Widok

początek ciąży, mdłości.. czy lekarz rodzinny wystawi L4?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
czy lekarz pierwszego kontaktu może wystawić l4 na początku ciąży? i ogólnie, czy w czasie całej ciąży może to zrobić czy tylko ginekolog?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Lekarz rodzinny, internista... - każdy lekarz może wystawić ci L4 płatne 100%.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
to kwestia tego jaki jest lekarz..jeden wystaw l4 bo np: masz katar a inny stwierdzi że można pracować ..
najlepiej zapytać u źródła :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie lekarz rodzinny wystawil L4 w dniu kiedy zrobilam test ciazowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
ja miałam taką sytuację,że moja gin była na zwolnieniu a potrzebowałam przedłużyć zwolnienie. Poszłam do rodzinnego to dał mi na kilka dni, ale nie chciał na dłużej bo nie wiedział jak u mnie wygląda zdrowotnie sytuacja. To było tymczasowe rozwiązanie i musiałam zaraz po powrocie mojej do niej isć.Gin ma wszystkie twoje wyniki, wie co i jak i najlepiej do niego iść. Mimo ciąży nie każdy ci da ot tak, choć jeżeli strasznie cię męczą nudności i nie możesz normalnie pracować to generalnie powinien.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jak zaszłam w ciążę to ok. 12 tyg. miałam problemy z ciśnieniem. za wysokie było.
Ginekolog moja nie chciała mi dać zwolnienia więc poszłam do ogólnej i ta mi dała. I napisała świstek do mojej ginekolog, że powinnam być na zwolnieniu i pod stałą opieką lekarską ( moja mama zmarła na wylew krwi do mózgu przez wysokie ciśnienie).
Wtedy moja gin mi dała zwolnienie, ale lekarka ogólna powiedziała, że jak ginekolog się nie zgodzi to ona mi będzie dawać do dnia porodu bo nie będzie ryzykować, że mi się coś stanie albo dziecku.
Więc lekarz rodzinny na pewno da ci zwolnienie w ciąży
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi jak w 7tyg zaczely sie okropne wymioty rodzinna dala L4 do czasu wizyty u gina czyli na ok.10dni, pozniej juz gin przedluzal
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czy ktos z was probowal wyprac abawke szczeniaczka FP (39 odpowiedzi)

chodzi mi o ta zabawke...

dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy (22 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was był z dzieckiem u tego chirurga? Poproszę o opinię. Czy on przyjmuje tylko prywatnie?

Jakie biuro podrózy najlepiej?? (5 odpowiedzi)

Chcemy leciec pod koniec kwietnia na wycieczke i nie wiem ktore biuro podrozy wybrac....

do góry