Widok

oszukana

Poznajmy się Temat dostępny też na forum:
Witam poszukuje jakiegoś prawnika lub osobę która pomoże mi przy rozwodzie i doradzi gdyż mąż mnie zdradza i będzie chciał bez orzekania o winie a ja juz znam prawdę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>mąż mnie zdradza i będzie chciał bez orzekania o winie
Kobieca logika czy ubogi dobór słów?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A czego tu nie rozumiesz?okazał się mężczyzną bez honoru i się wypiera.
Typowo męska logika jak zawsze niewinni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Postrzegając wszystkim mężczyzn przez pryzmat jednego, sprowadzasz się do roli kobiety nienawidzącej płci przeciwnej, która już zawsze będzie sama. Warto tak?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
O nie na pewno nie będę sama.a mężczyzn nie oceniam według jednego.chcę mu pokazać ze zdradzając mnie i okłamując przez rok musi ponieść tego konsekwencje i przyznać się do tego że to z jego winy ten rozwód.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zajmie Ci to rok lub dwa. I kto zapłaci wyższą cenę?
Nie ma nic cenniejszego od czasu. Nie trać go kurczowe trzymanie się tego, co negatywne. Nie warto.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wiesz.. jeśli stawką są wieloletnie, niemałe alimenty, to w każdym kotku może się obudzić lwica (lub wręcz: hiena) :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sęk w tym, że ona się rozbudza przez cały ten czas... a potem nie umie zasnąć. I płaci cenę, w każdej kolejnej relacji z mężczyzną.
Moim zdaniem nie warto. Ale mnie materializm nigdy nie pociągał, a kobiety mają to w genach - wystarczy, że się na to otworzą.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Ale mnie materializm nigdy nie pociągał, a kobiety mają to w genach

Bo WY żyjecie powietrzem :P

P.S. Nie czytałam wszystkiego, ot szybki wniosek ostatnich trzech wpisów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> kobiety mają to w genach

Co do tego spierać się nie zamierzam. Ale zauważ, że wyciągając biologię, wyciągasz również samca alfa w biologicznym znaczeniu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
>Ale mnie materializm nigdy nie pociągał, a kobiety mają to w genach

W takim razie jestem facetem ;P
Niedawno w innym wątku tak napisałam, chociaż na zupełnie inny temat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To że kobiety mają w genach materializm, to żaden przytyk czy oskarżenie, tak po prostu jest. I to że mają go w genach, nie znaczy, że wszystkie mu ulegają.
Faceci mają dużo gorsze rzeczy w genach - i też muszą decydować, czemu ulegać a wobec czego być nieustępliwym.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Sadyl, Antyspołeczny:

Nie oceniajcie, jeśli nie znacie sytuacji. Nie trzeba być materialistą, żeby sprawy materialne spędzały sen z powiek. Wystarczy uciekający dach nad głową, a z nim święty spokój.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w tym wątku chyba bardziej chodzi o zawiść niż o materializm :)
chmurko żeby mieć dach nad głową wystarczy pracować, a nie ciągnąć alimenty na siebie. małżeństwo to układ, jak w każdym biznesie trzeba podpisywać umowy żeby nie zostać z niczym ;) nie to żebym hołdowała takiemu zjawisku, ale obserwując życie do takich właśnie dochodzę wniosków :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>żeby mieć dach nad głową wystarczy pracować

Optymistyczne założenie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mam w tej kwestii doświadczenia ale wydaje mi się, że potrzebny Ci jest nie prawnik tylko detektyw (albo jedno i drugie)

Wiedzieć, a udowodnić w sądzie to nie to samo.
O ile ja się orientuję to orzeczenie o winie otwiera drogę do otrzymania alimentów od małżonka winnego jeżeli rozwód pociąga za sobą istotne pogorszenie sytuacji materialnej małżonka niewinnego.

Jeżeli nie o to chodzi to daj sobie spokój i lepiej skup się na podziale majątku żeby nie zostać gołą i bosą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli to nie ściema, to mogę podać na priv namiary na panią adwokat, z której porad sam korzystałem i korzystam i którą mogę z czystym sumieniem polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj to mój mail proszę podaj namiar na adwokat czarnakatie@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mecenas Dariusz Staniszewski Też byłam w takiej sytuacji, za rączkę pokierował co trzeba dalej zrobić. Oczywiście skończyło się z orzeczeniem o winie tak, jak chciałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mecenas - Barabasz ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem po rozwodzie.Mój mąż też mnie zdradził, ale chciałam, jak najszybciej rozwodu, a najszybciej i najmniej boleśnie jest bez orzekania o winie.Drodzy Panowie, jestem kobietą i czuję się kobietą ;), a mimo wszystko nie kłóciłam się o nasz majątek.Odeszłam sama, złożyłam pozew i jestem szczęśliwa.A kobietom, które szukają zemsty serdecznie współczuję.Pozdrawiam wszystkich fajnych mężczyzn i normalne kobitki :).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetnie podejście! A myślałam, że tylko ja jestem tak 'porąbana' ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oliwa

Atrium Oliva (18 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w zabytkowej części Oliwy, u zbiegu ulic Bażyńskiego i Grottgera zapewni...

do góry