Widok

początek naszej wspólnej drogi 18.10.2014

Wesele Temat dostępny też na forum:
Z racji tego, że sama koszytałam w 90% z forum, postanowiłam sama napisać jak to u nas wyglądało, z czyich usług korzystaliśmy i kogo polecamy :).
A więc tak:
Obrączki kupiliśmy w E.Leclerc "Eliza". Trafiliśmy na dobrą promocję (-30%). Obsługa pomocna, cierpliwa, więc polecam ;).
Ślub mieliśmy cywilny, więc suknię kupiłam malinowo- koralową :). We Wrzeszczu po przeciwnej str od Galerii Bałtyckiej, jest sklep "SUKNIE WIECZOROWE". Bardzo duży wybór, suknie mało spotykane, nie idą tam na ilość a na jakość. Panie....rewelacyjne. Bardzo cierpliwe, doradzały, bardzo miłe i uprzejme. Już wiem gdzie się wybiorę po sukienke na Sylwestra :)
Mój mąż kupił garnitur na Hali Targowej w Gdańsku, u takiej pani w blond włosach, krótko obcięta- bardzo pogodna i pomocna. Muchy też u niej kupiliśmy :).
Swoje buty kupiłam przez sklep internetowy, bo przymierzyłam w sklepie, a znalazłam o wiele taniej w necie. Dlatego taka podpowiedź, że warto sprawdzać w necie ceny :). Moje buty w butiku kosztowały 299zł, a ja zapłaciłam 160 z przesyłką :). Ta sama firma, ten sam model, więc wiedziałam co zamawiam.
Obiad mieliśmy w La Fontaine w Gdańsku, w bocznej części restauracji, więc było kameralnie i byliśmy sami. Menu sami ułozyliśmi i wszystko było smaczne. Porcje wystarczające i jeszcze zostało. Współpraca z właścicielką na wysokim poziomie. Bardzo elastyczna i pomocna. Dekoracja na stole pod kolor mojej sukni, do tego świeczki i wszystko razem ładnie się komponowało. Dodatkowo mieliśmy p.Krzysztofa z GastroStaff, który oprócz drinków, robił koktaile i drinki dla dzieci. P.Krzysztof na bardzo wysokim poziomie i z kulturą. Moja starsza kuzynka nie mogła oczu oderwać, bo mega przystojny :) (no mi już nie wypada tego napisać, ale przez grzeczność nie zaprzeczę:) ). Nie było tandetnych parasolek w drinkach, dekoracja była z owoców- śliczne. Wyglądało bajecznie. Moja ciocia nie mogła sie napatrzeć na te kolorowe cuda. W trakcie przyjęcia, dostaliśmy duży drink w ananasie :). Cudowny, ach ten smak :). Na koniec imprezy ok.19:00, p.Krzysztof powiedział, że jak chcemy to może dla dzieciaków zrobić watę cukrową. I wtedy impreza dla maluchów sie rozkręciła :). Wata cukrowa byla hitem. Przyjęcie przedłużyliśmy, bo dzieciaki odżyły. Konkurencyjny cenowo. Puszczaliśmy jeszcze gołębie ślubne, które pomógł nam zorganizować p. Krzysztof, za co bardzo, bardzo dziękujemy (bardzo nam na nich zależało).
Fotograf, p.Bartek z Shark foto studio. Znaleźliśmy go przez forum, i nie żałujemy. Bardzo wesoły, kontaktowy, wszędzie go pełno. Bardzo pozytywny. Sesję mamy już za sobą, widzieliśmy kilka próbnych zdjęć. Widać, że lubi to co robi. Całość będziemy odbierać może już na koniec m-ca. Konkurencyjny cenowo.
Tort i ciasto we własnym zakresie. Tort kupiony u Jarzębińskich- smaczny, ładnie przyozdobiony, cena 30 zł za kg. Z reguły się liczy po 1 kawałku na osobę, a u nas były dokładki, więc o czymś to świadczy.
Fryzjer- p.Agnieszka z salonu Diadem na Chełmie. Pięknie mnie uczesała, fryzura się trzymała do ndz więc na sesję lekko poprawiłam i wyglądałam jakbym wyszła z salonu.
Wiązanka, butonierki- kwiaciarnia Amarylis na Zielonym Trójkącie. Dziś mija tydzień od ślubu a moja wiązanka jeszcze stoi w wazonie :). Oczywiście polecam.
Zaproszenia, zawiadomienia, kartoniki na ciasto dla gości, lampiony szczęścia, jakieś drobne dodatki- oczywiście z allegro.
Mam nadzieję, że o niczym i nikim nie zapomniałam. Serdecznie dziękuję wszystkim, a w szczęgólności GastroStaff, Shark Foto Studio, La Fontaine, za perfekcyjne przyjęcie. Z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki za relacje i wszystkiego dobrego!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratulacje i szczęścia,
możesz zdradzić ile płaciłaś za taki obiad w restauracji od osoby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję :). Koszt od osoby (bez alkoholu, tortu, ciast), wyniósł nas 90zł/os. Wszystko zależy od menu. My mieliśmy menu urozmaicone : ryby, drób, schab. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, bardzo pomysłowo i nowocześnie urządziliście wesele :) zainteresowała mnie szczególnie opcja z barem. Czy sami kupowaliście alkohol, z którego korzystał barman, czy alkohol był już wliczony w cenę usługi? Pozdrawiam, i gratuluję udanego wesela :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry