Widok

parkingi w Jelitkowie

Chciałam ostrzec zmotoryzowanych przed parkingami w Jelitkowie. Jestem z Gdyni, taka sytuacja w ogóle nie mieści mi się w głowie. Wczoraj zaparkowaliśmy auto na ulicy Kaplicznej, naturalnie poszłam uiścić opłatę parkingową za 2 godz. I co się okazało po powrocie.! Że czeka na nas mandat w wys. 100 zł, , a w drodze łaski jeśli zapłaci się go w ciągu 7 dni, "tylko" 50 zł. I co się okazało: w złym parkometrze zapłaciliśmy za postojowe. Na ul. Kaplicznej operatorem miejsc postojowych jest pan Bartosz Szychowski z Gdyni, na ul. Wiczlińskiej, a my skorzystaliśmy z parkometru, który podlega pod firmę APCOA z Warszawy. Naturalnie jak zaczęliśmy się rozglądać to po jakimś czasie znaleźliśmy niewielką tabliczkę informującą o tej sytuacji. Gratuluję miastu Gdańsk za naciąganie ludzi na kasę i nabijanie kolejnym "kolesiom" kasy. A żeby było jeszcze bardziej perfidnie, to panowie kontrolerzy byli z mandatem przy samochodzie 7 min. po naszym odejściu, czyli musieli nas obserwować i tylko czyhać na nasze potknięcie. Oczywiście nie byliśmy odosobnieni w naszym zdenerwowaniu,obok przynajmniej 2 auta, były w podobnej sytuacji. Zresztą nr mandatu - 449, świadczy o tym ile "zawiadomień" /bo tak nazywa pan Bartosz, swoje mandaty, wystawiono w tym dniu. Możecie ludzie sobie wyobrazić, jak łatwy to jest zarobek. I dziwić się, że ludzie protestują i buntują się w Brzeżnie. Na jakiś czas mamy dość Gdańska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
i bardzo dobrze że macie dość Gdańska i tak za dużo jest tutaj przyjezdnych, pewnie oczekujesz baneru 2 x 2 żeby było napisane że trzeba zapłacić
ja mam dość gdyni za naciąganie motocykli jeżeli chodzi o parkowanie - nie jeżdżę tam i po sprawie, tobie radzę to samo i wtedy wszyscy będą zadowoleni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
mondry, jesteś głupi jak kilo gwoździ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
uuuu dałeś panie teraz dałeś hahha

sam parking jest tak oznaczony, że ślepiec by zauwazył - tablice mają minimum 1.5 wysokości, tylko down (nie obrażając) by tego nie zrozumiał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze rok, góra 2 lata

i NIKT nie bedzie tu przyjezdzal.

A wtedy - bieda i nedza. Zarabaiajacy na turystach poglebia bezrobocie. Obecnie pracujacy beda zarabiac mniej.

Ale za to bedziecie mieli parkingi gdzie wasze dzieci beda sie mogly bawic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na chwilę obecną turystów jest z każdym rokiem więcej, osobiście wiele bym dął aby przestali zaglądać w te rejony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

do góry