Widok

pijak przy Nowotnej

Przy bloku, tuż obok przystanku autobusowego nowotna stał zawsze taki żul pewnie chory psychicznie co zaczepiał ludzi, miedzy innymi mnie, przez co bałam sie obok przechodzić i nie tylko ja. A teraz go juz tam długo nie ma, ktos wie co sie z nim dzieje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co tęsknisz? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Boje się ze wyskoczy z zaskoczenia raczej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie chodzi o Buraka. Nie widziałam go też już dobre 2-3 miesiące. Możliwe, że do szpitala psychiatrycznego poszedł na jakiś czas, bo rzeczywiście gościu ma żółte papiery. Groźny raczej nie jest, po prostu widzi swoich niewidzialnych wrogów, ale krzywdy nie robi. Ale czasami swoim gadaniem wnerwia dość mocno, za co potem chodzi ze śliwkami. Gorszy moim zdaniem jest pijak, który siedzi na Biedronce na Kłosowej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A bywalcy ławek zaraz pod apteką koło Rossman?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Stogi

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

do góry