Widok

pogotowie dentystyczne ,,gdzie jest????

prosze pilnie o namiary,dla doroslego,
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
24 godz na dobę ul. Miszewskiego 12/13 tel: 341 59 41
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
zaponialam dodac ze na NFZ bo prywatnie to wyrwanie 300zł,,,,,

a tu o to chodzi,,,
imageimage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
w szpitalu studenckim we Wrzeszczu, w tym parku na przeciwko Opery Bałtyckiej
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
a dzis tam przyjmują??
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
taak i jutro i w nocy ;)
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuje za info.jestem tu juz od15. . .i wchodzi 1 os na godzine. . .hehe. Czyli ja wejdę o 19. Ale wazne ze wyjdę bez bólu mam nadzieje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to oby Ci pomogli ;)

ja tam byłam kiedyś o 22 więc zero ludzi, weszłam normalnie ;)
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dotarłam do domu, masakra, ta kobieta nie powinna leczyc ludzi,,dramat to malo powiedziane, nie wyrwała,,bo po co,,czyscila kanaly,,juz wyczyszczone 2 tyg temu, i wlozyla zatyczke z tlenku cynku ,,dobrze nie zeszlam z fotela a wszystko wypadlo i wyplulam do smieci doslownie,,

odradzam, spedziłam w poczekalni 4godziny ,,i godzine na fotelu zeby jutro isc prywatnie wyrwac bo dzis nie mam siły
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
przykro mi, że Cię tak potraktowali, ale tam chyba za każdym razem inny lekarz przyjmuje bo ja byłam u faceta ... widocznie mają jakieś dyżury z których nie są zadowoleni :/

a nie wytrzymasz do poniedziałku? żeby pójść np. na róg traugutta do przychodni? tam wyrywają na nfz

albo, normalny dentysta w poniedziałek Ci nie wyrwie?
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
narazie tramal łykam ,nocke mialam z glowy,,bo mi tam tak wczoraj grzebala ze masakra,,,,pojade dzis do gdyni bo tam jest jakies pogotowie podobno,, i jak nie wyrwą to prywatnie mam i w duszy,,200zl nie moje ;(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zapomnij ze gdziekolwiek na pogotowiu na NFZ zrobia ci dobrze zeba, to jest najgorszy chlam, nalezy sobie wbic do glowy ze na zabki kasa musi byc zawsze, mozna nie miec butow, kolczykow, innych bzdur a na zeby lepiej kase odlozona miec ;)

zeby potem nie cierpiec, bo cuda na pogotowiu potrafia zmontowac :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doraźną pomoc otrzymasz w klinice Perfect Smile. Trafilem tydzien temu do tego gabinetu. Przyjął mnie lekarz zupełnie bezbolesnie. Mają naiejscu Rtg wiec nie bylo problemu ze znalezieniem bolocego zeba. Wejdz na ich stronke http://www.perfect-smile.pl Znajdziesz tam info gdzie i jak dojechać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17

Otwarte nowe pogotowie stomatologiczne z Rtg w GDYNI UL CECHOWA 8 jest to na obłużu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowe pogotowie stomatologiczne w gdyni ul. cechowa 8 na obłużu jest tam także Rtg ceny jak w dzień w gabinecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedyne pogotowie stomatologiczne jakie znam w Gdańsku to przy ul. Noskowskiego 17a Amber-clinic https://amber-clinic.pl/pogotowie-stomatologiczne-w-gdansku/, nr tel: 58 380 17 42, podaję również maila: rejestracja@amber-clinic.pl, ale wiadomo najszybciej jest zadzwonić. Bardzo szybka i fachowa pomoc w nagłych przypadkach. Polecam! i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Stres i konsekwencje (30 odpowiedzi)

Wszyscy wokol powtarzaja...................wszystko przez stres, lekarze - to przez stres,...

Paradontoza - obiawy (3 odpowiedzi)

Cześć. Od jakiegoś czasu rusza mi się jeden ząb. Z innymi jest wszystko ok ale tej jeden i to z...

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

do góry