czemu na krawężnikiu trzeba siedzieć zamiast krzesła;)? Tylko te toi toje trzebaby było postawić obok. Albo ławeczki jak w Ranczo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skurczybyk ma ADHD, a po Zimowych roztopach wszyscy mają jego odchody na podeszwach. Ogólnie jest wesoło . Pani skurczybyka skrzętnie notuje zza rolety i rozkminia tematy na dzielni i nie toleruje dymu papierosowego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty karczemkowianin:) myślisz że jak zmienisz nick to IP też się zmieni?? Ha ha gal anonim będziesz???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak masz ochote spożywać to moze rob to w domu. Mi osobiście nie przeszkadza czy jestes nawalony czy nie dopoki nie musze tego ogladać. A jak koniecznie musisz mieć widza to idź popijaj pod Auchan. Tam wiekszy ruch maja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry