Widok

pomocy!!!gdzie znajde dzika lub prosiaka pieczony na wesele

szukam dzika lub prosiaka pieczonego na wesele z trojmiasta lub okolic.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale chcesz już gotowego? czy takiego przygotowanego do upieczenia?
w OW Bałtyk w Stegnie, gdzie miałam wesele serwują prosiaki i mają namiary na hurtownię, w której się kupuje takie do upieczenia. Skontaktuj sie z nimi telefonicznie, na pewno Ci pomogą.

Spełnij marzenie chorego dziecka www.trzebamarzyc.org

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdź tutaj:

Metro Restauracja

Gdańsk, ul. Miszewskiego 12 /13, tel. 058 5571396

Słowa kluczowe firmy: BANKIETY, RESTAURACJE, IMPREZY, WESELA, CATERING, PRZYJĘCIA, KUCHNIA POLSKA, RESTAURACJA, ALKOHOL, DZIK PIECZONY, CATERING, IMPREZY PLENEROWE, KUCHNIA TRADYCYJNE, PIWO

(ze stronki http://katalog.pf.pl/Gda%C5%84sk/Catering-W11G1B277P2R10C-m14.html)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
znalazłam jeszcze


http://zajazd-jawor.pl/informacje.htm (catering)

"Bor Dar" Dariusz Masiak
Kontakt
Gdańsk, ul. Słabego 7 /1, tel. 058 3496260
Słowa kluczowe firmy: PIECZONY DZIK JAGNIĘ PROSIĘ
http://katalog.pf.pl/Gda%C5%84sk/Catering-W11G1B277P0R10C-m14.html

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Restauracja Myśliwska na Jaśkowej Dolinie - pyszny dzik!
-.-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bizon Firma Prywatna Tadeusz Bystroń - Dziczyzna

Branża: Mięso, wędliny, drób - hurt

Chmielno, ul. Żeglarska 5, tel. 058 6842595

Ja biorę z tej firmy dzika. Bardzo dobra obsługa, dzik wspaniale upieczony. POLECAM

weselicho
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
A jaka cena? I upieczony juz, z dowozem?
Pozdrawiam MM :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za namiary jutro bede dzwonila

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I przywiozą Ci tego dzika i bedzie ciepły??? Ile płacisz za tego dzika w sumie???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy to jest z dowozem i w jakiej cenie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam również
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzik byl pyszny!!
Tel do Pana Zbyszka: 662 068 871
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ja w sprawie tego dzika ;0 ile płaciłas czy on dojezdza do gdanska?

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę o meila to prześle oferte z pieczonymi prosiakami pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
naprawde smacznie i nie drogo szkada że nie robią dzika ale prosiaki też są dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaka jest cena na ok 70os?

imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Facet ma różne oferty to jego maill rafkwi27@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a skąd jest ten Pan od świnek i szynek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprsze oferte na temat pieczonych dzikow, prosioaków
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten pan ma naprawde niskie ceny wiec go polecam, bede go miała u siebie

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytanie: Czy oni już upieczonego prosiaka przywożą czy tak, że prosiak się piecze na miejscu (oczywiście dużo wcześniej niż zaczyna się wesele) tak, żeby podczas imprezy wjechało ciepłe mięsko?

Będę wdzięczna za info i jakieś przykładowe koszty:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co wiem pieczone dziki i prosiaki nie występują w naturze. Za to żywe dziki występują często w krzakach w sopocie ;)))
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masakra: tiule, falbanki , koronki a do tego biedne zakatrupione zwierze w jabłkiem w pysku. Po to tylko że jest to Wasze widzimisie i potem tłuste tyłki.
Full romantic opcja.
Cieżko normalnie zaproponowac gościom kawełek pieczonego mięsa bez wydłubanych oczu patrzących na Was w takim podobno romantycznym dniu ????
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
A co to za różnica czy mięso jest w kawałku czy w całości? Kawałeczek kurczaka czy ryby na talerzu też kiedyś żył. Nie słyszałam o weselu z samymi sałatkami. Poza tym w trójmieście dzików jest za dużo, ciągle mi jakiś na drogę wybiega.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
my zamawialismy na nasze klubowe spotkania i towarzyskie imprezy zawsze z firmy LIS w Sierakowicach
058-681-62-91 lub 605-086-263
kontaktowalismy sie z panem Markiem Mejna ale info o cenie to tam udzieli kazdy. Prosiak byl przywozony na konkretna, wyznaczona przez nas godzine. Byl goracy, upieczony. Do tego był sos chrzanowo-zurawinowy (o ile dobrze pamietam). Pan ktory go przywozil, ubieral sie w bialy, krotki fartuch i jucharska czapke-i dzielil wsrod spragnionego towarzystwa:)
mielismy prosiaka faszerowanego chyba indyczymi piersiami - wiem,ze byly rozne opcje. na ok 100 osob mielismy chyba 2 szt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy Ty widzisz co piszesz ?????????
A jak Ty wybiegniesz na drogę i ktoś powie że ludzi tez jest dużo !

Nie jestem przeciwnikiem mięsa tylko mordek w wydłubanymi oczami i jabłkiem w pysku pośród tiulu, koronek ... tuż koło bukietu ślubnego.


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja za dzika pieczonego na 50-60 os placilam 850zl byk przepyszny a pan ktory go przyniosl byl ubrany w lowiecke ubranie i pieknie zadal w rog, atrakcja super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

Wyslesz namiary na Pana, ktory dmie w rog? Super pomysl!!
m.mrokowska@gmail.com

Dzieki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
sanszajn proszę o namiary na tego Pana beataplus5@wp.pl

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla chetnych Pan Łukowicz 602465886. Bardzo polecam tego pana dzik byl pyszny a pan zrobil duze wrazenie na mnie i gosciach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę co piszę, ja żartuje. A Ty wiesz co robisz na tym forum?
Już wyraziłeś swoją opinię. Moja jest inna i tyle. Wchodzę na forum, żeby czytać informacje weselne a nie bawić się w jakieś "dyskusje".

Sanszajn, zamówiłam Twojego pana od dzika. Wydaje się faktycznie bardzo profesjonalny :-) Mam nadzieję, że moim gościom będzie smakowało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio takie uformowane swiniaczki za 30 zł za kilogram samo mieso są w Gzeli na olsztynskiej tak chyba sie ta ulica nazywa na przymorzu , sa bardzo fajne , sama chce takiego na poprawiny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny moglbyscie podac jeszcze raz nr tel na tego dzika bo nie moge znalezc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzy Dęby tam tez maja rózne cuda pieczone ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie polecam Pana Łukowicza
Dzik był rewelacyjny to opinia nie tylko moja ale i wszystkich gości

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem że u mnie w hotelu dzik z bigosem na 80 os. kosztuje 1900 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mentorka.. u ciebie w hotelu znaczy gdzie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hotel Venus w Łapinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jeżeli ktoś jest zainteresowany prosiakiem lub dzikiem lub Live Cooking zapraszam prześlę na meila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
prosze o namiary na maila, szukam firmy ktora przywiezie i podzileli pieczonego dzika dla gości ok 100 os. kaszuby okolice przywidza. misiu3510@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Moja firma zajmuje się m.in. pieczeniem prosiaków, w ofercie posiadamy pieczone strusie, barany itp.....
Zajmowaliśmy się już upieczeniem dzika oraz prosiaków. Nasze pieczenie jako jedyne są pieczone w specjalnym piecu na dębowym drzewie. Nie są to formy ukształtowane z szynki. Dodakowo dla naszego klienta dowóz jest gratisowy, zamówiony towar zawsze dociera do PAństwa ciepły. Jako doatkową atrkcję można potraktować kucharza który przywozi prosiaka. Jest on ubrany w tradycyjny strój. Nasz pracownik dodatkowo zajmuje się podaniem dla Panstwa uczty. Naprawdę polecam!
Dla zainteresowanych więcej informacji i zdjęć meilowo: wojciechowski.catering@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzik dzik
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My na naszą imprezkę zamawialiśmy dzika u Pana Darka z okolic Gdańska. To co zobaczyliśmy przeszło nasze oczekiwania. Dzik był płonący, upieczony z gruszkami i innymi owocami, oraz do tego sosy na zimno. Na imprezie było kilku panów myśliwych i mówili że jedli dziki z róznych źródeł ale tak smacznego, soczystego to jeszcze nie.
tel.Pan Darek 888 242 222
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepsze dziki piecze Pan Zbigniew Pawlina tel 662068871 przywozi na miejsce i serwuje nie ma lepszych POLECAM !!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
to prawda najsmaczniejszy najsolidniejszy bez ściemy SUPERRRRRR
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwny ten piec ze miesci sie na debowym drzewie... moze jednak jest opalany debowym DREWNEM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja jadłem na weselu i innych imprezach dzika, prosiaka, a nawet barana pieczonego przez Pana Grzesia z Dziemian! Naprawdę pycha, palce lizać!! Pan Grzesiu sam dowozi i podaje, pełen profesjonalizm!! Dla zainteresowanych kontakt do Pana Grzesia: 664431834
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile kosztuje pieczony dzik na wesele 50 - 60 kilo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam chciałbym podać pieczonego dzika na weselu córki nie wiem gdzie go moge zamówić na dzień 7 lipca 2012 w redzie ...henkuch40@op.pl Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ale obciach:) zapytaj najpierw córki czy cos takiego chce... bo ja spaliłabym się ze wstydu, gdyby o północy wjechał śnwiniak z fajerwerkami w tyłku:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zdecydowanie polecam Juliusz Newlin-Łukowicz tel. 602 46 58 86 Pan z okolic Kościerzyny Pełen profesionalizm! Dzik był z oprawą myśliwską, podawany przez myśliwego który na wejściu grał na rogu!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
hej dziewczyny!
ja niestety nie polecam pana Łukowicza, u mnie tez miał grac na rogu i dzik miał płonąc, a pan Łukowicz nie dotrzymał umowy. Dzik nie był przygotowany do tego, żeby płonąc;), gdy mu to powiedziałam przed wjechaniem dzika na salę powiedział, ze możemy wbić w tego dzika fontannę, jeżeli nam została z tortu (totalna kpina, dzik z fontanną, żenada;) a zamiast gry na rogu strzelił jakąś petardą. ogólnie jedyna osoba, która zawiodła na naszym weselu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Haahaha to dobre a może dzika ci przywiózł pirotechnik a nie Pan Łukowicz. Dziwne jeszcze nie słyszałam o kucharzu który przywozi dzika na wesele wbija fontannę i strzela (jakąś petardą) a może gość od pokazu fajerwerek przywiózł tego dzika. He he
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jadłam dzika na weselu w okolicach Mińska Mazowieckiego. Był bardzo pyszny. Jeżeli Kogoś w tej okolicy interesuje zamówienie dzika - zapytam się Młodych o namiary na osobę go przyrządzającą.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już wiem - podaję nr telefonu do Pana Jerzego : 604-186-107. Jeśli kokoś interesuje zamówienie pieczonego dzika na wesele lub inną imprezę w okolicach Warszawy, Mińska Mazowieckiego, Siedlec - polecam bo warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BORDAR 888 242 222
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Restauracja U Myśliwych Poznań ul Libelta 37 najlepsze dziki w całej Polsce Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry