Widok

piłka ręczna Gdańsk amatorsko

Witam,
może ma ktoś informacje o drużynie piłki ręcznej z chęcią się dołączę :) albo może zbierzemy się wspólnie i będziemy wynajmować salę. Ktoś chętny to proszę się odzywać ;)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć,

Utworzyłam wydarzenie na fb dla osób, które chciałby raz w tygodniu spotykać się na grę, podaj swoje namiary to zaproszę Cię do wydarzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, możesz mi wysłać maila odnośnie tej gry w ręczną. Bo też bylabym zainteresowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kamiljarzombek@wp.pl - jeśli gracie to chętnie się dołączę;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam tez byłabym chętna na granie jak sie kontaktować z grupa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli nadal aktualne prosze o namiary, rudi-mk@o2.pl

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jak najbardziej byłbym zainteresowany dołączeniem do amatorskiej drużyny. Mail do kontaktu utpopo@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej napisz proszę coś więcej o drużynie w pilkę ręczną. Bardzo chciałabym rekreacyjnie pograć. Grałam 6 lat w piłkę ręczną , ale od 3 lat nie gram. Bardzo tęsknie za treningami i z przyjemnością bym pochodziła na mecze i treningi:)

Pozdrawiam
Paulina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odezwij się do mnie na meila.

paulina.jedrasiak@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie,
Udało mi się utworzyć wydarzenie na fb - tak jak pisałam powyżej, wynajęłam nawet halę, ale niestety z 45 osób zdeklarowanych przyszło 6... mimo, że pierwsze zajęcia były za darmo :/
Jeżeli ktoś z Was będzie miał siły i możliwości dojścia do hali w Gdańsku w godzinach wieczornych (obdzwoniłam chyba wszystkie), dajcie znać, przynajmniej 7 chętnych mam...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli aktualne to daj znać :) chrisrock2318@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też! rowerowopogda@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć czy te treningi dalej aktualne?? Chętnie bym pogral :)
Jak coś daje sex jego maila
igor.seroczynski 91@Gmail. com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
henio1994@o2.pl
daj znać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
piszcie tominio202wp.pl lub fb tomasz szczykutowicz chetny w zaleznosci jak bede mial wolne od pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej! Też z chęcią bym się przyłączyła,jeżeli macie jakieś info proszę o kontakt : karolcia3105@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też chętnie się przyłącze.Moje namiary dildoskowal@gmail.com

Ostatnio znalazłem bardzo motywujące słowa
http://zlotemotywacje.pl/img.php?id=248
Zgadzacie się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również bardzo chętnie pogram , dodam tylko że nigdy w ręczną na poważnie nie grałem ale z chęcią spróbuje :) Jak coś to czekam na wiadomość xeardo@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukamy zawodniczek do amatorskiej drużyny piłki ręcznej. Zapraszamy kobiety w każdym wieku i z różnymi doświadczeniami w zakresie piłki ręcznej (również bez takowych). Jeśli masz ochotę ostro popracować nad swoją kondycją i sprawnością, brakuje Ci treningów / zajęć grupowych ze wspólnym, sportowym celem, chcesz dobrze się bawić i zrelaksować w towarzystwie innych kobiet i profesjonalnego Trenera, dołącz do nas. Trenujemy w każdy poniedziałek i czwartek 19.30 - 21.00. Jest Hala, a przede wszystkim doskonały Szkoleniowiec do naszej dyspozycji.
Justyna

tel.: 603766281
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć czy jest coś z tych ogłoszeń aktualne do pogrania w ręczną?:) Pozdrawiam Piotr i jak coś proszę o kontakt pito29@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety, na razie zajęcia prowadzimy tylko dla Kobiet. Ale zapraszamy na nasz FB : Amatorska Drużyna Piłki Ręcznej Kobiet . Moze tez utworzy się ekipa meska :) Czasem zapraszamy tez na zajęcia Panów - jak cos wygrają :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Można jeszcze dołączyć? W prawdzie bez doświadczenia ale z wielkimi chęciami do nadrobienia zaległości :)

szataga@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, jasne wpadaj do nas zapraszamy serdecznie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, czy nadal aktualne ? Czy planujecie treningi w wakacje?
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

do góry