Widok

plamy od farby do wlosow :(

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny wiecie czy czyms mozna je wywabic albo sprawic zeby choc troszke wyblakly????? moj madry maz pomagal mi zafarbowac wlosy i 3 krople farby spadly na jego nowa koszulke :/ da sie cos z tym zrobic?????

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
spryskać lakierem do włosów zanim cokolwiek cos z tym zrobisz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
mi z koszulki schodzi w praniu:)a zawsze mam ful farby na bluzce
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
no wlasnie ja wyciagnelam z prania i juz wysuszylam. niestety plama nie zeszla..a wtedy na ten lakier juz za pozno tak??

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.biust.pl/pranie/usuwanie_plam.htm fajna stronka tylko o farbie do włosów nic nie ma :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
znalazłam:

"Plamy z farby do włosów

Poplamioną odzież należy przecierać wodą utlenioną z dodatkiem amoniaku, po czym dobrze wypłukać."
http://www.tipy.pl/artykul_101,jak-usunac-plamy.html


"Farby dla włosów: przetrzeć chlorkiem, płukać wodą z octem białym, potem czystą wodą. "
http://www.sklep.veronique.pl/index.php?strona=pranie


"
FARBA DO WŁOSÓW Plamę przetrzeć wodą utlenioną, dodając amoniak i dobrze wypłukać."
http://www.gotujmy.pl/sposob-na-uporczywe-plamy,artykuly,1323.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
spróbuj teraz spryskać i wyprać jeszcze raz... może pomoże...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze nie mam wody utlenionej... sprobuje moze z tym lakierem...

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jako prezent slubny dostałam mądra książke Wszystko o sprzątaniu, także od razu sobie zajrzałam co proponują na farbe do włosów

i tak napisali

"Farba do włosów: Powodzenia!"

jesli chodzi o odplamianie barwników to rzeczywiście polecają wodę utleniona, ale żeby koszula nie straciła koloru w tym miejscu

ja jak farbuje włosy to w samym staniku :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
no ja zawsze tez albo w staniku albo w jakiejs starej koszulce. no ale Tomek mial mi tylu z tylu z wlosami pomoc, wiec sie nie przebral no i chlup...farba na koszulke :( a taka fajna byla no...

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ehhh...spróbuję tej wody utlenionej ale nie wiem czy zadziała bo wczoraj wyprałam tą bluzkę :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
daj znać czy coś pomogło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słuchajcie dziewczyny, kiedyś poplamiłam farbą do włosów moją śliczną białą sukienkę... załamka.
Ale ktoś mądry mi wtedy pomógł i po plamie nie było ani śladu :-)
w miejsce plamy trzeba lać WRZĄTEK i wszystko schodzi :-)
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
spróbuj też oxy do wybawiania plam albo wanish w proszku , zrób gęstą pastę , nanieś zostaw na 2 godziny i możesz mieć nadzieję że zejdzie. Ale po moich przeżyciach wiem że nie udaje się jej usunąć. Ja mam plamę na drzwiach po tym jak przed weselem nasza świadkowa farbowała sobie włosy u nas w łazience... Nic na nią nie działa...Drzwi do odmalowania.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
skad ja to znam.mam kilka ubran zafajdanych farbą i to ciemną,a ciemne nie schodza doslownie niczym:/
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a zna ktos moze skuteczny sposob zeby to co skapnie na skore zeszlo?ciotka mi kiedys poradzila zeby przed farbowaniem posmarowac twarz ,szyje tłustym kremem,ale niestety niewiele to dało.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj zmywaczem do pazurów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ze skóry zmywałam gąbką do demakijażu :) trzoszkę mydła, gąbka i szorujemy :) albo normalną gąbką - ale tą ostrzejszą stroną :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
najlepiej zmwa sie plynem do trwalej ondulacji, a jak sie nie ma, to spirytusem salicylowym mozna,tylko spiryt mniej skuteczny
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
chodzilomi o zmywanie ze skory =)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zmywaczem do paznokci probowalam,sokiem z cytryny tez,a zwykle mydlo i pumeks daje niewiele tez.ciemne farby to masakra:P
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może Vanish? mi ostatnio wspaniale wybawił plamy po jagodach, w lesie usiadłam proto na krzak dupą - tak łapczywie zbierałam je z innego, plamy były koszmarne, ale posypałam proszek, pomoczyło się w tym jeden dzień i nie ma śladu :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może z grunej rury - Domestosem?
Wszystko zejdzie, łącznie z wyjściowym kolorem ciucha. :-))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
świeża farbę jak spadnie przy farbowaniu na skórę usuniecie coca colą lub pepsi sprawdzone i działa :)))) nawet jak lekko przyschnie to cola i pepsi usuną
z ubrań zeszła mi po wypraniu w vanishu

ale farbuję pelerynce i starej koszulce przeznaczonej do farbowania

a przed farbowaniem dobrze posmarować skórę oliwą, oliwką czymś tłustym
mam taki specjalny olejek
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
np posmarowanie tlustym kremem nie dziala w kazdm razie.sprobuje colą:)

niektorym to by sie przydalo domestosem przeczyscic,ale mozg...:P
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak dla mnie to efekt ze skóry daje nawet przy ciemnej farbie posmarowanie twarzy czymś wcześniej typ[u krem, albo fluid a jak już mam te zabtrudzenia to przecieram je płynem do demakijażu oczu, działa

a z bluzką też mam taki problem po wczorajkszym farbowaniu, popróbuję wcześcniejszych rad z forum ;)

powodzenia w walce z farbą !! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może wypierz to w szamponie do włosów mi pomogło prałam tak zaplamiony od farby ręcznik i mi zeszło ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm....a mi szmaponem nie zeszlo.:(
moze to musi byc jakis konkretny szampon;)

Piszlam nawet ze spodniami do pralni chemicznej.niesttey pani rozlozyla rece i powiedziala,ze nie maja zadnych srodków,ktore by to sprały.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w zeszłym tygodniu uratowałam swój ulubiony ręcznik ;) pierwotnie koloru błękitnego ;) ostatnio lekko zszarzały ;P (prałam go w temp. 40 stopni)

do tego plamy z brązowej farby do włosów, którą nie dokładnie spłukałam ;P (i ślady zostały na ręczniku)



pranie nastawiłam na gotowanie :P do tego pranie wstępne :P prałam w Vizirze do białego :) (sensitive)


ręcznik wygląda jak nowy :) aż się zdziwiłam :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No a może by tak OXY z Biedronki, odplamiacz.

ja go stosuję na wszystkie moje plamy na ciemnych i jasnych ubraniach. działąnie ma jak woda utleniona i zmiękcza wodę.
Zrobić z niego papkę i nałożyc na plamę, potem wyprac normalnie w pralce ( można dodać do proszku jako wspomagacz)

Spróbuj tego!
Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak po jagodach to kwaskiem cytrynowym mi tak zeszło...
A po farbie to spróbuje z spirytusem salicylowym...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam do zmywania farby ze skóry jest specjalny płyn nazywa sie IGOR.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ze skóry ciemną farbę fryzjerzy zmywają płynem do trwałej super schodzić kupić najtańszy w drogeri ale mocny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zmywacz odbarwia tkaniny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popiołem z papierosa,na zamoczony wacik popiól i schodzi,tylko nie trzyj zabardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdzona, stara metoda przed laty znana wszystkim fryzjerkom. Pomaga 100%!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popiol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zmyłam farbę do włosów mleczkiem oczyszczającym i płynem micelarnym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
próbowałam wszystkiego, dosłownie :
wrzątek na jeansy,
sok z cytryny,
woda utleniona,
vanish,
nawet rozpuszczalnikiem.

i plama z jeansów nie chce zejść.

PS: jeansy były nawet wielokrotnie prane ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktoś wie jak usunąć plamę z szafki??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na bawełnianą podkoszulkę zaplamioną Loreal Cream Gloss w ciemnym kolorze pomogła woda utleniona. Po plamie nie ma śladu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poplamiłam wczoraj białą sukienkę weselną czerwoną farbą do włosów, pogodziłam się już z jej stratą a tu przeczytałam o wrzątku...dziękuje serdecznie-po plamie ani śladu !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zawsze spieram farbę mydlem. na ubranie mydlo+szczoteczka, a na meblach, sofie i krzesłach mydło i gąbka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zmywam zym popadnie bialym jeleniem w plynie, zmywaczem, cifem w koncu sama nie wiesz od czego ci zejdzie plama albo specjalnymi plymnami np cilitem bangiem to schodzi od razu. ja mam prblem zawsze z tym ze pofarbuje sobie nie vciuchy ale wanne, pralke i siebie sama, a na cialo ciezko co zastosowac co schodzxi, z palcow kwasek cytrynowy ale mocno musialam trzec, fajnie schodzi z fluidem jak dziewczyna pisala, albo zelem do mycia twarzy. ale patentu z cola nie probowalam i musze sprobowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jako fryzjerka, ktora prawie dziennie jest zaplamiona :P Odradzam wiec aplikowania kwasku cytrtynowego i ocetu na skore i wloska skornych gdzyz zakwasza one kolor czyli go jeszcze bardziej utrwala. Na skore najlepiej dziala popiol po papierosach a na ciuchy lakier do wlosow przy czym przewaznie na swieza plame. Sa farby ktorych nie usuniesz, ale to juz zalezy od skladu farby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
WLASNIE DZISIAJ FRYZJERKA ZABRUDZILA MI FARBA NOWY SWETEREK Z WELNY WOKOL SZYJI CO ROBIC
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cifem :) mi zeszło,ale mam białe szafki ;)

to do ~aleksandra :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
HARPIC Power Plus Żel do WC White & Shine z Wybielaczem - nałóż na wacik i przytrzymaj chwilę, schodzi bez uszkodzenia lakieru - ja tak zmyłam stare plamy z szafki białej lakierowanej pod umywalką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama mam ten problem i nie moge sobie poradzic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może w drugą stronę...-zafarbuj spodnie w farbie do włosów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Miałam plame na bezowej sukience bawelnianej. napierw zapralam woda utleniona a pozniej mydelkiem z rossmana do plam dr rainer czy cos takiego. Jeste niedrogie i rewelacyjne polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny wstyd się przyznać ale domestos naprawdę działa. Miałam o tyle ułatwione zadanie, że usuwałam plamę z białego kołnierzyka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Domestos. I schodzi bez śladu. Tylko najpierw trzeba spróbować na skrawku. Generalnie 20 sekund na tkaninie i spłukać wodą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam mydełko dr beckmann, ja miałam plamę od farby ciemny brąz na kremowym sweterku, całkiem nie zeszło ale bardzo zbladło, ogólnie to mydełko jest super na wszelkie plamy, przy dzieciach w szczególności przydatne;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja zawsze też spryskuję lakierem do włosów i to działa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się w 100% Domestos pomógł na bardzo trudną do czyszczenia z farby gumę paska zegarka swatch. Myślałam że już po zegarku ale przeczytałam o domestosie po zastosowaniu już prawie wszystkiego. Zrobiłam piankę i położyłam na zaplamienia, przyszłam 20 minut później i po plamach :) Dziękuję za pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem , kup sobie ACE wsadz do pralki , nasyp proszku i 100 ml tego płynu i po sprawie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kiedys mialam praktyki w salonie fryzjerskim i jedyne co czyscilo farbe ze skóry ubrań to płyn do trwałej ! sprawdzony dobry sposob
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wiecie może czym usunąć , którą córka malowała bombki z kurtki?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja przed chwilą wykorzystalam kolezanki sposób na lakier i goraca wodę. Najpierw popsikalam lakierem do wlosow odczekalam 10 minut i plukalam ciepla woda ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosty sposób ale skuteczne na 100% wkładamy do pralki stare zabrudzone ubranie farbą czarną do włosów , moja plama na błękitnym fartuszku z bawełny leżała około pięciu lat aż w końcu potrzebowałam fartuszka do pracy i mało brakło a kupiłabym już nowy na allegro , ale........ spróbowałam go odnowić przed zakupem ....a więc ......wlalam do pralki ACE lemon multi cleaning formuła , jeszcze do bębna wysyłałam proszek do prania vizir do kolorów i puściłam na gotowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz (91 odpowiedzi)

dr.Sabiniewicz -kardiolog dzieciecy opinie na jego temat poprosze

do góry