Widok

po co dajecie ogloszenia

po jaki grzyb dajecie ogłoszenia skoro nie potraficie przyjść na umówione spotkanie ,
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
to teraz pracownicy dają ogłoszenia, a nie pracodawcy?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
praca za smieszne pieniadze
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
To bynajmniej będziesz miała wesoło z pełnym uśmiechem (Chyba)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po wymierne pieniądze do stosunku pracy.
A nie ochlapy.
Szukajcie dalej naiwniakow
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie będę pracował , mam kobietę która na mnie robi. Chciała hrabiego niech robi na niego :) Mamusia też dorzuci na browarka :)
Frajerzy niech pracują :) A ja sobie browarka wypiję bo Ferdek Kiepski mnie nazywają :)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
I git. Niech każdy robi co umi najlepiej :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ferdek Kiepski nigdy nie będziesz takim szkodnikiem jak wielu pracodawców wiec pij swoje piwko w cieniu napawaj się pogodą bo lato u nas krótkie a strzała się znajdzie i kaskę też bo w Polsce pieniądze leżą na ulicy tylko musisz je zauważyć i zareagować
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Problem będzie jeśli takich ferdków będzie wiecej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polacy zagranicą są postrzegani jako bardzo pracowici ludzie, bardziej niż ludzie z innych krajów, tylko że inaczej im płacą, więc problem nie w ferdkach ale w płacach, dalej sobie tłumacz że płacisz 8 zł i ludziom nie chce się pracować za pieniądze którymi nic w życiu nie osiągniesz, proste prawda czy jeszcze nie dotarło
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wtedy wszystko się zmieni ;0 ot paradox ! Jest żle bo Polacy zamiast domagać się swoich praw w kraju masowo wyjechali w 2004 roku z kraju "za chlebem "
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
po co dajecie ogłoszenia jak potem nie dzwonicie, tylko bierzecie ludzi po znajomości, ten kij ma dwa końce
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Możliwe nawet że biorą dotację na każdego fikcyjnie zatrudnionego ..kto to sprawdza ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
nawet nie odbierają telefonów podanych w swoich ogłoszeniach, żenada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

do góry