Widok

pan fotograf w oliwie cena?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktoś wie ile kosztuje sesja studyjna u pana fotografa w oliwie?

córcia nr1
image

córcia nr2
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hop

córcia nr1
image

córcia nr2
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdjęcia studyjne kosztują 55zł za jedną pozycję. Trzeba wybrać minimum 7 pozycji. Można do tego dokupić album na zdjęcia. Zwykłe do wsuwania zdjęć 60zł (format 15x21) i 105zł (format 18x24), na 10 zdjęć. Albumy z wklejanymi zdjęciami 125zł albo 95zł i w formie książki 550zł lub 450zł.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze nie wiem gdzie mogę znaleźć takie studio fotograficzne żeby mi właśnie zrobili ładny album (ok 10zdjęć) pozowanych w studio bez reportażu fotografowania ceremoni i wesela tylko pozowana sesja

córcia nr1
image

córcia nr2
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z całego serca polecam Wojtka i Gosię Hinc. Robili nam zdjęcia w tym roku we wrześniu- Wojtek w studio, Gosia w Kościele. Wszystko wyszło przepięknie, byliśmy i nadal jesteśmy zachwyceni efektem. Gosia i Wojtek to bardzo mili, ciepli ludzie, kontakt bez zarzutu! Studio wygląda niepozornie ( znajduje się w Gdyni), ale Wojtek potrafi wyczarować cuda i zdjęcia są prześliczne. Cena bardzo przystępna, zdjęcia dostaje się na płytce i w pięknych albumach, dodatkowo- świetne gratisy. Polecam!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aleksandra proszę podaj do siebie maila

córcia nr1
image

córcia nr2
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
alessandra23@tlen.pl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
aleksandra jeszcze jedno pytanie:)

te albumy studyjne (3 po 35zdjęć ) jakiego są formatu ? bo na stronie nie jest to napisane jutro bedziemy dzwonić na pewno sie zdecyduję super zdjęcia !!! dziękuję :) nawet wyhaczyłam znajomą mojego narzeczonego na tych fotkach w ich galerii

córcia nr1
image

córcia nr2
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewaaa, przepraszam, dopiero teraz zauważyłam pytanie. Albumy są mniej więcej formatu A4, są naprawdę bardzo alegancko iładnie wykonane. Polecam!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To Wam się chyba udało, bo u nas masakra była z tą Gosią i Wojtkiem. Mieli tyle zleceń, że zapomnieli o nas i dali nam jakąś laskę i do tego w ciąży...więc za ciekawie nie było...i jeszcze nie ,mieli jak się okazało czasu żeby umowić się na sesję! W każdym razie nie polecam. Pani Gosia niby z oazowej rodziny, a gębę ma taką niewyparzoną, że szok!!! To, że rozmawiałam będąc w ciąży z nią i upominałam sie o swoje zdjęcia tez nie miało jak się okazało znaczenia. Zbędne nerwy i do dziś wspominam tą sytuację bardzo niemiło...chociaż minęło 5 lat, a ślub kościelny ma się niestety tylko raz w życiu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozycje?!!! Może pozy, jednak! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oliwa

Oliva Koncept (40 odpowiedzi)

Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni, w pobliżu ogrodu zoologicznego. Budynki rozmieszczono na...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Atrium Oliva (18 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w zabytkowej części Oliwy, u zbiegu ulic Bażyńskiego i Grottgera zapewni...

do góry