Widok

poradnia endoskopowa

Dzisiaj miałam pierwszy raz w życiu kolonoskopię. Wiele nasłuchałam się na ten temat . Obawiałam się ...Badanie faktycznie niezbyt przyjemne , może nawet momentami bolesne ale profesjonalizm i delikatność pani dr Anny Pawłowskiej i duchowa pomoc Pani pielęgniarki Grażyny pomogły je przeżyć.Dziękuję i polecam tę poradnię !
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 5
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przychodnia Kilińskiego

Niewiem czy to jest dobra przychodnia jak dziecko ma 39;5 nie maja czasu przyjechać do dziecka do domu moja córka ma roczek i niewiem co mam stym zrobić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może by tak czytać ze zrozumieniem? Chwalona jest Poradnia Endoskopowa, że dobrze robi badania, a w odpowiedzi zarzut, że nie chcą przyjechać do dziecka z gorączką... Poradnia Endoskopowa jest od robienia gastroskopii i kolonoskopii, a nie od jeżdżenia do dzieci z gorączką.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr. Brodzicki i pani pielęgniarka w poradni endoskopowej to profesjonalny personel. Polecam serdecznie .Akurat miałam kolonoskopie ale panie przede mna gastroskopie i wszystkie bardzo sobie chwaliły, poczucie humoru pana doktora pozwala pozbyć się stresu i strachu a ból żaden.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry