Widok

podobne w tej cenie

Kupię Temat dostępny też na forum:
Wiitam :) pierwszy raz jestem na forum . W przyszłym roku biorę ślub znalazłam salę gdzie za osobę płace 170 zł + 50zł/os poprawiny. W cenię są ciasta i po 1l soków owocowych na osobe. Znacie może jakieś jeszcze miejsca gdzie znajdę w menu w tej cenie z ciastkami ? Po prostu nie jestem pewna tamtej sali:) Gdynia i okolice ( najlepiej z miejscem noclegowym)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magnat- bojano :) sa tez tanie noclegi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A w jakiej cenie noclegi? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zeszłym roku były po 50 zł od osoby jeśli mnie pamięć nie myli:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To trochę się niestety zmieniło :(
Ale dziękuję za odpowiedź ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda:( a po ile są teraz?
jestem po prostu ciekawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
60, przy małej liczbie gości to może niewielka różnica, ale przy większej już niestety trochę wychodzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaścianek Chwaszczyno :-) ja mam menu za 180zł za osobę plus 2000zł za poprawiny, bez znaczenia ile osób będzie. W menu mam trzy rodzaje ciast, soki i wodę. No i plus kawa i herbata. Menu jest bogate :-) a i sala piękna jeśli ktoś lubi taki klimat. Jak chcesz coś więcej wiedzieć to pisz :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jedzenie jak ? Smaczne i czy na tyle dużo żeby na poprawiny zostało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, jedzenie dobre mają. Miałam okazję tam jeść ponieważ byłam na sylwestra u nich. Menu 180zł na 90 gości jest wystarczające aby starczyło na wesele i poprawiny. Tak mówiła właścicielka. Na poprawinach mamy dodatkowo żurek i 30l piwa. No i noclegi też są.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Biancas w Kosakowie w tamtym roku było 180 zł. nocleg 50 zł. jedzenie pyszne, w cenie wliczone były ciasta, 1 l. soku woda plus tort
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie to jest ta sala o ktorej pisalam :) i przy niej tez zostalam ;) a menu za 170 i za 190 jest :) dziekuje za odpowiedzi teraz poszukiwania dj przed Nami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry