Widok

piłowanie jedynek

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Mam brzydkie, długie, szerokie i krzywe jedynki obie juz po leczeniu kanałowym.. i padła propozycja aby upiłować te zeby by lepiej wygladaly... pierwszy raz spotykam sie z czyms takim.. czy macie jakies doswiadczenia, czy zeby nie beda przez to slabsze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie słyszałam nic o polowaniu zębów no chyba że pod korony. Dobre na skorygowanie są licówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W filmie "Nic śmiesznego" M.Koterskiego Bożena Dykiel jako dentysta-sadysta piłowała zęby Cezaremu Pazurze "jak zającu"- pamiętacie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda zębów
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam dwie osoby, które mają pilowane zęby przednie -efekt wizualny jest dobry i nikt się nie skarżył. Zwłaszcza, że zęby po kanalowym, więc nie będzie bolało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam spilowane jedynki jak mialam jakies 17 lat, w celu ich skrocenia :) bo mialam takie dwie dlugasne lopaty.

Nic sie nie dzialo, troche byly nadwrazliwe na zimno i gorace przez jakis czas ale potem juz luz.
Szlif nie zaszedl zadna prochnica anic nic z tych rzeczy a zabki wygladaly na mniej kroolicze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

psycholog dziecięcy kogo polecacie (20 odpowiedzi)

Witam. Mój synek jest bardzo nieśmiały, trudno mu nawiązać kontakt z dziećmi i bardzo przeżywa...

do góry