Widok

pediatra z przychodni Działki Leśne...

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy któras z Was chodzi do tej przychodni?
Zastanawiam się nad wyborem lekarza dla naszego malucha i niestety żadne z nazwisk podanych na stronie nic mi nie mówią...
Będę wdzięczna za pomoc;z góry dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę z dzieckiem do dr Hill- Obszyńskiej i jestem zadowolona. Miła, ciepła - zainteresowana dzieckiem, jego chorobą. Jak było źle - bez wahania wygoniła nas do szpitala - za co będę jej dozgonnie wdzięczna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja chodzę tam z moimi dwiema córeczkami do dr Augustyniak - Kłos - konkretna, sympatyczna i jak trzeba (a tak było w naszym przypadku) szybko działać to uruchomiła też swoje znajomości - żebyśmy się szybciej dostały do specjalisty. POLECAM!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
wszystkie panie doktor są dobre, ale dr Kłos najlepsza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
a jak wyglada rejestracja?czy bez problemu można sie dostać na wizytę??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
rejestracja jest telefoniczna lub osobiście w recepcji, jeżeli chodzi o dzieci chore to bezproblemowa, natomiast zdrowe dzieci to bywa z tym różnie ponieważ szczepienia są zapisywane wcześniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie zgadzam sie nie koniecznie,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr WLAZŁOWSKI gdyni ul 3go maja ,,to jest prawdziwy lekarz,,nie ma lepszego.. wizyta kosztuje 100 zł ale warto jest rewelacyjny,,pediatra hematolog,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja też chodzę do Hill Obszyńskiej i uważam że jest dobrym pediatrą. Nie polecam takie babki , młodej ,czarne długie włosy. Ostatnio musiałam do niej pójść bo mojej pediatry nie było a ona była niesympatyczna do granic , traktowała mnie jak idiotkę, nie zauważyła zapalenia ucha a skierowania do laryngologa nie chciała mi dać. Do tego nie zapomnie tapety na twarzy i paznokci pomalowanych na czarno... Brrr. Koszmarna baba!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
podbijam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też chodzimy do dr.Hill Obszyńskiej obada wysłucha konkretna babka póki co nie mogę się przyczepić
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
chodzimy do dr Augustyniak i jestesmy bardzo zadowoleni: mila, konkretna, nie namawia na antybiotyki, zapisala nam refundowane usg brzuszka w ramach profilaktyki antynowotworowej. Zawsze ma czas dla chorego dziecka, jak na razie nie mielismy problemu aby dostac sie do niej (w sumie tylko z glupim katarkiem). Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
My też chodzimy do dr Augustyniak i też jesteśmy zadowoleni:)
flora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
tez chodziłam z córką do dr Hill-Obszyńskiej od urodzenia aż do niedawna. Bardzo sympatyczna kobieta, ma podejście podobne do mojego tzn. np. nie zapisuje antybiotyków bez potrzeby, ale - kiedy działo się cokolwiek ponad zwykły katar nigdy neistety nie pomogła. Przy grzybicy pieluszkowej zapisała nieskuteczny lek, o którym inna lekarka powiedziała, że się go w zasadzie nie stosuje. No i w końcu nawet z tym katarem - jak nie przeszedł po kilku miesiącach zrezygnowałam w końcu z jej usług.. Jeżeli chodzi o standardowe wizyty kontrolne u małego dziecka to ok, ale przy powazniejszych kwestiach radze udać się do innego pediatry. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
podpisuje się pod odpowiedzią...Zlekceważyła bakterie w moczu gdzie dziecko miało (bakterie coli) i tak samo zlekceważyła grzybice od pieluszki....a tyle czasu dziecko się męczyło i było niespokojne.Mogłabym dużo uwag wypisać.Dobry lekarz to taki który od razu interweniuje a nie czeka aż coś poważniejszego wyjdzie z bakterii moczu i obeszłoby się bez antybiotyku....Jak powyżej ,standardowe wizyty ok..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam Dr Augustyniak
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podbijam,prosze o opinie o Pani Augustyniak-Kłos.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chodzę od 6 lat do dr Augustyniak - Kłos. Najpierw zapisałam starszą, a rok temu młodszą córkę. Jestem zadowolona. Nigdy nie było problemu z żadnym skierowaniem na badania czy do specjalisty, nawet jeżeli chodziło o szpital. Potrafi przyjąć w nagłych przypadkach i zdarza się, że udzieli krótkich konsultacji przez telefon. Z receptami czy zwolnieniami, które można potem odebrać w pokoju pielęgniarek, też nie ma kłopotu. Pani doktor jest rzeczowa i konkretna i co najważniejsze odpowie na każde nawet "głupie" pytanie przejętego rodzica :) Dodam, że jest również alergologiem, co u nas miało wielkie znaczenie w przypadku starszej pociechy :) Wiem, że kilka lat temu za swoją pracę została wyróżniona nagrodą Prezydenta Miasta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny powiedzcie mi czy Dr Augustyniak przyjmuje jeszcze koniec gdzieś??sytuacja z dziś byłam o 7:50 w rejestracji kurcze a rej czynna od 7:45 w ciągu 5 min tyle osób się zapisało rozumiem że Pani Dr jest tylko na 1/2 etatu wiec szukam moze gdzieś indziej przychodni w której nasza kochana Pani Dr również pracuje.Nie podoba mi się że mam po innych lek w zastępstwie latać i opowiadać co i jak ... kiedyś należałam do przychodni na Karwinach i nie było większego problemu z rejestracją dziecka do lek specjalisty ale przeprowadziliśmy się i zmieniliśmy przychodnię i pediatrę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Domi ja dzis telefonicznie próbowałam sie zarejestrowac,dzwoniłam od 7:45 do 8:15,cały czas było zajete,a jak był 4 razy wony sygnał to nikt nie odbierał.jak sie dodzwoniłam to sie okazało ze juz nie ma wolnych miejsc.Pani powiedziała mi ze mogłam osobiscie przyjsc i zarejestrowac dziecko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oj z telefonowaniem to też przeszłam gehenne żadko kiedy można tam się dodzwonić masakra a jak idziesz osobiście ak wspomniałam to również brak miejsc nie wolno dziń przed rejestrować internetowo nie zawsze działa więc zastanawiam się skaą o 7:50 już pełna lista ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W piątek dodzwonilam się o 8-mej i też nie było miejsc i w sumie dobrze,bo trafiłam do innej doktor i ona zdiagnozowala chorobę,szkarlatyne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzis sie udało,własciwie za pierwszym razem sie dodzwoniłam.Moze to od dnia zależy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze i tak ale bywa tez obcasowa , i nie zbyt sympatyczna . Moze na zły chumor trafiłam lub zmęczenie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ta "czarna" to lek. Agnieszka Stawicka - i zgadzam się w pełni z opinią, mam takie samo doświadczenie, arogancja tej pani aż poraża. Traktuje z góry jak idiotów. Nadęta tak, że musi na kanty uważać, bo jak się nadzieje, to chyba pęknie. Polecam dr Augustyniak-Kłos i dr Obszyńską.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bzdura ta młoda pediatra jest bardzo miła i wogole :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Hill zupełnie olała nasze prosby o badanie dziecka pod kontem alerii na mleko....powiedziala ze nie widzi podstaw...córka obecnie była hospiitaliizowana przez alergie pokarmowa...noworodek...NIE POLKECAM!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam dr hill
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
natomiast ja nie polecam dr Augustyniak-Kłos ,byłam poczatkujaca mama nie wiedziałam co jak za bardzo gdy moja córka miala ok 3 tygodnie lekarz stwierdził ze nie przybiera na wage i napewno ja glodze nie daje jej jedzenia wypisała skierowanie do szpitala tak po przebadaniu lekarz powiedziałmi ze ma zapalenie płuc i na dal nie rozumiem jak lekarz z doświadczeniem nie rozpoznał zapalenia płuc
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwna jest troche , obcasowa ale moze leczy dobrze ...zobaczymy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

DR HILL-chcesz miec chore dziecko? idz do niej

kobieta chyba pomylila sie z powolaniem.
pomimo, ze dziecko nie jest alergikiem przepisuje leki na alergie- na kaszel i katar alergiczny,
Najlepsze jest w tym wszystkim to, ze wysyla chore dziecko do przedszkola pomimo to ze z nosa leje sie katar!!
zero odpowiedzialnosci, a pozniej inne dzieci chorują przez takich pseudo lekarzy.
zmieniamy lekarza.

pragne jeszcze dodac, ze w przychodni tej nie mozna sie umowic wczesniej do lekarza z chorym dzieckiem.
Trzeba zadzwonic o 7.30 na dany dzien o ile ktos laskawie odbierze.
Bylam w pokoju lekarek i chcialam zapisac dziecko dzien wczesniej. Podejrzalam, ze w komputerze u pielegniarki byla juz lista do polowy zapisana na nastepny dzień. wiec jak to jest? są równi i rowniejsi??

Szczytem bezczelnosci jest tez to, że znajomi pielegniarek i lekarzy wchodza poza kolejnoscia! bylam swiadkiem. ale na szczescie pewien ojciec z ktorym czekalam w poczekalni sie oburzyl, ze tak nie bedzie i ze jest dana godzina a nie ze sie wpychaja. i od razu wyszly i zaczely cos mowic pod nosem. moze ktoś się w końcu tym zainteresuje|
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadza się masz racje...a w piatek o 17 gdzie przychodnia do 18 jest otwarta przyjdz do pediatry haha nie ma zadnego !!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
masakra,nie dziwię się że,nikt łaskawie nie odebrał o 7.30 skoro rejestracja jest od 7.45.przez ostatnie dwa tygodnie byłam w tej przychodni sześć razy i za każdym dzwoniłam rano i nie było problemu żeby się dodzwonić i zarejstrować.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
kazala dzwonic od 7.30 mam karteczke jeszcze , to niech nie robia z ludzi debili . a tak poza tym pragne nadmienic ze nie kazdego stac na gadki na stacjonarny. powinna byc rejestracja o kazdej godzinie i na miejscu a nie od ich widzimisie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w dodatku jak sie dzwoni okolo pol godz to co szanowna paniusia robi przez 15 minut? ludzie trzeba w koncu cos z tym zrobic bo to gorzej niz za komuny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a na jaka zmieniacie lekarke????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie mój syn nie jest alergikiem a przepisała na alergie ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przez nią moje dziecko nie dostało skierowania na badania..noworodek..bnie slucha co sie do niej mowi..olala a dziecko w szpitalu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodze do niej z dwójką dzieci...i zlego slowa nie moglabym powiedziec, za kazdym razem jak cokolwiek sie dzieje szybko reaguje, daje skierowania, przy tym nie marudzi.. Polecam tez Hilk, a Stawicka..hmm moze i dobry lekarz, ale niezbyt miła..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie stawicka dla mnie miła a pani kłos nie zbyt wręcz obcasowa . Nie wiem czy to zły nastrój zmienny czy zmęczenie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Działki Leśne

Apartamenty Wolności (7 odpowiedzi)

Apartamenty Wolności, zlokalizowane pomiędzy Śródmieściem Gdyni i Trójmiejskim Parkiem...

do góry