Widok

płyty ceramiczne

Witam,
Chciałabym kupić płytę ceramiczną tylko nie mam rozeznania czym one się tak naprawdę różnią. Prosze o informację! Jakie polecacie?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to wszystko jest uzaleznione jaka kase chcesz przeznaczyc na zakup.a moze chcesz plyte indukcyjna
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli macie większy fundusz to polecam kupienie płyty indukcyjnej obojętnie jakiej firmy.
Grzeje super szybko.
My kupiliśmy dwa pola indukcyjne i dwa normalne. W tej chwili tylko używamy indukcyjnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
effcia a do indukcyjnej trzeba inne garnki kupoic niz normalnie?



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niestety inne.
Musi być na nich informacja że nadają sie do tego rodzaju płyty.
My kupiliśmy garnki Tefala cena dość przystępna a jakoś bardzo dobra.
W Ikei też jest seria garnków do indukcji.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy dokładnie taką samą, pół indukcyjna i pół zwykła i własnie nasz majster w mieszkanku sie z nas smiał ze jak zaczniemy gotowac na indukcyjnej to o drugiej połowie płyty w ogole zapomnnimy :) czyli potwierdzasz? :) szkoda w takim razie ze całej nie wzielismy...tylko drogie cholery były :/
I garnki tez mamy te tefala :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Berghoff tez ma takie garnki na kuchnie indukcyjne
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam dylemat..... w sklepie mowia wszystkie plyty indukcyjne sa prawie takie same..... zastanawiam sie czy wziasc Siemensa ale to ponad 3000zł (podobno full wypas) czy Teka , ma podobne funkcje a kosztuje prawie polowe. JAka jest roznica? Zastanawiam sie poprostu czy mi cos sie nie popsuje, Firmy Teka slabo znam. Prosze doradzcie mi.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to teraz mnie zaskoczylyscie, nie wiedzialam ze to sa inne plyty myslalam ze to to smao

powiedzcie czym sie rozni ceramiczna od indukcyjnej

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

transport poszukuję tanio i solidnie (7 odpowiedzi)

hej może ktoś ma godny polecenia transport do przeprowadzki , potrzebne żeby załadować i...

jakie ogrzewanie domu? (93 odpowiedzi)

Czy mozecie podzielic sie Waszym doswiadczeniem w zakresie ogrzewania domu? Dom bedzie mial...

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...

do góry