Widok

podzielniki to nieporozumienie

to wszystko wina mieszkających tu ludzi,którzy przez oszczedzanie podwyższają koszty c.ogrz.- zarabia metrona i spóldzielnia ,a ludzie marzną,wszyscy w budynku płaciliby po 150 -200 zł miesięcznie i mieliby ciepło a tak to siedzą pod kocami a wystarczy żeby 50 % ludzi zadeklarowało że nie chce tych urządzeń a spółdzielnia musi je zdemontowac i rozliczać nas z licznika głównego budynku....to jest taniej gdyż jako odbiorca hurtowy płacimy taniej za ogrzewanie i nie musimy utzymywać firmy rozliczającej....to bardzo proste tylko trzeba przekonać ludzi a ci są prymitywni
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadzam się. Tylko wszyscy siedzą cicho...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w ogóle nie grzeje zawsze kaska wpłynie za 2015 to było aż 450zl , poza tym przy -10 stopniach na dworzu w domu osiągalem 20.2-20.8 stopnia i mi to pasuje. Pozdro.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgodzę się, przy mieszkaniu środkowym nawet przy -10 stopniach w mieszkaniu jest 21-22 stopnie (akurat u mnie), jedynie trochę dogrzewaliśmy pokój syna przy takich mrozach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

cieszę się że jest chociaż garstka ludzi którzy rozumieją problem......szkoda że twardogłowi nie widzą problemu a ten istnieje, ostatnio widziałem w tv wypowiedż pewnego pana który tak oszczędza że w okresie grzewczym zużył 5 jednostek ----gratuluję ----skąpstwo zwycięża nadal twierdzę że podzielniki to zło zniszczycie sobie i zdrowie i mieszkania ....pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

to dlaczego nikt z Was komentujących tutaj nie zrobi listy i nie przejdzie się po mieszkaniach? na 2-3 dni wcześniej powiesić kartkę na drzwiach z krótką informacją o tych podzielnikach i że ktoś będzie zbierał podpisy. Myślę, że ponad 50% osób podpisze to. powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to nie takie proste....duży odsetek osób tu zamieszkujących to ludzie starsi a ci najlepiej nie płacilyby za nic ,jeśli nie zrozumieją tego młodzi i przynajmniej 50+ to będziemy tkwić w takiej patologii z której tylko spółdzielnia się cieszy no i oczywiście metrona .....jak sama widzisz ile jest wpisów ....przykro mi że takie mamy społeczeństwo....można z uśmiechem na twarzy robić nas w lolo..... żałosne prawda.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry